Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Nemoj me nocas traumirat,gledao sam nedavno onaj film susret 3 ili 4 vrste s onom jezivom zenom nisu to stvari za sprdnju.
    Evo za tebe odlican film veceras. Uzivaj

    http://m.imdb.com/title/tt0106912/
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Sta cu ti nemas srece
      Esi vid'o ...pu!
      A i teleskop imam

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Ni ja se ne zajebavam.
        Jednom sam to video, ispred mene je hodala neka luda baba, ostala je zabezeknuta kad je videla, pokazivala je prstom prema nebu i mumlala neke gluposti pa nisam ni hteo da joj se obratim.
        Samo sto ovo nije trajalo 10 sekundi, nego mozda 3-4 ukupno.
        Opa, ljubavni podvig? Trazila ti da joj skines zvezde s neba?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Esi vid'o ...pu!
          A i teleskop imam

          tt
          Teleskop

          Narezi malo paradajza I feta sira, spremi humus. Ja donosim vino. Svom muskarcu kazi da sam brat iz Leskovca

          Donecu mu domace pivo da se ne ljuti zbog upada
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • http://www.novosti.rs/vesti/naslovna...vetlije-zvezde Evo koga zanima sta je bilo 1975,general Blagoje Grahovac koji je tad bio oficir-pilot je nedavno priznao da se sve ovo desavalo,a on nije budala.

            Comment


            • Originally posted by Indigo View Post
              Teleskop

              Narezi malo paradajza I feta sira, spremi humus. Ja donosim vino. Svom muskarcu kazi da sam brat iz Leskovca

              Donecu mu domace pivo da se ne ljuti zbog upada
              Moze sestro..samo odluci se sta si

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da li je neko mozda imao neka paranormalna iskustva,vidio duhove,vampire,ili baba-jagu?Cekaju se Powerslave i Limun,ako oni nisu...

                Comment


                • Vrlo lagan šah mat mada će pametni umovi reći da su prolaznici namešteni što zapravo ne menja ništa, i vrlo umni ljudi su ako ne na kraju života verovali u Boga, verovali su u vrhovnh monadu i siste, kakav takav.

                  Comment


                  • Ko ovo odgleda i da šansu i ostane ateista častim ga. Ne kažem u šta da verujete, verujte i u Pepeljugu, ali toliko je očigledno da skoro pa vredja inteligenciju.

                    A onda pitaju odakle ti dokaz za Boga. Pa da ima dokaz toliko vidljiv svi bi verovali. Bio bih zadovoljan kad bih pomerio sa stanja ateiste ljude na stanje ima nešto ipak, pa verujte u šta hoćete iako ni to nije svejedno, ali je manje bitno za početak.

                    Ali znajući ateiste 90% njih će ili pogledati minut ili neće ni pogledati, ipak je teško suočiti se sa sobom.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Da prostis Kronose, ali 'ebo takav zivot. Nije ni to resenje
                      Originally posted by kronostime View Post
                      Materijala za radove mu nece zafaliti, sigurno.
                      Biće pre da ti je namenio kakvu izolaciju...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Sta je pisac ganac hteo da kaze?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Da li je neko mozda imao neka paranormalna iskustva,vidio duhove,vampire,ili baba-jagu?Cekaju se Powerslave i Limun,ako oni nisu...


                          Nisam vidio nikakve utvare, vukodlake, vampire... Ali jesam vidio nesto na nebu nekoliko puta, a izdvojio bi jedan prizor koji nikad nisam umio da objasnim. Bilo je to 2004-5. mozda.. kad sam vidio nesto sto je izgledalo kao da je u plamenu kako relativno polako krstari nebom dobrih 10ak sekundi i odjednom nestaje uz bljesak plave svjetlosti. Ne znam sta je to bilo alo sablasni nacin na koji se.to nesto kretalo je nesto sto nikad necu zaboraviti

                          Tad sam i poceo da citam naucnu fantastiku i postao zaludjem, da se tako izrazim, univerzumom i vanzemaljcima.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Da li je neko mozda imao neka paranormalna iskustva,vidio duhove,vampire,ili baba-jagu?
                            Ja kad se napijem vidim i duhove i vampire, i tu baba Džagu i baba Vangu, sve mitske heroje, i Thora i Odina.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Da li je neko mozda imao neka paranormalna iskustva,vidio duhove,vampire,ili baba-jagu?Cekaju se Powerslave i Limun,ako oni nisu...
                              [emoji23]

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ko ovo odgleda i da šansu i ostane ateista častim ga. Ne kažem u šta da verujete, verujte i u Pepeljugu, ali toliko je očigledno da skoro pa vredja inteligenciju.

                                A onda pitaju odakle ti dokaz za Boga. Pa da ima dokaz toliko vidljiv svi bi verovali. Bio bih zadovoljan kad bih pomerio sa stanja ateiste ljude na stanje ima nešto ipak, pa verujte u šta hoćete iako ni to nije svejedno, ali je manje bitno za početak.

                                Ali znajući ateiste 90% njih će ili pogledati minut ili neće ni pogledati, ipak je teško suočiti se sa sobom.
                                Ali ja ne znam kako neko razuman moze da veruje u boga, ok da postuje neku tradiciju, ali da veruje u boga... Pa dobro se zna zasto su vere i bogovi izmesljeni.

                                Comment

                                Working...
                                X