Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neću biti kategoričan ali mislim da sve navedeno ne "opterećuje" forum. Mogu razumjeti da je problem u kompatibilnosti ako ne postoji u izvornoj verziji ali nije ni to u pitanju ako ta firma to ima kao dodatak. Vjerujem da se čovjek napatio, pokušavao ali problem nije riješen, to je činjenica. Sve ostalo su pravdanja.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Nas ne opterećuje ali vidi ti onaj forum.Ima zilion podforuma i preko 200 online ljudi nonstop.Sećam se pre deset i kusur godina su još smarali tamo za avatare ali ovi prosto neće ni da čuju.Udesili su tu verziju kako treba bez bilo kakvog dodatnog plugina,ukinuli svakakvu dodatno estetiku i fokusirali se na brzinu i kvalitet foruma i furaju tako baš dugo.
      Ne znam na koji forum mislis, posto je Vladan nabrojao nekoliko
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Ne znam na koji forum mislis, posto je Vladan nabrojao nekoliko
        Ovaj prvi,što deli naše ime,tojest skraćenicu
        Last edited by Lord Gangarić; 11-05-17, 20:03.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • I te rep tek treba ukinuti
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Danas nemamo like, sutra necemo imati ni avatare . Zbog svega ovoga moramo hrabro i odlucno da ustanemo i kazemo NE ovom totalitarnom rezimu

            Comment


            • Meni isto u nekim situacijama nedostaje lajk. Ali ako treba da biram lajk ili stabilnost foruma, naravno da cu da izaberem ovo drugo. Ocigledno se vise nece vracati i svi trebamo da se pomirimo s tim. Ja da se pitam i ove reputacije bih ukinuo, ali ne pitam se.

              Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

              Comment


              • Nikakav problem ukinuti reputacije, ali ne znam sto to da radim, kao da je to nesto bitno
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • PES Serbia ima lajk tj onaj thanks a nisam primetio da im je nestabilan forum

                  Na nekoj prijašnjoj verziji su 4.2.2 to je valjda ona prošla što je bila na ovom forumu?

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Nikakav problem ukinuti reputacije, ali ne znam sto to da radim, kao da je to nesto bitno
                    A cemu sluzi reputacija koju vise ne mozes da koristis nego sto mozes? Eno u temi "Pricaonica" Limar ne moze Olji da da reputaciju. To je samo primjer.

                    Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                    Comment


                    • Da me neko ne shvati pogresno. Ja ne zelim nista da odlucujem, daleko od toga. Samo kazem svoje misljenje.

                      Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                      Comment


                      • Ne dirajte reputaciju, to je pregovaracka moc na forumu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Evo sad padaju i oklade u reputaciju.

                          Comment


                          • Ništa ne dirajte, ovako je super. Samo da Aleksa promeni avatar. Sve pomislim da je Olja.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Jedino sam ja ostao istrajan, dok se ne vrati ne menjam

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ne dirajte reputaciju, to je pregovaracka moc na forumu.
                                Moram jednu negativnu da ti dam onako radi fore
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X