Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ja celu zimu kod kuće u majici kratkih rukava, moram prozore da otvaram koliko je vruće.
      I ja kada ima grejanja


      Originally posted by Ganac View Post
      Ček, ček, zar vi nemate iz TE toplu vodu za grejanje? Kako to da ste bili bez grejanja na -8?
      Imamo, ali danas su imali havariju. Pukla cev na primarnom vodu. Baš me čudi stare su "samo" 30 godina, a posle poplave ih niko pogledao nije...
      Mada nije prvi put...


      Originally posted by kronostime View Post
      Cuckovic i dalje Presjednik Opstine - sta ti nije jasno?
      Ma on je budala,nije loš čovek ( U smislu da nekome želi zlo) - on je samo glup. I iz te gluposti pravi gluposti...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • https://ecache4.m2d1.cdn.onet.pl/cep...w&e=1519715866
        E, ovako se cisti sneg.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Spuštio se do Vrmca...

          IMG_20180227_064156.jpg

          Što bi rekli, "Tražiće zeko majku noćas."

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment



          • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Moze biatlon da se odrzi na ulicama koliko je sve ocisceno...

              z3 compact using Tapatalk
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Da vam nije mozda hladno?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jeste ali šta ćemo mi koji ne pijemo litar votke dnevno?

                  Skoro sam gledao na TV-u, tamo negde u Rusiji, na oko -15/20, skinu decu u vrtiću u kupaće i izađu napolje i polivaju ih hladnom vodom. Kao, nije obavezno, to roditelji sami daju pristanak.

                  Od toga jačaju, raste im imunitet i slično.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Iz toga jedino mogu zaključiti da su roditelji budale.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Da vam nije mozda hladno?
                      Nije hladno oko 0 stepeni je ali je zato pao snijeg Oljiceee.
                      Napravio sam sneska belica jutros,grudvao sam se.Preskocio sam sva predavanja.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Moze biatlon da se odrzi na ulicama koliko je sve ocisceno...

                        z3 compact using Tapatalk
                        A nije neki veliki snijeg kod vas,15 cm.
                        Siguran sam da Mali to drzi pod kontrolom nego ste vi razmazeni.
                        Last edited by E1_PG; 27-02-18, 11:22.

                        Comment


                        • Ma sve je pod kontrolom, imamo metro, nema ni razloga da se ciste ulice
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Mrzim zimu. Do malopre sam cistio sneg. Najgore je sto je prava zima tek pocela a meni ogreva ponestaje.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Gledate li ovo na prvom? Deluje mi da ce voditeljka dobro usmeriti sve, sa dobrim mini pitanjima.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X