Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze meni dve flase, nek bude prohladjeno.
    Moze I neka spanska sunka sto madrid reklamira.

    Inace ja nemam tehnickih problema sve je u redu.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ma za fine ljude sa foruma uvek moze.

      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Jel ovo jedini forum na kojem nema

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          Jel ovo jedini forum na kojem nema
          Jedini na planeti a i šire.
          sigpic

          Comment


          • Sve vreme su nam obecavali like, lagali su nas

            Comment


            • Ne, to se kaže.. lagali su mene i ja lagala vas...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zapravo jedan je od rijetkih vbulletina koji je imao lajk.

                VB ima svoj sistem reputacije, nema lajk, to mora posebno da se implementira. Ako mora da se bira izmedju lajka i stabilnosti uvijek ovo drugo.
                sigpic

                Comment


                • Kakav lajk, sta ce nam to. Da je admin pametan i reputaciju da ukine.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ne, to se kaže.. lagali su mene i ja lagala vas...
                    Mene u školi učili, ne kaže se laže već ne govori istinu
                    Olja natovari im se malo na grbaču.

                    Comment


                    • Rekla sam vam već da od toga nema ništa, lajk se plaća... tako da...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nema para za uvodjenje like-a, a za skupocene xiaomi redmi note 4 ima

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Rekla sam vam već da od toga nema ništa, lajk se plaća... tako da...
                          Nije problem sto se placa, nego sto je pravio problem oko foruma rece admin. Eto neka se placa 50 eura godisnje, jer se forum placa 250 cini mi se, vjerovatno se ni toliko ne placa, pa to je za SK sto je 5 centi za nas
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Nije problem sto se placa, nego sto je pravio problem oko foruma rece admin. Eto neka se placa 50 eura godisnje, jer se forum placa 250 cini mi se, vjerovatno se ni toliko ne placa, pa to je za SK sto je 5 centi za nas
                            Ako sam dobro shvatio, lakše mu bilo odustati od toga nego napraviti

                            Comment


                            • Pa sad da se iscimao iscimao se, probao da upgreduje forum, pa smo se bunili sto je grdan, sto je nepraktican, bilo masu bagova, navikli bismo se vjerovatno ali bolje je ovako i po cijenu da se nema lajk. Tu su reputacije, mada bih ja sve to pogasio, ko zeli lajkove eto mu fb i insta, forum je ipak za malo naprednije
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Ako sam dobro shvatio, lakše mu bilo odustati od toga nego napraviti
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Pa sad da se iscimao iscimao se, probao da upgreduje forum, pa smo se bunili sto je grdan, sto je nepraktican, bilo masu bagova, navikli bismo se vjerovatno ali bolje je ovako i po cijenu da se nema lajk. Tu su reputacije, mada bih ja sve to pogasio, ko zeli lajkove eto mu fb i insta, forum je ipak za malo naprednije
                                Pa smo izgubili puno postova i neke teme...
                                Bolje je ovako
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X