Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Uros, uzivaj.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Moglo bi se reći
      Originally posted by Lord Samuraj View Post
      Svaka cast. Ja sam se udebljao preko zime. Moram sada smrsati.
      Da probate zajedno da vedzbate?
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Imas jos dva meseca zime, gde zuris
        Mudrzo zboris.

        Originally posted by kronostime View Post
        Da probate zajedno da vedzbate?

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Indigo brate moj pametni i mudri, ja problem sa ženama nemam. Poznajem ih i pametan sam, imam svoj stav. U mojoj široj porodici niti imam sestru niti rodjaku niti bilo šta, stoga nisam osetljiv na ženska bulažnjenja.
          Ko je malo slabijeg karaktera i ko je mekušac, najebe.

          Imam i ja primera koliko hoćeš gde žene ucenjuju decom, varaju momke i muževe, ponašaju se katastrofalno.

          Srećom, ja nemam problema ali moji drugari jako puno. Mušksrci su postali mekušci i ovce koji pristaju da budu ucenjeni i da se ponižavaju da bi dobili ženu. Žene su postale dominantne. Čak muškarci i ne mogu više da budu stub porodice.

          Za sebe ne brinem, vrlo se dobro snalazim i imam iskustva, imam uvek veliki izbor i radim kako želim. Postavim stvari na svoje mesto i ja vodim glavnu reč. Iako se opire zbilja to joj prija jer svakoj ženi treba muškarac. Ovi brižni nežni nesposobni što su kao ženice, i što stoje mirno pred ženom - beta muškarci. A to je toliko logična stvar.

          Dakle nasilje vrše i žene nad muškarcima isto kao i muškarci nad ženama.

          Crnogorke jesu najbolje, znaju reda i uvek se lepo skontam sa njima. Srpkinje se dosta šminkaju ne bih rekao da su najlepše.

          Poenta priče je da muškost bledi.

          A ja Olja ja volim te starletice, splavaruše i slično jer nisam ja za normalnu devojku. Nisam nešto tip da se vežem i da budem smiren, imam drugih obaveza, sve u svoje vreme. Budu ljudi u vezi i dangube, svaki dan se vidjaju sa devojkama, i ne napreduju. I ja sam jedan period ali to je poražavajuće za um. Moraš svaki dan da je slušaš i te gluposti da ti se internalizuju i totalno zaboraviš svoje ciljeve i ambicije.

          A sa druge strane melem sam za te nabedjene jer sam oštar prema njima, ne balavim kao ostali, i onda se na osnovu fizičke privlačnosti i mog stava tako vidjamo povremeno, a ne smaraju jer su previše nabedjene da bi zivkale svakodnevno.

          Tako da moj savet, učite, razvijajte svoje biznise, imajte najviše ciljeve i manite se ljubavi dok ne zaradite dosta novca ili uspete u karijeri. Pored ženskog svakdovnenog kljucanja, šanse su vam smanjene 79%.

          Lep dan idemo u šetnju, idemo u bioskop, dodji kod mene, nije mi dobro...itd, vi umesto toga knjigu ili komp u šake i budžite skil, jbš bioskop.

          Аууууууууууу ... алфа мужјак!
          Да ли би могао да ми уступиш ауторска права?
          Имам пријатеља психијатра, чезне за овакавим бестселерима савремене мисли.

          Ако можеш молим те да напишеш кратку менталну анализу следећих субкултурних појава:
          ".. starletice, splavaruše ...".

          Молим те буди прецизан у дефинисању тих појава, неук сам ти ја по том питању.

          Ја сам ти више Џони тип:
          "То је стил стари мој
          љубио сам хрпетину жена
          ал'ни једна није била како она ...
          Волио сам све на њој
          становала је преко пута
          имала ме увек кад је хтела ..."

          Comment


          • Ti si više onaj na koje se ja ne pecam. Ne mogu da ti opišem dodji iz Bazela pa vidi. Evo ja te vodim, možda dugo nisi bio pa ne znaš, vremena se menjaju. Biće i za tebe nešto, samo nemoj mnogo da pametuješ kao ovde, nego ćuti i prati mene.

            To su neke kasne trideste kod tebe rane četrdesete, možda si neiživljen bio kao klinac, nikada nije kasno. A ima da se probere za svakoga ponešto.

            Povedi i prijatelja psihijatra i on je verovatno opterećen, osim ako niste drugačijeg seksualnog opredeljenja onda ću vas kod skupštine ostaviti ima jedno mesto. Sve je za ljude bronzani brate.

            Comment


            • Isplati li se ulozit nesto para u ovo bitcoin sranje?Nesto sam skeptican ali znam da mi je jedan drug tu fine parice uzeo.

              Comment


              • Може.
                Водиш ме са собом.
                Све си погодио, био сам неиживљен и све то што си написао. Осим година.
                Нема шта, оставио си ме без текста.
                Требао би да се бавиш тим профилима личности.

                Елем алфа мужјаче, случајно си прескочио да даш одговор на есенцију мог писанија:

                Ако можеш молим те да напишеш кратку менталну анализу следећих субкултурних појава:
                ".. starletice, splavaruše ...".

