Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma idem ja u Gucu da vatam striptizete za sise i pijem pivo boli me ku.ac.

    Comment


    • Ako je nesto poznato, to znaci i da je vrh po pitanju kvaliteta?

      I ne znam sta je tamo stvarno spektakularno van glavnih izvodjaca, ako se i to moze nazvati spektakularnim. Bio sam licno i zalio potrosene pare. Mada dobro, stvar ukusa svakako.
      Last edited by colke995; 12-01-18, 16:04.
      sigpic

      Comment


      • Dovesti u Guchu Femi Kuti-ja, Youssou N'Dour-a ili Petera Gabriela zbog radi ravnoteže, pod hitno
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ako je nesto poznato, to znaci i da je vrh po pitanju kvaliteta?
          Pa uglavnom. Za svetski poznate pesme zasluzni su najbolji audio inzenjeri koje svet nudi.
          Velika je to nauka.

          Ne kazem, mogu i tamburasi da budu odlicni, to je pak druga strana umetnosti, ali generalno gledano, za svetske hitove se ulaze mnogo vise truda i znoja, provode se dani i dani samo oko najsitnijih detalja koji traju po 2 sekunde.

          Moze nekom najvise da se dopada udaranje dlanova o butine, ukus je subjektivna stvar, ali najpoznatiji su najpoznatiji sa dobrim razlogom.

          Comment


          • Ja volim I jedno drugo. Exit kao festival mi je bio bolji pre, sada ne bih isao jer mi nekako nema taj stari smek.
            Tamburase praktikujem dva puta mesecno po salasima, gde se moze i dobro pojesti.

            U Novom Sadu je bilo kul mesto, Becarac. Svako vece tamburasi a radili su do 8 ujutru. Sada se to mesto pretvorilo u steciste kica I neukusa. Udara grand produkcija svakodnevno.

            Sve moze od muzike sem Granda I ovog naseg trulog hip hop-turbo folka sa metalnim glasovima, to mi je dno.

            Godinama vec slusam klasicnu muziku, to u principu najvise opusta.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • A kakav je taj Beer fest,valja li cemu?

              Comment


              • Jos vise prasine

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Zato sto na Exitu nastupaju najpoznatiji svetski izvodjaci.
                  Bolje nego da ti svira neki tamburas iz Marinkove bare.
                  FYI, u Marinkovoj Bari ima dosta dobrih tamburasa, a i trubaca, rokera, repera, metalaca....
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    A kakav je taj Beer fest,valja li cemu?
                    Dok je bio na Kalemegdanu jos je i valjao, od kako ga prebacise u Austro-Ugarsku iz godine u godinu je sve gori i gori.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Zato sto na Exitu nastupaju najpoznatiji svetski izvodjaci.
                      Bolje nego da ti svira neki tamburas iz Marinkove bare.
                      Auuu kakav autogol...
                      Sve što je poznato je i dobro,pa aahahahah..
                      Čitaš li ovo Gangara?!
                      Muzičar,kao i muzika može biti kvalitetan ili ne.
                      Pa evo i Ceca je svetski poznata, je l' to znači da valja?!

                      Kardašijani su planetarno popularni.Da li to znači da svi treba tako da se ponašamo?!

                      Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Sta mislite o fenomenu navijaca,u smislu huliganstva.Skidanje salova,transparenata,dresova.Da li tim ljudima ima pomoci,da li njihova retardacija koja je opasna po okolinu moze nekako da se obuzda nekim medicinskim sredstvima.Ne pricam o kriminalcima sa tribina koji imaju korist od svega toga nego bas o debilima koji se pale na te navijacke gluposti,kako im pomoci?
                      Mislim da su stoka,a stokom se zna kako.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Jos vise prasine
                        Dobro, nekad nema prasine vec pola metra blata kao u Vudstoku.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          FYI, u Marinkovoj Bari ima dosta dobrih tamburasa, a i trubaca, rokera, repera, metalaca....


                          Originally posted by Marija81 View Post
                          Kardašijani su planetarno popularni.Da li to znači da svi treba tako da se ponašamo?!
                          Sta?
                          Sto da se ponasamo kao Kardasijani, sta je s tobom?

                          Naravno da Ceca valja.

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post




                            Sta?
                            Sto da se ponasamo kao Kardasijani, sta je s tobom?

                            Naravno da Ceca valja.
                            Pa sam si rekao,sve što je popularno je i dobro...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa sam si rekao,sve što je popularno je i dobro...
                              Nemoj da lazes.

                              Comment


                              • Marija kaže čitaš li ovo Gangara.. Bar smo otkrili o kome se radi i ko joj je omiljen.

                                Smaraju i Exit i Guča, Love fest još postoji ali sve je to smorčina živa.

                                S jedne strane urbani napaljenici sa druge seljani. Bolje Ivane dodji u Bg letnja sezona preko dana hot mes, uveče river, lepe devojke, vrh provod i nema gužve. Kakav exit kakva oduzimanja

                                Comment

                                Working...
                                X