Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 514 614 7894637 311 2476
    Jel mogu sa mobilnog to da okrenem ili prvo na papir pa u wc solju?

    356 778 980
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      514 614 7894637 311 2476
      Jel mogu sa mobilnog to da okrenem ili prvo na papir pa u wc solju?

      356 778 980
      A da probas sa nekim probiotikom?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        A da probas sa nekim probiotikom?
        Mislis da je bolje od 245 542 6854 sfera protiv opstipacije
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Tvoja greška, mogla si se podmladiti.
          ...koja uvreda, ja a sam na mestu Bojane namah bih te banovao (zbog spekulacije o godinama forumašice)
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Mislis da je bolje od 245 542 6854 sfera protiv opstipacije
            Samo ti racunaj.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              514 614 7894637 311 2476
              Jel mogu sa mobilnog to da okrenem ili prvo na papir pa u wc solju?

              356 778 980
              Mislim da moras u comm na fb-u jer su komentari povezani sa tom tehnologijom makrospasenja by Dr. Grigori

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Mislim da moras u comm na fb-u jer su komentari povezani sa tom tehnologijom makrospasenja by Dr. Grigori
                Moze i da uhvati "doktora" za gusu u njegovom lokalu u Knez Mihajlovoj da mu proveri brojke.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Moze i da uhvati "doktora" za gusu u njegovom lokalu u Knez Mihajlovoj da mu proveri brojke.
                  Nema tu nista "za gusu", odmah si u gubitku ako tako krenes protiv Grigorija.

                  Mogao bi da pokusa ovako nesto:
                  "aktiviram sa makronivoa kao Tvorac i u sadejstvu sa njim za 881 881 881+35986 norma"

                  Mislim da bi mu to dobro pomrsilo konce.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Sto je sektaska? Kucaj u comm "514", to je za vecno podmladjivanje.
                    Kolektivnom svescu podsticemo univerzum da ostvari ono sto je zamisljeno.
                    Молим те појасни ми ово мало.
                    Делује занимљиво. Немам ти ја фејсбук ....

                    Можда си већ појаснио, но ја сам, чим сам ово прочитао одлучио да те питам.

                    Одох да читам даље.

                    Секта су суботари, оно што је, како се зове онај дупеглавац .... Урош, да.

                    Comment


                    • http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1784948





                      Сунце ти пољубим, ко су вама модератори и шта су вам стандарди.
                      Банујете човека због два питања. То вам је "Skolski primer trolovanja".
                      Она што живи са псима уместо са мушкарцима банује једног од најстаријих чланова форума јер је увредио.
                      Увреда у виртуелном животу ...

                      Какво је стање особе која доживљава увреду у лажном животу? Смета му увреда његовом алтер егу?
                      Алтер его је избио у први план испред стварне личности?
                      Страшно.

                      Шта сте направили од форума ... лични его је постао мерило.

                      Comment


                      • Originally posted by mr.gold View Post
                        Молим те појасни ми ово мало.
                        Делује занимљиво. Немам ти ја фејсбук ....

                        Можда си већ појаснио, но ја сам, чим сам ово прочитао одлучио да те питам.

                        Одох да читам даље.

                        Секта су суботари, оно што је, како се зове онај дупеглавац .... Урош, да.
                        Originally posted by mr.gold View Post
                        http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1784948





                        Сунце ти пољубим, ко су вама модератори и шта су вам стандарди.
                        Банујете човека због два питања. То вам је "Skolski primer trolovanja".
                        Она што живи са псима уместо са мушкарцима банује једног од најстаријих чланова форума јер је увредио.
                        Увреда у виртуелном животу ...

                        Какво је стање особе која доживљава увреду у лажном животу? Смета му увреда његовом алтер егу?
                        Алтер его је избио у први план испред стварне личности?
                        Страшно.

                        Шта сте направили од форума ... лични его је постао мерило.
                        30 dana
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Kada pogledate svet oko sebe, procitate novine, popricate sa ljudima zapravo shvatite koliko cesto svi trazimo ono najcrnje, najbednije jedni u drugima. Gde je svako od nas kao lose ustrojena masina, stvorena da prepozna samo tamne obrise tudje licnosti. Bitne su korice knjige, sljasteci sjaj, zlatna slova u naslovu a knjiga se zapravo ceni kvalitetom onih masnih, crnih slova koja joj daju tezinu. Onim praznim marginama koje joj daju indetitet i onim prostorom izmedju redova koji joj daju smisao.

