Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Seoski Terminator View Post
    "Mali o požaru u "Beogradu na vodi": Šteta je minimalna, takve stvari se dešavaju "
    Dualno obrazovanje je cudo: kupis diplomu, a znas jedino da popunis tiket u kladionici.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Dešava se na visokim spoljnim temperaturama
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Ima imperiju, samo mu stranka jos fali.
        Ima i stranku koju je utopio u vođinu.



        Originally posted by miloolja View Post
        Zovu li vas na mob sa tih skrivenih brojeva?
        Od kako je Mara ovde iznela svoj slucaj, zvali me 4x i nijednom se nisam javila, jer mene samo ti hohstapleri mogu da zovu ko pi... krijuci se. Sledeci put cu ipak morati obavezno, da bih imala osnova za tuzbu prema operateru.

        I na vrata bile mlade aktivistkinje, a taman pomislila zaobilaze me nesto u poslednje vreme, valjda pribelezili jos ono ranije da ne mogu ocima da ih vidim, kad zaturili te papire izgleda negde

        Pošast!

        I tako...sledece nedelje ce biti poveliki minus (krece od danas-nocas). Pripremite se i cuvajte.


        tt
        A smejali ste mi se...mene među prvima zvali jer mnogo na TW...
        Pitam advokata za konkretan slučaj i zapanjim se. Kaže "kako znaš da su oni?Mogao je bilo ko da se lažno predstavi?" Ja ga gledam,znamo se 1000 godina( još kada sam bila ovolicna-što se kaže) reko' za**bava me čovek. I na kraju me ubedi da je nedokazivo...Pa rekoh valjda telekom mora da mi izda listing,a on na to kaže mora,ali baš to i jeste kvaka- oni ga izdaju...
        Kaže bolje se smiri ,pusti kraju,ne čačkaj ...I onda mi ispriča i svoj slučaj tako da skontah da je u pravu da neko vreme treba da se primirim...
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Pravo da vam kažem meni je sumnjivo da se Boškić pojavljuje kao grom iz vedra neba na režimskoj televiziji, priča sa Šešeljem o svemu sem o izborima, da je još i Čeda bio tu i Krle22 priča bi bila potpuno zaokružena.
          Izbori nisu ni bili tema ovog tv duela. Ja barem nisam očekivao da će pričati o tome, s obzirom na celu atmosferu koja je bila pre duela.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Izbori nisu ni bili tema ovog tv duela. Ja barem nisam očekivao da će pričati o tome, s obzirom na celu atmosferu koja je bila pre duela.
            Tek mi je to nelogično s obzirom da su izbori za par dana. Šta ima da se priča o nacionalnim programima, šta je ko izdavao pre 10 godina i slične nebuloze.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Tek mi je to nelogično s obzirom da su izbori za par dana. Šta ima da se priča o nacionalnim programima, šta je ko izdavao pre 10 godina i slične nebuloze.
              Pa ako pratiš šta pričaju jedan o drugome već mesecima logično je da će o tome pričati u emisiji, ne o izborima u BGu. Ja sam zadovoljan, Dverima se diže rejting, to mi se sviđa

              Comment


              • Ispočetka defanzivan i rezervisan, a onda ga pregazio Boškić. Jbg, ostario Šeki ne mogu se kriti laži kao u mlađim danima

                Comment



                • Kvalitet radova
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment



                  • Prodajem stan, novogradnja, sa pogledom na reku - vrlo povoljno.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Još jedna u nizuuu nesposobnosti, nestručnosti, pranja para i totalnog debilizma....pa ti sad kupi tu stan
                      Znam kada je prošle godine izašao snimak gde je tik ispred balkonca u dnevoj sobi spušten plafon da ne mogu da se otvore vrata, možda 10ak cm ali spušten, malterisan, okrečen, sve ful.. ju ju juuu
                      A tek na šta ona jadna Slavija liči, pa ono je razvalina, bolje je izgledala pre renoviranja

                      Mara revolucionar
                      Ko ti se smejao Maro?

                      A može tužba, može, grupna bi bila bombona..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Vintidž stil takoreći

                        EDIT:
                        Oljin post me inspirisao da ovo podelim

                        Last edited by Marija81; 25-02-18, 19:25.
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Meni uopste nije jasno ko tu moze zaista da kupi stan, da pomisli na tako nesto
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment



                          • Ovo je 9 spratova gorelo
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • To gorelo za sve pare?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Meni uopste nije jasno ko tu moze zaista da kupi stan, da pomisli na tako nesto
                                Primopredaja stanova je bila zakazana za April 2018.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X