Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Zemlja je kockasta.
    U Las Vegasu...
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Aman de ti nama limune reci kako to da ne padnu na zemlju, jel to vise s nekog imaginarnog plafona?
      Iznad Zemlje postoji staklena kupa koja privlaci sunce i mesec i odrzava ih na odredjenoj razdaljini.

      Comment






      • Ja vjerujem da je Zemlja ravna. Isto tako ima mi logike da ogromna kornjaca nosi slonove, a slonovi ravnu Zemlju.
        sigpic

        Comment


        • Zemlja je okrugla. Realno, sada sam uvideo sve. Hahahahah a jesam glupak, realno. Ne znam kako sam mogao da mislim drugačije, kad postoje naučni dokazi i snimci ide live iz NASA satelita.

          Pardon, elipsa. Hvala prasku što se desio i hvala evolucji što je radila ovoliko dugo, žao mi je ovih majmuna što nisu evoluirali u ljude, pitam se u šta ćemo mi evoluirati za par miliona godina. Ko zna? A možda opet bude prasak.

          Ipak je Sunce centar svega, nije zemlja, a i realno kako će se taj Isus videti kad dodje kad je okrugla zemlja. Lažov, samo Sunce samo sunčev sistem samo Horus, samo Tamuz.

          Ali kakvo pitanje što bi nas lagali

          Ja ne kažem da sam u pravu ali nije ni bitno, samo se gadim sebe jer sam ja tako napušavao ljude i smejao se isto kao i vi.

          Opušteno, ne manipulišu. Jako su iskreni. Hajde da prebacimo na sport svi, ko će se baviti nebitnim stvarima. Posle ima NFL to je najvažnije danas

          Comment


          • Space may be the final frontier but it's made in a Hollywood basement
            sigpic

            Comment


            • Jednostavno pitanje.
              Ako je Zemlja ravna ploca kako bi onda objasnili taj fenomen solarne I lunarne eklipse?

              Po "staroj" teoriji Mesec se okrece oko Zemlje, a Zemlja oko Sunca. Uz sinhronizovanu rotaciju Zemlje I Meseca pa nam je stalno okrenuta ista strana.

              Koliko bi se cesto desavale solarne I lunarne eklipse s obzirom da je tacka rotacije "celog univerzuma" na Severnom polu?

              Takodje, da li bi u slucaju solarne eklipse Sunce upalilo, "istopilo" Mesec ako se nalaze u tom haoticnom sistemu na istim visinama ko sto ti kazes par hiljada kilometara?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Zemlja je okrugla. Realno, sada sam uvideo sve. Hahahahah a jesam glupak, realno. Ne znam kako sam mogao da mislim drugačije, kad postoje naučni dokazi i snimci ide live iz NASA satelita.

                Pardon, elipsa. Hvala prasku što se desio i hvala evolucji što je radila ovoliko dugo, žao mi je ovih majmuna što nisu evoluirali u ljude, pitam se u šta ćemo mi evoluirati za par miliona godina. Ko zna? A možda opet bude prasak.

                Ipak je Sunce centar svega, nije zemlja, a i realno kako će se taj Isus videti kad dodje kad je okrugla zemlja. Lažov, samo Sunce samo sunčev sistem samo Horus, samo Tamuz.

                Ali kakvo pitanje što bi nas lagali

                Ja ne kažem da sam u pravu ali nije ni bitno, samo se gadim sebe jer sam ja tako napušavao ljude i smejao se isto kao i vi.

                Opušteno, ne manipulišu. Jako su iskreni. Hajde da prebacimo na sport svi, ko će se baviti nebitnim stvarima. Posle ima NFL to je najvažnije danas
                Sunce ce kad-tad da se ugasi, a planeta Zemlja da postane mjesto na kojem vise ne moze da se zivi. ALi ljudi, kako god oni izgledali tada, a sigurno ce izgledati drugacije, ce vec moci da nadju novi dom.
                sigpic

                Comment


                • Cime ih privlaci kupola?



                  ??
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Cime ih privlaci kupola?



                    ??

                    Obzirom da ljudska vrsta jos nije dospela toliko visoko, ne zna se.

                    Comment


                    • A kako ja stojim na zemlji, kako mene ne privuce ta magija gore?
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Kad brod plovi, kako odjednom "zaroni" kad se izgubi u daljini, zasto ne mogu da ga vidim i dalje jer je sve ravno?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          A kako ja stojim na zemlji, kako mene ne privuce ta magija gore?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Obzirom da ljudska vrsta jos nije dospela toliko visoko, ne zna se.
                            A je l stigla do te staklene kupe?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Glavni grad Makedonije, Skoplje, trenutno je najzagadeniji grad u svjetu...



                              Evo nekoliko slika kako to izgleda, a niko nista ne preuzima od vlasti da se nesto poboljsa, a kad su pravili kampanju rekli su da imaju resenje za ovo, sad pricaju da traze resenje, ovo je uzas....


                              Comment


                              • Volim ravnozemljase samo ovo da pitam. Kako? Kako ovo?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X