Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Koja reklama... Daj da ja vidim
    Nisam je našao na YT
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment






    • Odem u Walmart, sa 80$ u dzepu, da kupim hrane za nedelju dana da ne moram da se cimam narednih nekoliko dana kad udari snijezna oluja... Vratio se kuci sa ovim, kutijom marlbora i kesom gumenih bombona E jbg, idem posle opet ako mi ne bude muka da ustanem

      Bogami sam mjerkao ovo prije dva-tri mjeseca kad sam ponovo gledao seriju. Htio da narucim preko Amazona, ali sam se predomislio jer je bilo oko 150$ a htio sam da uzmem eto onako, samo da mi stoji na polici. Ali stvarno nisam htio tolike pare da dam za to.

      I nadjem ovo u Walmartu nocas za 60$ Morao sam da kupim

      Nego, sto sam jos htio da kazem...

      Opljackao danas neki beskucnik jednu banku, tu u blizini Dosao na biciklu i bukvalno sa rukom u dzepu i rolkom navucenom do nosa izvrsio "oruzanu pljacku" Uhvatila ga policija posle 10 minuta Sreo sam druga u Walmartu, on je bio u patroli kad su ga trazili pa sam cuo iz prve ruke Kaze, vjerovatno je lik to napravio od muke jer jbg zimi je odje pomet pa mu je ljepse u zatvor da odlezi nego da se smrzava i gladuje. Bukvalno je lik namjerno stajao ispred kamere da bude siguran da ce ga kasnije uociti nedje na ulici. Eto nije stigao ni hamburger nedje da pojede
      Last edited by powerslave; 13-01-18, 03:22.

      Comment


      • Ima li nas prevod?
        sigpic

        Comment


        • Ne vjerujem Pogledacu ovih dana ovaj dodatni materijal pa cu ti javit'

          Comment


          • E nek je srećna i praoslavna svima koji slave!

            Ivane Pg, ko je pjevao sinoć na trg u Titograd?
            Last edited by Bane je; 14-01-18, 08:07.

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Originally posted by Bane je View Post
              E nek je srećna i praoslavna svima koji slave!

              Ivane Pg, ko je pjevao sinoć na trg u Titograd?
              Pojma nemam znam da je bio neki koncert ali ne znam ni ko je pjevao ni je li bilo koliko ljudi.

              Comment


              • Konacno sneg

                Comment





                • Kakvo razbijanje glupace totalitaristicke pomodarske

                  Comment


                  • Urose, evo ti nesto na tu temu.



                    Comment


                    • Hahahah.. A vidi ovog brata kako je ovu kuju raspalio po faci. Klasična fašistkinja koja brani nekome i uskraćuje pravo na mišljenje, slobodu kretanja. Najveće fašistkinje su feministkinje.

                      Comment


                      • Izrežiran klip, kao i vecina takve vrste.

                        Comment


                        • U vecini slucajeva bi sprijecio nekoga da udari zenu, ali je bilo situacija dje sam sa zadovoljstvom pustio stvari da idu svojim tokom Ja licno ne bi mogao da udarim zensko.. jedino u nekim ekstremnim situacijama je li, napr ako je moj ili neciji zivot u pitanju.

                          Bio sam u svakakvim situacijama, zbog posla koji radim.. nekad stvarno pozelim da nemam takvo vaspitanje.

                          Ljetos je Ursula iz Male Sirene pokusala da me udari stolicom... eeej jbt pa sta tu covjek da uradi? Pijana prasica od 150kg lijepo uzela stolicu i razmahala se sa namjerom da mi glavu razbije Kad sam joj otrgnuo onu stolicu, ona se saplela i polomila zglob. Koliko sam se smijao dok je ona zapomagala. Posle kad je dosla policija, njen muz(zbog kojeg je cijela ta frka i pocela) je ladno rekao policiji da sam je ja udario... gresnik nije znao da se svi tu iz lokala dobro znamo sa lokalnom policijom tako da su na kraju priveli i njega i Ursulu

                          Zato uvijek nadjem jednog izbacivaca koji nema tih problema. Valja imati takvog u timu... bez morala i principa

                          Comment


                          • Originally posted by Pusjo View Post
                            Izrežiran klip, kao i vecina takve vrste.
                            Vrlo verovatno i to samo za račun da se pokažu agresivno muškarci, ali umro sam od smeha, kako je udario ako je udario, a verovatno nije.

