Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vatrometa se ni moj ne plasi, ali da je to bila petarda, bas da vidim da li bi se ovaj tako setkao.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Šetao bi se "nasmijan".
      Moj se ne plaši pucanja. Kad idemo na ribanje sa dinamidama ponekad vodim i njega.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Dinamit? I to ti je ribarenje????
        Ejjjj kuku leleee..

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne, no ću da idem na peeecanje.
          Slabo ribe ima, u zadnjih 20 dana sam 10tak puta bio nema se na što bačit.
          3,4 put bacili nismo ni 50kg ubili.

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Da bas cudno sto nema ribe
            Banana drzava..svi bi vi gulili zatvor u suprotnom.

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Što fali državi... Malo puta su moji rođaci bježali ispred policajskog glisera.
              Sjediš i čekaš, a odjednom se oni stvore. Nikad nisu nikog uhvatili, dok oni pristanu na obalu ima se vremena pobjeć.

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Da bas cudno sto nema ribe
                Banana drzava..svi bi vi gulili zatvor u suprotnom.

                tt
                Cim vidis u "primorje" nekog bez prstiju - e, taj ti je ribar, jado.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Pa da, tako se prepoznaju muškarčine..

                  Što će nam svi prsti, nećemo klavir svirat ka vi.

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by Bane je View Post
                    Pa da, tako se prepoznaju muškarčine..

                    Što će nam svi prsti, nećemo klavir svirat ka vi.
                    Zajebano kad je ljeva - ne moze se guslati poshlje.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ustao u 5 popodne, napolju mrak, hladno i pada snijeg. Bas nema potrebe iz kuce da se izlazi Da se naruci pizza i dva litra koka kole i sjedi dje si

                      Comment


                      • Kakve su pizze Slave? Ne deluju mi primamljivo kad ih vidim po reklamama. Za mene pizza treba da bude ultra tanka i da se kačkavalj topi, a da ne bude kao žvakaća guma. Sve kontra od onog kako ih tamo prikazuju
                        Mada to su ovi veliki lanci, takve izbegavam i kod nas. Caribic, Cezar i tako te..

                        Comment


                        • Hahahah kakav ti nezdrav život živiš

                          Tako je Bane Crnogrocu naš. Crnogorci su mi hit. Nema kralja, nema Tita tu se samo Bane pita.. I svi znaju kud Zeta teče, kud Bane naš reče.

                          Ali moram jedno priznati, Crnogorke su najbolje žene.

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Kakve su pizze Slave? Ne deluju mi primamljivo kad ih vidim po reklamama. Za mene pizza treba da bude ultra tanka i da se kačkavalj topi, a da ne bude kao žvakaća guma. Sve kontra od onog kako ih tamo prikazuju
                            Mada to su ovi veliki lanci, takve izbegavam i kod nas. Caribic, Cezar i tako te..
                            Ma zajebi, Domino's, Papa John's, Little Caesar, Pizza Hut i ostale... Mada volim ja Domino's I Little Caesar's Pizza....eee tu je drzava NY broj jedan Zbog NYC i Upstate NY. Male picerije koje su porodicni biznis vec decenijama.. a tako i izgledaju jer nista nisu mijenjali jos od kako su otvorili

                            Izbor je bas veliki, pa se lako nadje mjesto koje je po tvom ukusu. E onda kad i oni ukapiraju da tu jedes svako malo odma ti daju 15-20% popusta i cascavaju te svaki put kad svratis

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Hahahah kakav ti nezdrav život živiš
                              Kao stoka, bez zajebancije Svjestan sam ja toga bgm, no imam kad da se uozbiljim i dovedem u red, mlad sam jos... neka me jos koju godinu Ja zivim zdravije samo 2-3 mjeseca godisnje.. Znaci mart, april i maj. To je kad moram malo da se procistim i dovedem u red tj. da se spremim za sezonu Spustim se na pola kutije dnevno, svaki dan trcanje i boks koliko koljeno dozvoljava ali ne uvodim nikakvu dijetu... jedem isto, samo mi treba kondicije da izguram ljeto na poslu i to je to

                              I onda se, normalno, ponovo userem sebi u zivot u toku ljeta

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Zajebano kad je ljeva - ne moze se guslati poshlje.
                                Gusle, gusle?! Pupupu... daleko tu spravu od moje kuće pupupu...
                                Dok god se može metak u pušku stavit i poć u lov ima se dovoljno prstiju.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X