Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi moram ovo da podelim sa vama.
    Zvoni mi mobilni pre par minuta, na ekranu "privatni broj" - rek'o neko me od mojih sprda jer zna moj stav o tome.
    Javim se ja spremna na igru,ali ne lezi vraže žena traži mog dragog ( ovaj ugovor je na njegovo ime) i predstavlja se da je iz kol centra AVa i da rade anketu.
    Tražim da mi se predtavi i pitam kako mogu da znam da je ona za koju se izdaje kada su sakrili broj.
    E, sada moje pitanje je da li telekom sme da "proda" informacije o korisnicima bilo kojoj stranci.Ako je tako, ima da popiju tužbu pa da se puše...Makar ih u Strazbur ganjala i zatvorila.
    Eto da znate ako dobijete takav poziv to vas AVovi intervjuišu.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Pa nazovi njihov call centar i pitaj dal su radili oni anketu?

      Jesu l pitanja bila politička?

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Nista cudno mene su zvali pre dva meseca, nesto u vezi njihovog omladinskog pokreta. U principu potrebni su novi, neistroseni botovi koji ce sporvoditi njihovu propagandu i siriti srecu, ljubav i radost.

        Uopste ne znam odakle im moj broj, moji licni podaci i adresa stanovanja s obzirom da sam adresu promenio u licnoj karti.
        Mutne radnje malog Aleka.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Bane je View Post
          Pa nazovi njihov call centar i pitaj dal su radili oni anketu?

          Jesu l pitanja bila politička?
          Kako sam je ispreskakala nije stigla da postavi...

          Originally posted by Indigo View Post
          Nista cudno mene su zvali pre dva meseca, nesto u vezi njihovog omladinskog pokreta. U principu potrebni su novi, neistroseni botovi koji ce sporvoditi njihovu propagandu i siriti srecu, ljubav i radost.

          Uopste ne znam odakle im moj broj, moji licni podaci i adresa stanovanja s obzirom da sam adresu promenio u licnoj karti.
          Mutne radnje malog Aleka.
          Ma da, uzeo sve fino iz Telekoma i vozi...i nije bitno ko će glasati nego da ima evidenciju onih koji neće glasati za njega...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Stono rece cuveni grafit:

            Dostojanstvo i cast se ne prodaje.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Kako sam je ispreskakala nije stigla da postavi...



              Ma da, uzeo sve fino iz Telekoma i vozi...i nije bitno ko će glasati nego da ima evidenciju onih koji neće glasati za njega...
              Ako glasaš za njih pokloniće ti oklagiju za tortilje sa znakom SNS-a
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ako glasaš za njih pokloniće ti oklagiju za tortilje sa znakom SNS-a
                Mozda i tortu dobijes
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • [QUOTE=kronostime;1782233]Mozda i tortu dobijes
                  A možda te pozovu i na žurku

                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    E, sada moje pitanje je da li telekom sme da "proda" informacije o korisnicima bilo kojoj stranci.
                    Ne .

                    Comment


                    • [QUOTE=dekkard;1782236]
                      Originally posted by kronostime View Post
                      Mozda i tortu dobijes
                      A možda te pozovu i na žurku

                      Zauzeta mesta.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Ljudi moram ovo da podelim sa vama.
                        Zvoni mi mobilni pre par minuta, na ekranu "privatni broj" - rek'o neko me od mojih sprda jer zna moj stav o tome.
                        Javim se ja spremna na igru,ali ne lezi vraže žena traži mog dragog ( ovaj ugovor je na njegovo ime) i predstavlja se da je iz kol centra AVa i da rade anketu.
                        Tražim da mi se predtavi i pitam kako mogu da znam da je ona za koju se izdaje kada su sakrili broj.
                        E, sada moje pitanje je da li telekom sme da "proda" informacije o korisnicima bilo kojoj stranci.Ako je tako, ima da popiju tužbu pa da se puše...Makar ih u Strazbur ganjala i zatvorila.
                        Eto da znate ako dobijete takav poziv to vas AVovi intervjuišu.
                        Originally posted by Bane je View Post
                        Pa nazovi njihov call centar i pitaj dal su radili oni anketu?

                        Jesu l pitanja bila politička?
                        To je vrlo ozbiljan posao i to radi kol centar u kome imaš veći broj operatera koji mora za soje radno vreme da nazove određen broj telefona a brojeve uzimaju iz imenika (zaduže ih po par strana) i oni zovu. Verujem da ima elemenata za tužbu za uznemiravanje (ili imaju svoj kol centar ili plate već postojeće kol centre koji se i na taj način bore za dinar) i ništa više..
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Kako broj mobilnog u imeniku?
                          Te brojeve moze da dobije samo policija...ili neka visa instanca uz policijski nalog.

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Kako broj mobilnog u imeniku?
                            Te brojeve moze da dobije samo policija...ili neka visa instanca uz policijski nalog.

                            tt
                            Mislio sam da su fiksni, ovo "mobilni" sam prevideo, znam da to rade i partije a bogami i razne firme koje putem tel. imenika pozivaju kao što sam već i opisao. Za mobilne brojeve mogu samo preko mobilnog operatera...to je baš kriminal i pokazatelj Orvelovštine.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Oni ruse, tuku i ubijaju pa prolaze nekaznjeno. Tako da, u sustini, nema osnova za tuzbu.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kako broj mobilnog u imeniku?
                                Te brojeve moze da dobije samo policija...ili neka visa instanca uz policijski nalog.

                                tt
                                Ako imaš "nekog" dobiješ bez problema.....
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X