Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Pa upravo to...takva je verzija
    Secas se da smo na onoj novoj onda imali tu mogucnost?
    Na kraju u tt imas opciju da iskljucis tu not..kao i sve druge. Meni recimo to ne stize, samo mi jos i to treba

    tt sa A5 u inat Mi6
    A ova verzija ko XP, nikakve podrške i sve crkava pomalo

    Comment


    • Sta crklo-crkava?

      tt sa A5 u inat Mi6
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        A ova verzija ko XP, nikakve podrške i sve crkava pomalo
        Jedan jedini XP, i dalje u funkciji kod mene

        Comment



        • Comment


          • Meni je najgore što TT ne "pamti" dokle si stao sa čitanjem topica nego uvek vraća na onaj post kad si uključio TT
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne spominji mi to.


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Sutra nam dolazi admin...i ocekujemo da kontaktira podrsku tt o ovom problemu.
                Jel tako admine?

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Obracam se svim adminima i moderatorima.

                  Kome novi moderator glumi policajca na forumu?

                  Comment


                  • Ulazem i ja primedbu na rad moderatora

                    Comment


                    • Kakve veze ima ovo sa tehnickiim problemima?
                      Drugo, jel si ti nesto ostecen?
                      Jel on sam ne ume da pita i to preko pp??

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Last edited by miloolja; 20-08-17, 18:53.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Olja, zaobidji me. Nisi jedina na forumu od admina i moderatora.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Kakve veze ima ovo sa tehnickiim problemima?
                          Drugo, jel si ti nesto ostecen?
                          Jel on sam ne ume da pita i to preko pp??

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Da li bi vredelo da nešto pitam preko PP-a? Nisam hteo da se žalim zato što znam da od toga neće biti ništa kao što znam da je dotični postavljen da obavlja nečije prljave poslove (tvoje) i u neku ruku razumem to ali da se neko ovako bahati prema meni koji piše u toj temi 7 godina to ne mogu da razumem. Nisam ja ovde dva dana da se neko ovako bahati prema meni, ok ne gotivimo se vređao me je pre koliko dva dana prećutao sam ali ovo stvarno više nema smisla. Rekao sam Rosu da izbriše ovo da ne uvlači i sebe u problem pošto sam vam očigledno na zubu. Neću da se žalim ali samo ću da kažem da je sramota da mi se zabrani da pišem u temi u kojoj pišem već 7 godina za jedan ovako bezazlen razlog i to od čoveka koji me ne gotivi i koji ima lični problem sa mnom.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ne znas da li bi vredelo ili ne..nisi probao. Svaki konflikt moze da se resi...problem je sto to gen ne zelimo ili ne umemo..kako god.

                            E Rosso...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Rosso, slazem se sa tobom da je kazna neprimerena, ali nije to ni prvi ni poslednji put da nešto lično presudi o kazni. Sa ovakvim tvojim pisanjem jaz izmedju administracije i ostalih članova moze samo da se produbi, kontraproduktivno je. Iz dana u dan je sve zatrovaniji forum, mora neki kompromis da se nadje(premda mrzim kompromise)
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Baš ste vi neki čudni likovidomaćin kaže nemoj a vi u inat - e baš hoću!!!
                                Ako neko može ono što nije po pravilima foruma - mogu i ja. Ako ja mogu - svi mogu. E to je već raspad sistema.
                                Ko klinci od 12 godina.....

                                Comment

                                Working...
                                X