Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja jedem samo zivo meso, kao Dikaprio u The Revenantu.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ti Marija izgledas kao da imas 29 godina max. Nikada ne bi rekao da si u tridesetim.

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post

        Tako nekako je i kod mene...naravno prekršim jednom do dva puta godišnje /sarma/ nanu li joj...
        Prekrsis?
        Nisi ti onda nikakva vegetarijanka. Ti si samo zenska koja se lozi da bude vegetarijanka
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Hljeb je najvece zlo, to samo golubovi treba da jedu
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Tako nekako je i kod mene...naravno prekršim jednom do dva puta godišnje /sarma/ nanu li joj...
            Због твоје слабости, умре једна животиња, запитај се и о томе

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Ja jedem samo zivo meso, kao Dikaprio u The Revenantu.
              Znam neke sto pojedu po kilo zive govedine na dan,bildere,kazu przenjem i pecenjem meso izgubi previse hranljivih sastojaka.

              Comment


              • Originally posted by Samuraj View Post
                Ti Marija izgledas kao da imas 29 godina max. Nikada ne bi rekao da si u tridesetim.
                Jao baš ti hvala. Šta te navelo na to - brkovi?

                Originally posted by Sandugp View Post
                Prekrsis?
                Nisi ti onda nikakva vegetarijanka. Ti si samo zenska koja se lozi da bude vegetarijanka
                Priznajem sve, šta god da kažeš

                Originally posted by Победа View Post
                Због твоје слабости, умре једна животиња, запитај се и о томе
                Evo pitam se...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Jao baš ti hvala. Šta te navelo na to - brkovi?



                  Priznajem sve, šta god da kažeš
                  Hvala Maro, meni izgledas kao da imas 20 godina (priznaj sada i to) Ali ne verujem da je to zbog nacina ishrane
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Hvala Maro, meni izgledas kao da imas 20 godina (priznaj sada i to) Ali ne verujem da je to zbog nacina ishrane
                    A ne to je jer je mozak na otavi
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ma nista bez jamon iberico(eventualno serrano zbog cene), paella-e i rostilja . Sarme su takodje dobre naravno.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Tako nekako je i kod mene...naravno prekršim jednom do dva puta godišnje /sarma/ nanu li joj...
                        Ja sam isključiv. Uzmem samo ponekad one haribo medvjediće da me ljudi ne mogu nazivati vegetarijancem. Kao što rekoh ranije, prezirem identitete.

                        A ako ikada ponovo počnem jesti meso, to će biti jedino cijela životinja sa ražnja! Ništa prerade, ništa konzervansi, plastika i ostala sranja. Mada, ne vidim potrebu za tim. Mnogo je bolje i ukusnije ovako.

                        edit: Sarma je uvijek izazov, priznajem. Al imaš varijante bez mesa, znaju biti jako ukusne, da ne kažem iste.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Mariji je Novak poslao recepte. U tome je tajna.

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Evo pitam se...
                            Шалим се наравно, немам проблем с људима који не једу месо из моралних разлога, али имам проблем када такви људи смарају околину да пођу њиховим путем. То баш иде на нерве

                            Comment


                            • Meso je dobro jesti jer sadrzi korisne proteine. Ugljikohidrati su ono sto je potrebno izbaciti iz prehrane.

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Ja sam isključiv. Uzmem samo ponekad one haribo medvjediće da me ljudi ne mogu nazivati vegetarijancem. Kao što rekoh ranije, prezirem identitete.

                                A ako ikada ponovo počnem jesti meso, to će biti jedino cijela životinja sa ražnja! Ništa prerade, ništa konzervansi, plastika i ostala sranja. Mada, ne vidim potrebu za tim. Mnogo je bolje i ukusnije ovako.

                                edit: Sarma je uvijek izazov, priznajem. Al imaš varijante bez mesa, znaju biti jako ukusne, da ne kažem iste.
                                Haribo medvjedici sadrze zelatin.Želatin je žućkasta, bezmirisna i bezukusna supstanca koja se dobija dugotrajnim kuvanjem kože, hrskavice i kostiju životinja, najčešće goveda i svinja. Najčešće se pravi od ostataka iz mesne industrije - kože, rogova, te sitnih kostiju

                                Comment

                                Working...
                                X