Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nemam pojma ko su, mislim da uopšte nije ni bitno ko su, niti šta se dešavalo to na ulicama između njih, već kako su ove spodobe uopšte dobile dozvolu za ovakav skup, to prvo... pa sve ostalo. Užas!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Ne znam ko su, ali ja ih u ovom slucaju podržavam.
      Evo ga i ovaj... jugopetrol
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Cuo sam da su nekakvi nacisti usli u njemacki parlament na zadnje izbore,teska vremena nam predstoje desnica jaca u evropi bice rata bojim se.Moram pocet da skupljam konzerve.

        Comment


        • Naravno da osudjujem ove fašističke pozdrave i ostala sranja. Ali podržavam samu ideju skupa, mada nema potrebe insistirati na tim temama ovde.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Naravno da osudjujem ove fašističke pozdrave i ostala sranja. Ali podržavam samu ideju skupa, mada nema potrebe insistirati na tim temama ovde.
            Bas slabo poznajem lik i djelo tog Nedica je li on stvarno bastinio fasisticke ideje ili je bio samo lik koji je pokusavao u to doba da izvuce najbolje moguce iz date situacije za narod.
            Kakva je slika ostala o njemu medju beogradjanima,kakvo je sjecanje na njega pozitivno ili negativno?

            Comment


            • Moje mišljenje je da ovog trenutka treba stati sa ovom pričom.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sto mislite je li postojala Atlantida?

                Comment




                • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Sto mislite je li postojala Atlantida?
                    Šta ti radiš brate, ovo sam im samo ja radio. Ubacim temu napišem dva posta, odem, vratim se, vidim dva banovanja. Posle mi kao bude krivo. Pravi si pokretač priča.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Sto mislite je li postojala Atlantida?
                      Postoji i danas
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Jedva cekam letnje racunjanja vremena, ovo je prvi put da nisam rucno podesavao promenu vremena.

                        Na drugim forumima mi sljaka automatski, dok ovde sam vazda menjao casovnu zonu kako bih se uskladio vremenski. A i iskreno sada me mrzi da menjam, ionako ne dolazim tako cesto kao pre.

                        Comment


                        • http://rs.n1info.com/a362582/Sci-Tec...automobil.html

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Kako čuvate i sortirate muziku?

                            Ja već nekih 9 godina hronološki (u smislu kad sam ih otkrio). I nakupilo se do sada 3000+ pesama bome.
                            Pre sam skidao to sve na komp, ali sam prestao negde 2012. jer mi jednostavno nije potrebno više pored youtubea. Ako mi baš zatreba jedino da pravim neku playlistu, ali to je retkost. Mada i dalje imam neke foldere i po žanrovima.

                            Enivej, vrhunski mi to ispadne kad banem tako do neke pesme #1800 npr. Pravi throwback, jer ovako što inače vrtimo kao neki throwback i nije neki, jer ga, jelte, stalno vrtimo
                            Dok ovako nađeš neke na koje si potpuno zaboravio.

                            Comment


                            • Imam mnogo plejlista na YT, pa posle skidam pesme na komp. Na vinampu imam nekoliko hiljada pesama. Uključen mi je shuffling na vinampu, tako da mi pušta random pesme i ne ide po redu.

                              Tako da često čujem neku pesmu koju sam skinuo pre 5-6 godina i više. Mnogo dobar osećaj kad npr. popunjavam kladzu i odjednom naiđe neki hit pre jedno 8 godina.

                              Nostalgija u punom izdanju.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Hahahahahaha kako je giliguz uhvatio forumase danas, pa kao rogovi u vreci

                                Banovdan

                                Comment

                                Working...
                                X