                          Irelevantna je sreca kao kvalitet necijeg zivota, irelevantan je karakter, irelevantan je i covekov mir sa samim sobom ako ne zadovoljava opste kriterijume povrsnosti. Povrsnost kao glavna odlika i kao cinitelj sveta ne dozvoljava da proniknes u sustinu, ne dozvoljava stranputicu nego vekovima sve se krece, laganim i utabanim putem. Zasto uciti kada je lakse biti glup. Zasto biti original kada je lakse biti kopija.

                          Navuces osmeh, par kapi parfema, odeca od par stotina evra a u frizideru pileca salama i jogurt. No, nebitno. Do ponoci promenis 5 kafica, lovis aveti bez odraza u ogledalu. Ni one same ne znaju zasto to rade, zasto se primaju na jeftine fore, zasto je lakse verovati u laz nego u istinu. Iluzija povrsnosti nikada ne sme biti srusena, njena opna nikada probijena.
                          Sve je to jedan te isti lose sastavljeni scenario, sa toliko gramatickih gresaka da je necitljiv, sa fabulom toliko otrcanom da sa lakocom prodaje karte ljudima bez licnosti, ljudi koji ce radije platiti da statiraju u tudjoj predstavi nego da naprave neki svoj film, stvore nesto van sablona, nesto strasno, nedopustivo a opet lepo i jedinstveno.

                          Inicijalna ideja uredjenja ovog sveta sasvim sigurno nije bila ovakva, ne govorim sada o religijama, sektama, tvorcima, bozanstvima...
                          Govorim o nama samima, ljusturama bez ideje i pravca. Sablonske nakaze koje zapravo ne zive, disu, jedu, spavaju ali ne zive.
                          Klasicno vegetativno stanje uma, nesposobnog da kreira i odlucuje, podobnog da prati i izvrsava naredjenja.

                          Najbolje je biti nomad, jer onda je ceo svet tvoj dom, svaki kamen, svaki sprud, svaka livada. Svakoga dana zivis daleko od betonskih kaveza, svakoga jutra bude te zraci Sunca nekog "tudjeg' neba, nikada neces "ukrasti" mnogo toplote nego onoliko koliko ti treba i onda otici u potpunom miru. Nikada neces ostati predugo kako te taj blesavi, privlacni konformizam ne bi uzeo u svoje "nezno" narucje i ljuljao dok ne zaspis i pocnes da sanjas snove obicnih ljudi.

                          Milion puta sam se probudio i razmisljao o tome kako ja ne mogu biti jadni, mizerni pijun sa pogibeljnim karakterom, ne mogu. Ne u ovoj partiji saha! Majku mu, imam kvaliteta da budem makar top, ma ne mora ni top bicu lovac pa cak i konj. Skakacu u Ge i nestacu sa table, necu nikoga "srusiti", samo cu nestati i nikada necu postati kralj gde gazis sve do cega ti je stalo kako bi sacuvao bulju.
                          Naravoucenije cele price je da budete konji

                          I ovo sve pisem ne da bih trazio istomisljenike, ne treba ih ni traziti. Bez obzira da li si fizicki sam ili nisi, da li je gomila ljudi pored tebe ili ne mi smo ma koliko to ne zeleli da priznamo najusamljenija ziva bica na ovoj planeti. Pisem, eto jer je to neka moja potreba. Te misli nadju svoje mesto, prenesne iz maste u neki malo opipljiviji a opet svet pod maskama

                          Ocekujem mog brata Akija da se javi i da mi objasni kako gresim u svemu i kako je ekonomska sudbina stanovnika Bangladesa i Mjanmara nepovoljna zato sto su glupi i kako je Norveska na rubu propasti
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ljudi su govna,greska prirode.Srecom necemo jos dugo brzo cemo se sami istrijebit.

                            Comment


                            • Originally posted by Indigo View Post
                              Kada pogledate svet oko sebe, procitate novine, popricate sa ljudima zapravo shvatite koliko cesto svi trazimo ono najcrnje, najbednije jedni u drugima. Gde je svako od nas kao lose ustrojena masina, stvorena da prepozna samo tamne obrise tudje licnosti. Bitne su korice knjige, sljasteci sjaj, zlatna slova u naslovu a knjiga se zapravo ceni kvalitetom onih masnih, crnih slova koja joj daju tezinu. Onim praznim marginama koje joj daju indetitet i onim prostorom izmedju redova koji joj daju smisao.

