Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bane je View Post
    Hvala, takođe..
    I "crnogorci".
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ma neki mesanac, lijaner "Belo pace". Od 5 kuca, 4 su bile crne kao ugalj, bez ijedne tacke, a on skroz beo I plisan, kao beli medved. Cim krenu petarde, nabije se iza bunara I ni da mrdne, a danas smo se igrali, sou smo pravili.
      Nadaleko cuvena rasa "Moravski Izrod"
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Ti su najsladji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ma neki mesanac, lijaner "Belo pace". Od 5 kuca, 4 su bile crne kao ugalj, bez ijedne tacke, a on skroz beo I plisan, kao beli medved. Cim krenu petarde, nabije se iza bunara I ni da mrdne, a danas smo se igrali, sou smo pravili.
          Daj neku sliku da ga vidimo [emoji41]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Daj neku sliku da ga vidimo [emoji41]
            Bice. Cim ga nahvatam sutra.
            sigpic

            Comment


            • Srecan Bozic svima koji ga slave po Julijanskom kalendaru.

              Hristos se rodi!

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                I "crnogorci".
                Crnogorci*

                Nema potrebe da ide pod navodnike i da se pise malim slovom. Nema potrebe da se vrijedjamo na sportskom forumu... mada je to odje trend.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Crnogorci*

                  Nema potrebe da ide pod navodnike i da se pise malim slovom. Nema potrebe da se vrijedjamo na sportskom forumu... mada je to odje trend.
                  U pravu si za navodnike i veliko C, ali da je vređanje trend na ovom forumu nisi u pravu
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Crnogorci*

                    Nema potrebe da ide pod navodnike i da se pise malim slovom. Nema potrebe da se vrijedjamo na sportskom forumu... mada je to odje trend.
                    Mislim da nije hteo da vredja nego se Bane javio na Srbi a predstavlja se kao Crnogorac, ali da ne drvil ovde, srećan Božić svima.

                    Comment


                    • Ma hajde molim te, nije to Tarantula namjerno uradilo. Omaklo se čovjeku.

                      Srećan Božić svima koji slave.

                      Spoiler

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • A i ako Crnogorcu kažu Srbin ili Srbinu Crnogorac pa zar je to uvreda, valjda smo braća neka, koga prečeg imamo.. Bez ikakvih pretenzija ko je kog porekla treba da se slažemo lepo valjda. Gde mi dva naroda nemojte jebati, ne kažem da smo Srbi zovite nas sve Crnogorcima, dve zemlje jesu narod je jedan. Jače od mene

                        Comment


                        • https://www.instagram.com/p/BdoBCMZn...ed=mamamolimte
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Bane je View Post
                            Ma hajde molim te, nije to Tarantula namjerno uradilo. Omaklo se čovjeku.

                            Srećan Božić svima koji slave.

                            Spoiler
                            Jemo mi braca i bratski narod, ali mu se sigurno nije omaklo da pise pod navodnicima(a ovo sto je malim slovom, mozda je nepismen pa to i moze nedje da mu prodje)... ne, ne... to je cisto podjebavanje.

                            Comment


                            • Nadamo se da je nenamerno. Crna Gora je stekla nezavisnost još 1878. Stoga kad bi uzimali pravo na državnost ima je isto kao Srbija a više nego Hrvatska koja nije konstituisana do Cvetković maček sporazuma kada je dodeljeja banovina, što piše u njihovom ustavu, mnogo pre neke Makedonije, pre Bosne i Hercegovine.

                              Bez zle krvi i podjebavanja. Ja sam srpski Crnogorac poreklom pa se ježim mržnje zbog kriminalaca političara. Svako neka bude narod koji hoće, mržnja medju braćom je za seljake.

                              Živele Srbija i Crna Gora.


                              A imam jednu smešnu priču sa fakulteta moj ortak iz Podgorice, koji sebe smatra Crnogorcem, ustaje i komentariše bezbednosnu situaciju Srbije i počinje rečenicu “ova naša mala zemlja....”. Ja ga pitam posle pa koja je tvoja, on se smeje kaže obe. Sportski pozdrav

                              Comment


                              • Uroše, mir Božiji. Ne lupaj. Kao da prije 19. vijeka i sporazuma Cvetković - Maček nije bilo ni država, ni vladara ni istorije.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X