Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    @dekkard donosim vam srecu zar ne vidis
    Ćenemo da te menjamo, evo da ne nazebeš
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Hvala Power i Bici..

      Comment


      • Screenshot_2017-12-29-22-19-58.jpg

        Divan dan u eksterijeru...

        Comment



        • https://twitter.com/simke33/status/946403206548152321
          Na Bulevaru
          Last edited by kronostime; 30-12-17, 06:11.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

            Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega
            Jean paul gaultier ultra male

            I ti ces traziti odmah jedan za sebe

            Comment


            • Ranije je bio jedan mnogo dobar miris, Armani Extreme attitude. Moj nos bolji parfem nije nasao. Vise ga ne prave, ostao je obican attitude koji je isto bas lep. Meni je pomogao na prvom sastanku sa ovim namcorom sto lezi pored mene i cita sta pisem.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Ranije je bio jedan mnogo dobar miris, Armani Extreme attitude. Moj nos bolji parfem nije nasao. Vise ga ne prave, ostao je obican attitude koji je isto bas lep. Meni je pomogao na prvom sastanku sa ovim namcorom sto lezi pored mene i cita sta pisem.
                Eh, madam Goblin - nije vam lako.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  [ATTACH=CONFIG]15620[/ATTACH]

                  Divan dan u eksterijeru...
                  Idi bre na Floridu i čuvaj se rupa, vrtača
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kad vec ode u minus onda ti je svejedno je li -5 ili u vecerasnjem slucaju -18... sto ti dodje nekih -27C I onako sjedis u zatvorenom... nema potrebe napolje da se izlazi Po prognozama krajem sledece nedelje ce ici do -38C. Bilo bi zajebano da moram biti napolju duze od pola sata napr. Ovako po 10-15 minuta sto izadjem nije strasno...

                    Sta da ti kazem, prava zimska idila

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit.
                      Samo Malizia Uomo.

                      Kakvi Armanijevci, Versaćijevci i ostali bakarači.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • 51XhME3OAiL._SY355_.jpg

                        Comment


                        • Očekivao sam javiće se dvoje troje ljudi, javilo se 10ak svako za svoj kaže da je najbolji Javljam šta sam uzeo posle..

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Očekivao sam javiće se dvoje troje ljudi, javilo se 10ak svako za svoj kaže da je najbolji Javljam šta sam uzeo posle..
                            Kupi ti njemu spansku musicu, da ne brigas.

                            Comment


                            • Hahahhaahahha neka, lepi smo obojica samo malo drugačijeg pristupa i naravi. Sad vidim da je i Bane okačio ustvari Jean Paul gaultier ultra male.. Taj mi je sigurno sledeći.

                              Princarin i Bicijev predlog mi onako najblaži, ovo ostalo bih ja većinu koristio.

                              A Gobline je l to iz iskustva? pokazao si se prvi put pa ste zajedno

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Hahahhaahahha neka, lepi smo obojica samo malo drugačijeg pristupa i naravi. Sad vidim da je i Bane okačio ustvari Jean Paul gaultier ultra male.. Taj mi je sigurno sledeći.

                                Princarin i Bicijev predlog mi onako najblaži, ovo ostalo bih ja većinu koristio.

                                A Gobline je l to iz iskustva? [emoji3] pokazao si se prvi put pa ste zajedno
                                Ma cuti, na'vatala me na foru, ostala trudna namerno, sad nece da mi kuva nista u ekspres loncu nego bi stalno dostavu kineske hrane ili burgera. Ne bih se istusirao to popodne da sam znao sta me ceka.
                                A tek sto mi fali kevina tepsija kolaca u frizideru. Živote kurvo.
                                Ps. vrhunac koliko je proracunata cu sad da ti kazem. Ostala trudna, htela da jede sve i svasta u veeelikim kolicinama, a ja sta cu, solidarisao se i jeo sto i ona. Dva meseca nakon porođaja ona ima kilogram manje nego pre trudnoce, a ja 18 vise i strije. Zene su zlo.

                                Comment

                                Working...
                                X