Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cure koje prate sportove, pogotovo tenis, su super.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Bogami i Dalmosi su..khmm zbog tog dijalekta...khmmm, khmmm

      tt
      Zato si ti dobra sa Samurajkom kako mu nekad tepasCini mi se da on iz tih krajeva.
      Ma bio sam u Malme i Stokholm zamalo nisam srcani dozivio ljudi sta pricate ko voli plavuse pravac Svedska,ko ne voli nek ga Indigo uputi dje da trazi garave koje ja takodje volim kao mali sam gledao spanske serije samo zbog glumica,jos se sjecam one Rubi kakva je to riba bila majko mila....

      Comment


      • Ima neka konekcija sa mnom i Urosem dal prosli zivot ili sta(pored sporta) ovo sto napisa za Crnogrke i Bosanke apsolutno tako se i ja osecam....Splicanke vise manje,al kad pricamo o naglasku meni najlepse CG,Bosanski ne volim,i lale me smaraju bas za mene usporene,Hrvatice zavisi od raspolozenja nekad mi bas prija nekad ne,i volim kad devojka ne zna lepo da kaze R ,nego onako hrapavo...
        Last edited by 61563; 16-01-18, 20:43.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          E moj brate, pa misli da nisam probao. Bio sam u vezi dve godine i ogadilo mi se. I najmanji osećaj da se devojka zaljubljuje u mene ili da se vezuje u meni radja osećaj gadjenia. Probao sam evo 15 puta da budem u vezi nemoguće je, počinjem da se gušim. A nije realno da svih 15 ne valjaju.
          Pošteno. Zanimao me tvoj odgovor.

          Ali verujem da će naići neka kad se ne budeš nadao. Udariće te nisko ispod pojasa, a onda si gotov.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Lord Samuraj View Post
            Cure koje prate sportove, pogotovo tenis, su super.
            A još ako uz to prate i fudbal...
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Zato si ti dobra sa Samurajkom kako mu nekad tepasCini mi se da on iz tih krajeva.
              Ma bio sam u Malme i Stokholm zamalo nisam srcani dozivio ljudi sta pricate ko voli plavuse pravac Svedska,ko ne voli nek ga Indigo uputi dje da trazi garave koje ja takodje volim kao mali sam gledao spanske serije samo zbog glumica,jos se sjecam one Rubi kakva je to riba bila majko mila....
              Hahaha..nije Samurajko iz tih krajeva, nemoguce, odao bi se .....al bio jedan ovde skoro, izvorni.....al banovali ga

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                A još ako uz to prate i fudbal...
                Ili jednostavno Oljica,pravi paketic,jos umije da kuva,ne libi se ni noge da opere umornom muzu,nije zaglupljena feminizmom.San jednom rjecju.

                Comment


                • Ima lepih žena svuda. Zavisi ko šta voli. Ali duhom su verovatno najprivlačnije latino žene. Meni se gade prepumpane što ste videli u našoj temi Lepe žene svuda oko mene, od silikona prihvatam jedino kubik ili dva u gornjoj usni, ako fali.

                  Ne može jedna Švedjanka biti uživo zavodljiva kao jedna Čileanka. Ukusi su različiti, ja bih ipak voleo Crnogroku da oženim.

                  Olja jeste fenomenalna. Onda je pomenula ručak umal da se zaljubim. Tako se osvaja muško srce a ne..
                  Last edited by Cassius Clay; 16-01-18, 20:48.

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    A još ako uz to prate i fudbal...
                    I ne navijaju za United.

                    Kako bih se odao da jesam Olja?

                    Comment


                    • A vi imate neki trip da su Crnogorke patrijarhalno vaspitane,da vas nece nikad varat,da su postene.
                      Nidje veze.

                      Comment


                      • Upoznao sam neke izvorne Brazilke i dalje ne verujem da anatomija dozvoljava da onako mršave devojke imaju onako veliku zadnjicu. Ona prođe pored mene ali zadnjica prolazi dodatne 2 sekunde.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Upoznao sam neke izvorne Brazilke i dalje ne verujem da anatomija dozvoljava da onako mršave devojke imaju onako veliku zadnjicu. Ona prođe pored mene ali zadnjica prolazi dodatne 2 sekunde.
                          Op, op...

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            A vi imate neki trip da su Crnogorke patrijarhalno vaspitane,da vas nece nikad varat,da su postene.
                            Nidje veze.
                            Zavisi na koju sortu naidješ. Ja znam samo ove najstarije Crnogorke iz centra Crne gore, sa Vračara.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              A vi imate neki trip da su Crnogorke patrijarhalno vaspitane,da vas nece nikad varat,da su postene.
                              Nidje veze.
                              Koje su najpostenije po tebi?

                              Comment


                              • Muslimanke iz Čečenije, ne šalim se.

                                Comment

                                Working...
                                X