                            A žene ne treba tući naravno, ali kad bi me žena udarila, a vidjao sam primere, sa apetitom bih prekršio sve što me vuče da je ne udarim i prosuo bih je lepo. To je jednakost.

                            Mnoge žene biju muškarce a da znam. Šamaraju, gadjaju...

                            A da ne pričam o ženskom psihičkom zlostavljanju muškaraca. Pazi, ima grubijana koji muče žene i njih treba poslati u zatvor da ih jebu do kraja života, a ima i onih kurvi kao što je ona od Vlade Stanojevića, kad je on morao da je udari, verujem da ga je iznervirala do daske.

                            Porodične žene i žene nižeg sloja treba štiti, domaćice, koje oni bilmezi pijani muče. Tu treba fokus da bude, ne na djubradima od žena.

                            Ne može muškarac nikad biti tako zao.

                            Imao sam slučaj kada sam živeo kod neke žene a ona stan ispod mene, paihičko zlostavljanje. Izdržao jedva. Nisam se upuštao u svadje jer bih je gadjao nečim a ona bi se bacila niz stepenice da mi napakosti.

                            Previše bahatih žena, i po splavovima. Nameštačice batina. Uhvate par naivnih provincijalaca(i ja sam iz provincije, da ne bude da prozivam), mame ih celo veče dok su u separeu ili za stolom sa nabildovanim ćelavcima, pa se neki mučenik i primi, konta ona slobodna pa tako, pridje i dobije po nosu.
                            Last edited by Cassius Clay; 15-01-18, 04:05.

                            Comment


                            • @Uros
                              Brate kad ovo citam ne mogu a da ne primetim da imas odredjene probleme u odnosu sa zenama. Generalno gledano ne postoje problematicne zene i muskarci nego pogresni izbori.

                              Splavaruse sigurno nisu idealan tip za bilo kog mladog coveka.

                              Zene sa Balkana sto se tice lepote lagano gaze sam svetski vrh. Problem nastaje u patoloski ljubomornom, finansijski nedoraslom I psihicki nestabilnom Balkanskom muskarcu. I onda ta veza cesto zna fatalno da se zavrsi I unisti dve porodice zauvek.

                              Veruj mi da su zene po Evropi mnogo manje fizicki privlacne, Nemice su najgore, Rumunke, pa Poljakinje. Izdvojio bih Cehinje I Slovakinje iz te price jer su najopustenije i ima lepih zena.

                              Estonke su previse plave za moj ukus ali moj brat Aki bi se sigurno snasao tamo. Ruskinje nista posebno.
                              Od ljudi iz Spanije generalno treba bezati jer toliko brzo govore da to nije normalno, zene pogotovo a znanje Engleskog minimalno. Svedjanke previse plave kao I Norvezanke.

                              Zlostavljanje muskaraca je svakako rastuci problem I toga ima sve vise. Znam primer iz moje familije gde strina bukvalno urnise strica, svakodnevno maltretiranje a ovaj to trpi zbog dece.

                              Najbolje su Crnogorke, iz licnog iskustva govoreci. Mada sve je to stvar kucnog vaspitanja I karaktera.

                              @Urose
                              Jos jedna stvar brate, kontam da si ti bio neko hiperaktivno dete, jebote kada te citam postovi ti bukvalno idu iz jednog tona u drugi. Kontam da dok pises ustanes uradis 20 sklekova, napises recenicu, ustanes pojedes nesto, napises recenicu, trknes do radnje napises recenicu
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Nijedna ne moze biti previse plava

                                Comment

                                Working...
                                X