                              Irelevantna je sreca kao kvalitet necijeg zivota, irelevantan je karakter, irelevantan je i covekov mir sa samim sobom ako ne zadovoljava opste kriterijume povrsnosti. Povrsnost kao glavna odlika i kao cinitelj sveta ne dozvoljava da proniknes u sustinu, ne dozvoljava stranputicu nego vekovima sve se krece, laganim i utabanim putem. Zasto uciti kada je lakse biti glup. Zasto biti original kada je lakse biti kopija.

                              Navuces osmeh, par kapi parfema, odeca od par stotina evra a u frizideru pileca salama i jogurt. No, nebitno. Do ponoci promenis 5 kafica, lovis aveti bez odraza u ogledalu. Ni one same ne znaju zasto to rade, zasto se primaju na jeftine fore, zasto je lakse verovati u laz nego u istinu. Iluzija povrsnosti nikada ne sme biti srusena, njena opna nikada probijena.
                              Sve je to jedan te isti lose sastavljeni scenario, sa toliko gramatickih gresaka da je necitljiv, sa fabulom toliko otrcanom da sa lakocom prodaje karte ljudima bez licnosti, ljudi koji ce radije platiti da statiraju u tudjoj predstavi nego da naprave neki svoj film, stvore nesto van sablona, nesto strasno, nedopustivo a opet lepo i jedinstveno.

                              Inicijalna ideja uredjenja ovog sveta sasvim sigurno nije bila ovakva, ne govorim sada o religijama, sektama, tvorcima, bozanstvima...
                              Govorim o nama samima, ljusturama bez ideje i pravca. Sablonske nakaze koje zapravo ne zive, disu, jedu, spavaju ali ne zive.
                              Klasicno vegetativno stanje uma, nesposobnog da kreira i odlucuje, podobnog da prati i izvrsava naredjenja.

                              Najbolje je biti nomad, jer onda je ceo svet tvoj dom, svaki kamen, svaki sprud, svaka livada. Svakoga dana zivis daleko od betonskih kaveza, svakoga jutra bude te zraci Sunca nekog "tudjeg' neba, nikada neces "ukrasti" mnogo toplote nego onoliko koliko ti treba i onda otici u potpunom miru. Nikada neces ostati predugo kako te taj blesavi, privlacni konformizam ne bi uzeo u svoje "nezno" narucje i ljuljao dok ne zaspis i pocnes da sanjas snove obicnih ljudi.

                              Milion puta sam se probudio i razmisljao o tome kako ja ne mogu biti jadni, mizerni pijun sa pogibeljnim karakterom, ne mogu. Ne u ovoj partiji saha! Majku mu, imam kvaliteta da budem makar top, ma ne mora ni top bicu lovac pa cak i konj. Skakacu u Ge i nestacu sa table, necu nikoga "srusiti", samo cu nestati i nikada necu postati kralj gde gazis sve do cega ti je stalo kako bi sacuvao bulju.
                              Naravoucenije cele price je da budete konji

                              I ovo sve pisem ne da bih trazio istomisljenike, ne treba ih ni traziti. Bez obzira da li si fizicki sam ili nisi, da li je gomila ljudi pored tebe ili ne mi smo ma koliko to ne zeleli da priznamo najusamljenija ziva bica na ovoj planeti. Pisem, eto jer je to neka moja potreba. Te misli nadju svoje mesto, prenesne iz maste u neki malo opipljiviji a opet svet pod maskama

                              Ocekujem mog brata Akija da se javi i da mi objasni kako gresim u svemu i kako je ekonomska sudbina stanovnika Bangladesa i Mjanmara nepovoljna zato sto su glupi i kako je Norveska na rubu propasti

                              Comment


                              • Je li ima neko odje diskus herniju? Nesto su me presjekla ledja i evo izludjeh vec nekoliko dana, pogotovo kad lezim(sto cinim 90% vremena )

                                Nije neki jaki bol, ali mi smeta a ne mogu da uporedim ni sa jednom "povredom" ledja od ranije, pa me strah da nije diskus ili tako neki k*rac Reko, da pitam odje ako moze neko iz prve ruke da mi kaze kakvi su simptomi kod diskusa jer necu da trazim po netu.

                                Samo bi mi trebalo da pocnem da se krivim sad kad sam u najboljim godinama

                                Comment

                                Working...
                                X