Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma vodi ih kući, slobodno.
    Kako mi je super kad vrtim kanale a ono nit pinka, nit hepija, nit ostalog šljama.. ucmekati g*vna i gotova stvar
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ja ovdje stavljam tačku.

      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Zato Seoski tv nema vec par godina, niti mi je potreban, sve ima na netu sto me interesuje.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Zato Seoski tv nema vec par godina, niti mi je potreban, sve ima na netu sto me interesuje.
          Na netu mozes da pratis 24h live.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Ovaj urađeni

            Mozda me utisak vara, ali mislim da je Mitrovic drogiran 24/7
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              Na netu mozes da pratis 24h live.
              hahahahhahhaa, ja sam imao srecu da se takve gluposti kod mene nikada nisu gledale u kuci. Jedino eto sto slucajno naletis na netu, jer svi seruju, sto ozbiljno sto da se smeju sto da se zgranu.

              Ali moram da priznam da sam samo jednom rijaliti gledao, kada su Ajs i Vikler bili u VB.

              EDIT: Za mitrovica, belo je opasna droga, pogotovo kad imas toliko para.

              Comment


              • Neka tu muku podijeli s nama
                sigpic

                Comment


                • Ja sam gledala samo prvi VB, kad je pobedio onaj Ivan, koji sad ne bi bio ni u sirem krugu za ulazak u neki rijaliti, jer je isuvise normalan
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ivan Ljubo

                    Sjecam se da jedan VB nije ni zavrsen jer su ucesnici nakon izlaska iz rijalitila poginuli u saobracajnoj nesreci.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Spoiler


                        maksimalno suptilno
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Andjela vestica je moj favorit,dobra postena cura iz dobre familije.
                          Samo Lepi Mica bajo moj, pola covek-pola psovka.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Marija RAZARACICA!

                            Konačno...neko lepo i jasno ime...kakve more Irme i bakrači?
                            Ali bez šale žao mi tog naroda, smiriću malo...


                            Originally posted by Princoni View Post
                            Sramno je sto se dopusta novinarima da prave rijaliti od ubistva ove devojke, kao i onog advokatskog pripravnika. Ne znam da li se to samo kod nas ili i u drugem zemljama radi, ali da se na necijoj smrti povecava tiraz novinama je bas ispod svakog ljudskog dostojanstva i casti.
                            To se radi svuda u svetu, samo možda malo suptilnije i bez "pouzdanih izvora iz policije i tužilaštva..."
                            Pri tom ovaj slučaj je u najmanju ruku čudan...
                            Originally posted by Vladan View Post
                            Ja s ponosom mogu da kazem da gledam Zadrugu i da navijam za Mikija i Urosa i kad udje Vesna Rivas navijacu i za nju.
                            Originally posted by Ivan_pg View Post
                            A Bora Drljaca?
                            A Era Ojdanić?
                            Cvc...

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ja sam gledala samo prvi VB, kad je pobedio onaj Ivan, koji sad ne bi bio ni u sirem krugu za ulazak u neki rijaliti, jer je isuvise normalan
                            Čuj u rijaliti...Taj bre svira klvir...- njemu je zabranjen pristup medijima da ne pokvari omladinu...
                            Inače reče mi jedna poznanica da Ivan sada radi u nekoj muzičkoj školi.
                            A što se tiče ovih novijih rijalitija ne pada mi na pamet da gledam, dovoljno guše na portalima i u štampi...
                            Penzionerima sam još u jeku kampanje zaključala pink i hepi(namerno malo slovo), eno kukaju mesecima ali cvc- nema
                            A kod mene su odavno " pod ključem".
                            P.S. Da se otvori tema za Vlajka, ako je mogla za Akija

                            za Vlajka i rijaliti...
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf
                                Vlast se potresla, sazvana hitna sednica. Neki izvori govore da ce pljustati otkazi.
                                Svaka čast na ažurnosti

                                Comment

                                Working...
                                X