Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Komsije su tako navalili na centralno grijanje da ja i ako je treutno -20C napolju, moram da otvorim prozor ne bi li zaspao s mirom... da se ne ugusim/istopim. Idem sjutra opet da se svadjam sa njima.. j*bem li im majku majcinu. I kao za baksuz resetke na otvoru koji je tacno iza mog kreveta ne moze do kraja da se zatvori. Cini mi se kad bi sad otvorio sve resetke da bi se zapalila kuca.

    Mogu mislit kako je kod njih u stanu. Frodo je bez problema mogao da istopi onaj prsten samo da ga je ostavio kod njih u dnevnoj... majku li im nenormalnu.

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Нема проблема мојем добром пријатељу, важно је да се разумемо


      E 'slave...pa gde ti je kucepazitelj da ti popravi resetku?
      I zatvori taj prozor, posmrzavace se ljudi

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post


        E 'slave...pa gde ti je kucepazitelj da ti popravi resetku?
        I zatvori taj prozor, posmrzavace se ljudi

        tt
        Ma dje da pustim njega da mi njuska po kuci.. drzi se dogovora. Ne dolazi nenajavljen, zove samo kad mora i kad dodje on ili zena po kiriju, lijepo ceka ispred. Ne bi ga pustio ni u hodnik da udje.

        Nikad ne pustaj u kucu stanodavca, policiju i kurve. Svi ostali su dobrodosli... osim eto jedino jos popovi napr.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ma dje da pustim njega da mi njuska po kuci.. drzi se dogovora. Ne dolazi nenajavljen, zove samo kad mora i kad dodje on ili zena po kiriju, lijepo ceka ispred. Ne bi ga pustio ni u hodnik da udje.

          Nikad ne pustaj u kucu stanodavca, policiju i kurve. Svi ostali su dobrodosli... osim eto jedino jos popovi napr.
          Sto ne pustati u kucu kurve?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pa pustiti kurvu u kucu je isto kao da ti pacov tuda seta.. Znaci, vuce razne prenosive bolestine sa sobom, krade i zna da napravi stetu na vise razlicitih nacina. Prema tome koji k*rac bi je pustio u svoju kucu?

            Striptizete su drugo. Nekoliko mojih drugrica su striptizete... to su gospodje Njihov je jedini problem sto pijana seljacina ne zna razliku izmedju striptizete i kurve/prostitutke.

            Striptizete su uvijek dobrodosle u moj skromni dom. Popovi i kurve, stop!

            Comment


            • I evo tog magicnog broja... -30C u 22:38

              Zalijepila mi se cigareta za usnu

              Comment




              • Sta da ti kazem

                Comment


                • Covjek svaki dan nauci nesto novo. Ja evo malo prije naucio da ne valja brijati glavu nakon nekoliko casica.

                  eto... a ne pamtim kad sam se poslednji put posjekao

                  Comment


                  • Šta koristite braćo od parfema? Ja sam malo staromodan, koristio sam većinom Bvlagri aqva, Versace Eros, davidoff ,Valentino Uomo, za zimu.. Sad sam naručio dior fahrenheit..

                    Treba bratu da kupim parfem za NG a ne znam koji imaju od ovih novijih, ima li neko iskustva, dečko ima 18 godina. Znam da je imao neki Armani black nešto, dajte neki da se lepe žene za njega

                    Comment


                    • Osušeni znoj je najbolji muški miris, svaka žena koja kaže da nije laže.

                      Comment


                      • Dva klasika koja su pfffff



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja imam neki iz Avona, Destination pise.
                          Retko koristim parfeme, ali mi ovaj ima okej miris, nekako je muski.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Osušeni znoj je najbolji muški miris, svaka žena koja kaže da nije laže.
                            Eh čuj osušen...vlažan da je..bolje to...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Eh čuj osušen...vlažan da je..bolje to...
                              Nema to taj šmek.

                              Comment


                              • Hvala Olja čuo sam za oba, sad ću pogledati. Samo da nije nešto previše napadno, čkode nije kao brat seljak, nego normalan tip Da ne ubija ljude oko sebe.

                                Hvala i Limune videću.
                                Last edited by Cassius Clay; 29-12-17, 18:42.

                                Comment

                                Working...
                                X