Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde je moguce komentarisati dogadjaje sa foruma, a da ne dobijem recenicu - ako se ovo nastavi ide ban ili imas PP? Za ubuduće, naravno, sad ide Zvezda i tipujem da ce pasti neka ladovina zbog komentara u lajvu.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Jel pije neko ovo Krusovice? Prejako pivo, u staklenoj ambalazi 0,33. Za 0.5 ne znam.
      Ekstra pivo - imaju ga u Ustanku, odlicno leze na ovoj vrucini
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Gde je moguce komentarisati dogadjaje sa foruma, a da ne dobijem recenicu - ako se ovo nastavi ide ban ili imas PP? Za ubuduće, naravno, sad ide Zvezda i tipujem da ce pasti neka ladovina zbog komentara u lajvu.
        Vidi sa moderatorima na tom delu foruma.

        EDIT: Ako pod "dogadjaje sa foruma" mislis na kazne i banove, rasprava o njima nije dozvoljena, sto mozes procitati i u Pravilniku:

        4.14 Strogo je zabranjeno javno komentarisanje banova! Ako želite da saznate nešto više detalja zašto je neko dobio ban, obratite se nekom od administratora preko privatne poruke, ukoliko sam administrator nije naveo u temi Ban razlog za kaznu (nije u obavezi da je navede).

        4.15 Zabranjeno je ulaziti u diskusije i raprave sa moderatorima i administratorima o gore postavljenim tačkama, kao i nakon opomena ako je neki prekršaj napravljen.
        Administratori i moderatori imaju ekskluzivno pravo da uređuju forum prema sopstvenom nahođenju i slobodnoj proceni i nisu dužni davati objašnjenja niti pravdati svoje odluke i postupke.
        Zato se upucuje uvek na PP.
        Last edited by Mr. Wolf; 14-09-17, 20:11.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ako nista drugo, bar ces da spavas veceras kao car.

          Comment


          • Videcemo, noc je mracna i puna uzasa
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Videcemo, noc je mracna i puna uzasa
              Noćas spavaj mirno i opušteno...
              Last edited by Marija81; 14-09-17, 20:20.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Videcemo, noc je mracna i puna uzasa
                Ahahahahha

                Dođem ti reputaciju, ne dozvoljava mi trenutno ovaj okrutni totalitarni forum da ti udjelim.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • You know nothing Mr.Wolf
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Noc je za spavanje, a ne za forum
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Videcemo, noc je mracna i puna uzasa

                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • White Walkeri nikad ne spavaju

                        edit: kronos hahahahahahahahahahah
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Noc je za spavanje, a ne za forum
                          A ko će da čuva noć od budnih?
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Jax Teller View Post
                            Ima li gore nego kad legnes pa te zena dofati hladnim stopalom? Ko ledenica..
                            Ne znam da li znas za onu anegdotu da su ljudi koji imaju konstantno hladne ruke ili noge, prave vatre u krevetu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              A ko će da čuva noć od budnih?
                              Ne znam za noc, ali forum ima da gasimo od ponoci do 6h
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Bice brate to je teorija iz osnovne škole.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X