Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Najbolje su Crnogorke, iz licnog iskustva govoreci. Mada sve je to stvar kucnog vaspitanja I karaktera.
    Ne,ne,ne i NE!!!!!Najvece zlo od zena,licemjerje kod njih ne poznaje granice.

    Comment


    • E dodjavola -.-
      Valja li vama neka?

      Al u kakvim se to miljeima krecete i ko su te zene, devojke oko vas...budi bog s vama
      Ili ...ili mozda bolje pitanje...a sta trazite uopste? To cete i naci, samo da vam kazem
      A Urose?


      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Indigo brate moj pametni i mudri, ja problem sa ženama nemam. Poznajem ih i pametan sam, imam svoj stav. U mojoj široj porodici niti imam sestru niti rodjaku niti bilo šta, stoga nisam osetljiv na ženska bulažnjenja.
        Ko je malo slabijeg karaktera i ko je mekušac, najebe.

        Imam i ja primera koliko hoćeš gde žene ucenjuju decom, varaju momke i muževe, ponašaju se katastrofalno.

        Srećom, ja nemam problema ali moji drugari jako puno. Mušksrci su postali mekušci i ovce koji pristaju da budu ucenjeni i da se ponižavaju da bi dobili ženu. Žene su postale dominantne. Čak muškarci i ne mogu više da budu stub porodice.

        Za sebe ne brinem, vrlo se dobro snalazim i imam iskustva, imam uvek veliki izbor i radim kako želim. Postavim stvari na svoje mesto i ja vodim glavnu reč. Iako se opire zbilja to joj prija jer svakoj ženi treba muškarac. Ovi brižni nežni nesposobni što su kao ženice, i što stoje mirno pred ženom - beta muškarci. A to je toliko logična stvar.

        Dakle nasilje vrše i žene nad muškarcima isto kao i muškarci nad ženama.

        Crnogorke jesu najbolje, znaju reda i uvek se lepo skontam sa njima. Srpkinje se dosta šminkaju ne bih rekao da su najlepše.

        Poenta priče je da muškost bledi.

        A ja Olja ja volim te starletice, splavaruše i slično jer nisam ja za normalnu devojku. Nisam nešto tip da se vežem i da budem smiren, imam drugih obaveza, sve u svoje vreme. Budu ljudi u vezi i dangube, svaki dan se vidjaju sa devojkama, i ne napreduju. I ja sam jedan period ali to je poražavajuće za um. Moraš svaki dan da je slušaš i te gluposti da ti se internalizuju i totalno zaboraviš svoje ciljeve i ambicije.

        A sa druge strane melem sam za te nabedjene jer sam oštar prema njima, ne balavim kao ostali, i onda se na osnovu fizičke privlačnosti i mog stava tako vidjamo povremeno, a ne smaraju jer su previše nabedjene da bi zivkale svakodnevno.

        Tako da moj savet, učite, razvijajte svoje biznise, imajte najviše ciljeve i manite se ljubavi dok ne zaradite dosta novca ili uspete u karijeri. Pored ženskog svakdovnenog kljucanja, šanse su vam smanjene 79%.

        Lep dan idemo u šetnju, idemo u bioskop, dodji kod mene, nije mi dobro...itd, vi umesto toga knjigu ili komp u šake i budžite skil, jbš bioskop.

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Nijedna ne moze biti previse plava
          Veruj brate da moze, nisu plavuse za svakoga

          @Ivan_PG, ne znam ja sam poprilicno zadovoljan. Mozda Podgoricanke ne valjaju, probaj dole kod Baneta. On se ne buni uopste.

          @Urose, jel bi bila prozivka ako bih rekao da ces najverovatnije zavrsiti kao beta muskarac, ti sto se tako kurce obicno zavrse na takav nacin
          A iz svake tvoje recenice se vidi koliko si zelen, al ne brini normalno je to. Neke se cak i loze na to. Za 23 godine koliko ti dajem, tesko je ocekivati da razmisljas drugacije. Ja sam vala isao od pogresnih ka katastrofalnim izborima. Odlepim za nekom devojkom, spakujem se i odem sa njom u Cesku
          Sada je to smesno jer je proslo 5, 6 godina ali opet... ma i dalje je smesno, pravite moje greske i bice vam uvek zanimljivo.

          Elem, shvatices sve ubrzo kada ti se dogodi "zivot". Ne mislim na tvoju trenutnu situaciju ili sta si preziveo nego na ono sto sledi.

          @ Olja, znas kako kazu, svi mi stremimo ka nekim idealima a zivot obicno bude dijametralan svemu onome sto zamislimo i skrojimo u nasoj glavi.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Kakav crni ideal sestro moja..vidis da ne silazi sa splavarica i namigusica kojekakvih [emoji3] a onda kuka na zenska bulaznjenja... dobija bas ono sto trazi
            Samo da ti kazem Urose...pojma ti nemas...no da ne bude kasno kad saznas
            Ubice te taj agresivan i drcan stav...al dobro ima vremena da postanes mudriji . a nemas ni 23.. rekla bih

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Muškarac sa godinama postaje stariji,žena mudrija
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Muškarac sa godinama postaje stariji,žena mudrija

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Hajde ,editovaću
                  Postaje samo stariji...
                  Čast izuzecima...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Kakav crni ideal sestro moja..vidis da ne silazi sa splavarica i namigusica kojekakvih [emoji3] a onda kuka na zenska bulaznjenja... dobija bas ono sto trazi
                    Samo da ti kazem Urose...pojma ti nemas...no da ne bude kasno kad saznas
                    Ubice te taj agresivan i drcan stav...al dobro ima vremena da postanes mudriji . a nemas ni 23.. rekla bih

                    tt
                    hahaha ne diraju ga sponzoruse i splavarice drzak je prema njima, ali svaki post mu je o njima, to su neki kobajagi kompleksi, želje, sta li vec

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      hahaha ne diraju ga sponzoruse i splavarice drzak je prema njima, ali svaki post mu je o njima, to su neki kobajagi kompleksi, želje, sta li vec

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Muškarac sa godinama postaje stariji,žena mudrija
                        Žene su kao vino, kad je mlado...onda je i slatko, kada odleži (ostari) bude po malo oporo ali i se može osetiti skupljeno iskustvo kroz vreme.
                        Kako god i jedno i drugo udara u glavu i pomera tlo pod nogama.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Žene su kao vino, kad je mlado...onda je i slatko, kada odleži (ostari) bude po malo oporo ali i se može osetiti skupljeno iskustvo kroz vreme.
                          Kako god i jedno i drugo udara u glavu i pomera tlo pod nogama.
                          I ne valja kad provristi.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            I ne valja kad provristi.
                            Onda je dobro za salatu
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Ahahahah jaoo majko moja..sve sami znalci, mudraci i naucnici

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • hahah kad provristi,ja definitivno dajem moj predlog za avatar Kronosu,da okiti Urosa kad izgubi opkladu, za nekih mesec dana spremi neki dobar Kronose,znas sta Uros "voli",mislim da ti nece manjkati inspiracije da nam ga ukrasis

                                Comment

                                Working...
                                X