Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Hvala Olja čuo sam za oba, sad ću pogledati. Samo da nije nešto previše napadno, čkode nije kao brat seljak, nego normalan tip Da ne ubija ljude oko sebe.
    Pa dobro bre majkoviću, zar ti ja ličim na takve koji se lože na napadne tipoove... mislim parfeme... mislim stvarno
    Gospodski mirišu, oma da ti kažem... Armani je više letnji, ali je... ovaj da... khmmm može i zimi

    Originally posted by goku View Post
    Nema to taj šmek.
    Otkud znaš?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pa često sam u obe varijante, osetim razliku.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

        Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega
        Zavisi kakve zene trazi, ako trazi normalnu devojku dzaba mu i sveta vodica ako je u lobanji paucina.

        Ako trazi nesto napucano, nakindjureno onda coveku lepo daj 400 evra I da vidis, za Srpske prilike I vise nego dovoljno pa makar bio I govnima premazan

        Sto se parfema tice nikada se nisam opterecivao, uzeo Diavolo trajao mi dve godine. Sad poneki put prsnem Str8 I to je sve. Zamisli jos da budem rob toga da li se nekome osetim na omeksivac ili smrdim ko djubre.

        A imam I devojku dosta dugo pa se I ne brijem tako da nema ni aftershave-a

        Samo casual I urbano
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ti mi ličiš da se ložiš na geekove haha a moj brat je tipičan. Ja sam već kompleksaščina i seljačina, on dečko ima ukusa. Pa da ga bato iznenadi. A takav je tip da ako mu se ne svidi, baci će ili još gore optužiće me da sam mu kupio da bi mi on dao jer mu se ne svidja. A ne uzimam na licu mesta pa da pitam prodavca, pa pomislih da vidim iskustva

          Comment


          • IMG_20171229_194127.jpg

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Ja sam dugo koristio ovaj

              najduže ovaj, može se reći da mi je i najdraži

              a nekima će možda biti drago da sam koristio i ovaj, dobio ga na poklon, uopšte nije bio loš
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ovaj Banetov ako prsne, imaće dečko erekciju celu noć spopadaće sve redom hahahahah. Hvala Dekkard, moram videti tog Trampa njega gotivi pa kao

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Zavisi kakve zene trazi, ako trazi normalnu devojku dzaba mu i sveta vodica ako je u lobanji paucina.

                  Ako trazi nesto napucano, nakindjureno onda coveku lepo daj 400 evra I da vidis, za Srpske prilike I vise nego dovoljno pa makar bio I govnima premazan

                  Sto se parfema tice nikada se nisam opterecivao, uzeo Diavolo trajao mi dve godine. Sad poneki put prsnem Str8 I to je sve. Zamisli jos da budem rob toga da li se nekome osetim na omeksivac ili smrdim ko djubre.

                  A imam I devojku dosta dugo pa se I ne brijem tako da nema ni aftershave-a

                  Samo casual I urbano
                  Kakve crne 400e.
                  Nek stavi jednu čarapu u gaće i završen poso

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

                    Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

                      Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Zavisi kakve zene trazi, ako trazi normalnu devojku dzaba mu i sveta vodica ako je u lobanji paucina.

                        Ako trazi nesto napucano, nakindjureno onda coveku lepo daj 400 evra I da vidis, za Srpske prilike I vise nego dovoljno pa makar bio I govnima premazan

                        Sto se parfema tice nikada se nisam opterecivao, uzeo Diavolo trajao mi dve godine. Sad poneki put prsnem Str8 I to je sve. Zamisli jos da budem rob toga da li se nekome osetim na omeksivac ili smrdim ko djubre.

                        A imam I devojku dosta dugo pa se I ne brijem tako da nema ni aftershave-a

                        Samo casual I urbano
                        Gde on napucano, to si mene opisao. On je uman dečko. To me zeza. Jednom je doneo iz pozorišta odelo i rekao da je platio 800 e otac njemu, ja se oduševio, onda mi je rekao debilu, to je klošarsko odelo iz pozorišta. To ti dovoljno govori o mom i njegovom sistemu vrednosti, stoga baš sam u dilemi.

                        Comment


                        • Ovaj Princarin mi deluje najviše u skladu sa njegovim godinama. Izvini Princoni

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Gde on napucano, to si mene opisao. On je uman dečko. To me zeza. Jednom je doneo iz pozorišta odelo i rekao da je platio 800 e otac njemu, ja se oduševio, onda mi je rekao debilu, to je klošarsko odelo iz pozorišta. To ti dovoljno govori o mom i njegovom sistemu vrednosti, stoga baš sam u dilemi.
                            Za razliku od tebe - izgleda da ima nade za njega. odvedi ga kod Save u Kralja Petra 75 za samo njemu svojstven parfem - batali ovu hiperprodukciju.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ovako.. napravi spisak preporuka odavde (izuzev PS ) i trk u parfimeriju...manje-više Jasmin ima sve i svašta, još su ti sniženja oko 30%.. pa testere fino isprobaš, one tete su uslužne i tako..sve omirišeš, malo se prsneš.. mada može da si se smuči..zato moje prvo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • A mogu i šanera da ti preporučim, šalje ti spisak u excel tabeli, sve kulturiška
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X