Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Klasicna ksenofobija.
    Могуће. Исто као што је расизам да држава њима плаћа уџбенике, прибор, екскурзијe док нашој не.

    Comment


    • Boje se ljudi da se ne aktiviraju na casu.

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa iz AONa sve moze da se gleda unazad?!?!?!
        Jeeessss!

        Inace preko fona radi normalno.

        tt sa A5 u inat Mi6
        Da može i to 7 dana u nazad, i kod mene radi...ali ja imam drugi problem...Svaki put kada se ulogujem sa kompa, pamti ga kao novi uređaj...sreća mogu da brišem.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Koje sve kanale može unazad.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Doci ces, doci ces...polako....bar jednom

            A iskreno...ako vec mogu da biram... pre bih ti stavila nesto poput ricinusovog ulja...


            tt sa A5 u inat Mi6
            Polako. Ce vidimo
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Koje sve kanale može unazad.
              Ovo pitas? Pa mogu svi..konkretno interesuju me hrtovi i cinestar prem 1 i 2

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ovo pitas? Pa mogu svi..konkretno interesuju me hrtovi i cinestar prem 1 i 2

                tt sa A5 u inat Mi6
                Da to sam pitao, super ako mogu svi....bolje bi bilo da su poboljšali kvalitet slike nego što su sa 3 dana povećali na 7.
                Edit
                Mogu li sk4,5,6
                Last edited by torpedo; 13-09-17, 22:24.

                Comment


                • Nisam nesto mnogo gledala..ali ovo sto jesam.. ok slika skroz

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Могуће. Исто као што је расизам да држава њима плаћа уџбенике, прибор, екскурзијe док нашој не.
                    Da, bas je odvratno i rasisticki to sto smo podelili nekoliko udzbenika deci koja su sve izgubila u ratu, i knjige, i skole, i prijatelje, i stanove, i igracke, mnogi od njih i roditelje, bracu i sestre. To je jedan takav rasizam i bezobrazluk da nemam reci. Mada, postoji nekoliko reci koje opisuju tu vrstu rasizma, na primer, humanizam, covekoljublje, empatija, solidarnost, tako da bi se moglo iz tih odvratnih i opasnih reci ponesto sklopiti.

                    Sine moj mili, tek si poceo da zivis a vec se trudis da pokazes da bezveze trosis kiseonik normalnim ljudima, Ne valja ti to, ruzno je izrasti u necoveka.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Bez Darvinizma populacija ne bi prezivjela.

                      Da li osoba koja nema, prvo pomogne drugome, pa onda sebi?

                      Perfekcija altruizma.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Da, bas je odvratno i rasisticki to sto smo podelili nekoliko udzbenika deci koja su sve izgubila u ratu, i knjige, i skole, i prijatelje, i stanove, i igracke, mnogi od njih i roditelje, bracu i sestre. To je jedan takav rasizam i bezobrazluk da nemam reci. Mada, postoji nekoliko reci koje opisuju tu vrstu rasizma, na primer, humanizam, covekoljublje, empatija, solidarnost, tako da bi se moglo iz tih odvratnih i opasnih reci ponesto sklopiti.

                        Sine moj mili, tek si poceo da zivis a vec se trudis da pokazes da bezveze trosis kiseonik normalnim ljudima, Ne valja ti to, ruzno je izrasti u necoveka.
                        Зашто фаворизовати другу децу? Родитељи српске деце треба да дају 100 евра за комплет уџбеника сваке године, треба да плате екскурзију итд., а ко год код нас дође, ми ћемо му обезбедити све. Знаш шта је нехумано? У Србији, где постоји универзално здравство, да народни посланици у скупштини огромном већином изгласају да се болесна деца не лече о трошку државе.
                        Стварно не бих имао ништа против да им се помогне, али на исти начин на који се помажу и наша деца. Ако већ имамо државно школство, онда треба свим ђацима обезбедити бесплатне уџбенике, зар не?

                        Comment


                        • Sad ce neka referenca na 'socijalisticki' sistem Norveske, iako jadne socijaliste su prakticno izbrisali sa politicke scene u zadnja dva izborna ciklusa..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Зашто фаворизовати другу децу? Родитељи српске деце треба да дају 100 евра за комплет уџбеника сваке године, треба да плате екскурзију итд., а ко год код нас дође, ми ћемо му обезбедити све. Знаш шта је нехумано? У Србији, где постоји универзално здравство, да народни посланици у скупштини огромном већином изгласају да се болесна деца не лече о трошку државе.
                            Стварно не бих имао ништа против да им се помогне, али на исти начин на који се помажу и наша деца. Ако већ имамо државно школство, онда треба свим ђацима обезбедити бесплатне уџбенике, зар не?
                            Zato sto to nisu bilo koja deca vec deca koja su sve izgubila u ratu. Ne valja u zivotu biti toliko sebican i uskogrud, ruzno je to.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Zato sto to nisu bilo koja deca vec deca koja su sve izgubila u ratu. Ne valja u zivotu biti toliko sebican i uskogrud, ruzno je to.
                              На првом месту, требало је реаговати као Мађарска, Чешка, Пољска и Словачка (чини ми се). Не би дошло до оваквог питања.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                На првом месту, требало је реаговати као Мађарска, Чешка, Пољска и Словачка (чини ми се). Не би дошло до оваквог питања.
                                Mislim da je bilo najbolje da ih pobijemo mitraljezima cim su se primakli nasim granicama. Decu pogotovo. Zajeban je to svet, vidis sta nam rade, tolike udzbenike nam uzese pa sad nasa deca nece imati iz cega da uce.
                                Last edited by Mr. Wolf; 14-09-17, 03:00.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X