                Comment


                • Nisam pratio ali očekujem pucanje tog mehura, neodrživo je to. Ko je uzeo uzeo je, mada neka se javi neko stručniji tipa Aki

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Isplati li se ulozit nesto para u ovo bitcoin sranje?Nesto sam skeptican ali znam da mi je jedan drug tu fine parice uzeo.
                    Samo tozla brate, samo se u to isplati ulagati ako imaš.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Isplati li se ulozit nesto para u ovo bitcoin sranje?Nesto sam skeptican ali znam da mi je jedan drug tu fine parice uzeo.
                      Пријатељу мој, да искористим овај кратки упад на форум, да ти дам пријатељски савет: док је оваца биће и шишања

                      Comment


                      • Originally posted by mr.gold View Post
                        Може.
                        Водиш ме са собом.
                        Све си погодио, био сам неиживљен и све то што си написао. Осим година.
                        Нема шта, оставио си ме без текста.
                        Требао би да се бавиш тим профилима личности.

                        Елем алфа мужјаче, случајно си прескочио да даш одговор на есенцију мог писанија:
                        Beta mužijače nisam stručan za analize, laik sam. Dodji, ja ću te ugostiti, da probaš malo četničku gibanicu znam da nisi nikada jeo. Posle idemo da posmatraš pojave. Ali nemoj previše da ih gledaš, nego menjaj sa jedne na drugu, može biti nezgodno.

                        Kruže priče da jedna nije ušla na instagram 3 sata, posle je bila u komi 20 dana, a kad se probudila i videla da je izašao novi trend slikanja pre 18 dana i ona nema sliku, da je umrla. Neka joj je laka crna zemlja.

                        Povedi prijatelja pa zajedno analizirajte, mogu vam srediti i intervju.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Isplati li se ulozit nesto para u ovo bitcoin sranje?Nesto sam skeptican ali znam da mi je jedan drug tu fine parice uzeo.
                          Da. Ja sam nesto sitno ulagao, utrostrucio vrednost ulozenog novca I nisam ni podigao, nisam ni usao na bittrex vec 20 dana.

                          Uglavnom bitcoin mozes uzeti ali je diskutabilno koliko mozes izvuci, neko govore da ce ici do 70,80k neki da ce propasti cell trziste.

                          Ako kupujes uzimas Ripple, litecoin, ethereum. Oni sigurno idu gore.

                          Nemoj da glumis Jordana Belforda I da kupujes valute koje vrede deseti deo centa
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Samo ripple braćo. Mada jedan poznanik ruadri ethereum
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Beta mužijače nisam stručan za analize, laik sam. Dodji, ja ću te ugostiti, da probaš malo četničku gibanicu znam da nisi nikada jeo. Posle idemo da posmatraš pojave. Ali nemoj previše da ih gledaš, nego menjaj sa jedne na drugu, može biti nezgodno.

                              Kruže priče da jedna nije ušla na instagram 3 sata, posle je bila u komi 20 dana, a kad se probudila i videla da je izašao novi trend slikanja pre 18 dana i ona nema sliku, da je umrla. Neka joj je laka crna zemlja.

                              Povedi prijatelja pa zajedno analizirajte, mogu vam srediti i intervju.

                              Пробао сам и са гугл преводиоцем, не иде ми ...

                              Алфа мужјаче, форумска мушкарчино, сад ме већ забрињаваш.
                              Да ли је могуће да не знаш да објасниш оно што си написао?

                              a volim te starletice, splavaruše i slično
                              Што си писао и тим писанијем сам себе дефинисао кад не појмиш о чему се изјашњаваш?
                              Таман сам помислио да знаш шта пишеш, ти ме разувериш у моменту.
                              Ајде, сабери се, и напиши просто, шта је то што волиш код тог дна савременог друштва?
                              Дакле, зашто си лепоту, интелект и све оно лепо код жена свео на "starletice, splavaruše i slično"?

                              Чак си отишао и даље у тврдњама, које додуше сад не умеш да појасниш, па си написао, цитирам: "jer nisam ja za normalnu devojku".
                              Какве су ове ако нису нормалне?
                              Шта је то код њих што те нагони да их пожелиш?

                              Заиста не знам зашто се либиш да даш одговор на оно што си и сам написао ...

                              Comment


                              • Pa zna se dobro ko su te devojke, devojke bez nekih viših vrednosti sa trivijalnim poimanjem sveta oko sebe. Može se reći da su jako glupe i indoktrinirane trendovima pre svega instagrama. Normalna devojka zahteva normalan odnos, pažnju, a wannabe starleta samo fizički privlačnog muškarca koliko toliko situiranog kao dodatak na svoju ličnost.

                                Pošto je normalna devojka normalna ona bi da provodi vreme sa tobom, da priča, da se upoznaje, a ova druga bi eventualno da se slika sa tobom za insta da vide drugarice, da priča niima šta imaš, gde ste pili piće, koja je ekipa bila, gde ste večerali.

                                Radi se o razlici svetova, a meni svakako manje vremena oduzima ova druga priglupa vrsta, što ne znači da ih cenim više već jednostavno nisam u glavi spreman za prve, dobri moj prijatelju.

                                Comment

                                Working...
                                X