Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Sto bi jedan od najznacajnijih stvaralaca Sci-fi rekao "I have no mouth and i must scream"
    U deset najboljih SF priča svih vremena.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Sto bi jedan od najznacajnijih stvaralaca Sci-fi rekao "I have no mouth and i must scream"Nikada se ne treba kurciti da nisi knjigu u zivotu procitao, jer ti neuki, glupi covece zarad sekunde neke iracionalne satisfakcije i sveopsteg histericnog smeha u drustvu gubis sve one svetove koje si mogao posetiti, sve one stvari koje si mogao nauciti i sve one emocije i stanja koja si mogao doziveti.
      Izvrsna misao - no, za boldovano, neophodno je posedovati neki minimalni kapacitet. Pileći mozgovi (u bukvalnom, ne u metaforičkom smislu) do takvog nečeg jednostavno ne dobacuju. Njen svet je ravna ploča, greben je kad se popne na kurac a udolina kad se spusti s koksa. Svi svetovi koje je kadra da obiđe nalaze su u Ušću i kraj Ušća.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Srećan i lagan početak ove tmurne sedmice.

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Počela sezona.. Večeras od 18ipo do 22.

          IMG_20171107_183546.jpg
          Kad ovakve karte dobiješ u prvu ruku ne miriše na dobro.
          Ali smo se izvukli, 2-2 u partije..

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Pricajuci o politici i onome sto cujete i vidite na TVu i portali samo se nervirate, tako i ja. Ali tek kad covek nema vremena za takve stvari ili kada mu se desi nesto bitno, bilo to lose ili dobro, tek onda shvati koliko zapravo Vucic i Dacic nisu bitni i da nijedan pojedinac to ne moze da promeni, ma koliko on bio uticaj. Kazu mnogi, da li je istina ne znam, da je pokusao recimo JFK, pa pogledajte gde zavrsi, ajde ima covek aerodrom ako nista drugo.
            Sto se tice same ekonomije u nekoj zemlji, to je vec moguce napraviti izmene (kod nas tesko ostvarivo), solidni primeri su Cesi i Slovaci, mada ne cvetaju ni tamo ruze. A dobar primer jesu Skandinavci koji imaju samo jednu taktiku. A to je kada se poveca zaposlenje u drzavnim sluzbama preko 30% (nekad je islo i preko 40%, kad su bili u krizi u drugoj polovini proslog veka) da spuste ispod 20%. Ne razumem se preterano u ekonomiju, ali mislim da bi i za nas i za bilo koju drugu zemlju to bio sasvim dovoljan korak za unapredjenje.
            I na kraju, vi nista tu ne mozete i ne zamarajte se time da menjate svet i cinite ga boljim mestom kao sto tripuju startupi iz Silicijumske doline, nego samo gledajte kako da imate sto manje "slobodnog" vremena i bice vam odlicno i u Srbiji.
            sigpic

            Comment


            • Priznaj da si stucao veceras

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nisam
                Krenuo nesto da radim nakon sto klopam, ali dok klopam setih se vas.

                Zasto bih trebao? Stucam samo kad me Paric uzima u usta.
                sigpic

                Comment


                • Haha ne znam za njega stvarno..ovaj da, al eto ispostavilo se da sam se i ja tebe veceras setila

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Podgorica 13,28 C,kisa pada citavi dan i tako ce narednih 10 dana.Jako odvratno vrijeme.

                    Comment


                    • Originally posted by Bane je View Post
                      Počela sezona.. Večeras od 18ipo do 22.

                      [ATTACH=CONFIG]15474[/ATTACH]
                      Kad ovakve karte dobiješ u prvu ruku ne miriše na dobro.
                      Ali smo se izvukli, 2-2 u partije..
                      Ne gundjaj.
                      Imas tek malo ispodprosjecne karte u tom dijeljenju.
                      Ako tvoj saigrac ima za nijansu iznadprosjecne, to je izjednacena partija - zavisi samo ko bolje odigra i uzme zadnji punat.
                      Ili ste vi navikli imati sve i igrati zmire.

                      Comment


                      • Originally posted by A P View Post
                        Ne gundjaj.
                        Imas tek malo ispodprosjecne karte u tom dijeljenju.
                        Ako tvoj saigrac ima za nijansu iznadprosjecne, to je izjednacena partija - zavisi samo ko bolje odigra i uzme zadnji punat.
                        Ili ste vi navikli imati sve i igrati zmire.
                        Jes tako, no sam ja dijelio, što znači oni su prvi na potezu. Tek smo šestu ruku uzeli.
                        Kad nema akuže sve je ispodprosiječno.
                        Jednom sam nam pisao 11 zbog njihovog kucanja ili slišavanja u prvoj ruci i jednom zbog bacanja karte preko reda.


                        Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Podgorica 13,28 C,kisa pada citavi dan i tako ce narednih 10 dana.Jako odvratno vrijeme.
                        A ne zezaj, pravo vrijeme za romantiku...

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Originally posted by Bane je View Post
                          A ne zezaj, pravo vrijeme za romantiku...
                          Cudi me da ti kao bokelj volis kisu,ove sto ja znam mada su pretezno iz Kotora imaju traume od nje.

                          Comment


                          • Podgorica 11,22 C.Kisa pada i dalje.........

                            Comment


                            • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • U Oymyakonu (Sibir) je -37 C.Greote od njih nije im lak tamo zivot.Ne znamo mi koliko smo srecni sto zivimo ovdje na Balkanu.Raj na zemlji.
                                Last edited by E1_PG; 08-11-17, 23:30.

                                Comment

                                Working...
                                X