Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim Zirb dobro koristi garbage time

    Comment


    • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
      Vidim Zirb dobro koristi garbage time
      Jbg , sam je kriv


      Last edited by Samo Zvezda; 09-02-19, 19:52.

      Comment


      • Zadar dobio Cibonu u zanimljivoj utakmici i praktično obezbedio opstanak u ABA1, s obzirom da imaju dve pobede u odnosu Olimpiju i Krku tri kola pre kraja, OIlimpija doduše treba da odigra i sa Igokeom, tako da su slovenački klubovi viđeni za ispadanje/playout.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ono što su klubovi aktuelnog prvaka Evrope prikazali u ABA ligi i jeste nivo za špajz. Bez volje, bez kvaliteta...pismenog trenera...zalutala 3-4 EC igrača...i totalna nezainteresovanost publike i sponzora. Nikitovicu prethodni angazman bio Bahrein pre 5 godina i prosle sezone preuzeo Olimpiu...Ovaj Simon iz Krke nije trenirao igrača skupljeg od Berona kroz celu karijeru. Samo nam brukaju ovu mučenu ligu.

          Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Bice vrlo zanimljiv mec veceras.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Po meni, Budućnost je apsolutni favorit. Čujem neke kladionice ne misle tako. Zanimljivo.
              Partizanu treba savršen meč da bi kompenzovali evidentan manjak kvaliteta.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Po meni, Budućnost je apsolutni favorit. Čujem neke kladionice ne misle tako. Zanimljivo.
                Partizanu treba savršen meč da bi kompenzovali evidentan manjak kvaliteta.
                Mislim da na kvote utice i odnos ulaganja na odredjene rezultate. To je jedino objasnjenje zasto bi KKP na danasnjem mecu bio favorit po tim kladionicama.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Ne znam samo ko ulaže. A ko najviše kuka baš da bi skrenuo pažnju sa svojih rabota.
                  Dovoljno pogledati ko je od stranaca u rosteru CZ i nejasno postaje jasno.
                  Perperoglu, Regland i sada KC Rivers nisu anonimusi koji prvi put kroče na evropske parkete. Već i više nego proverena i ozbiljna imena.
                  To što vas neko malo nagazi, da ne kažem skine sa trona, pa se vama odma javi opasnost za budućnost kluba tu vam niko od vas samih ne može pomoći.
                  Sada niko ne spominje od vas ulaganje i kupovinu bivšeg igrača Panate. Izgleda ga Čovke našao za badava. Tepsiju ribe.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Mislio sam na navijace KKP koji vise igraju na 1, nego svi ostali koji igraju na 2. Slazem se sa time da gorepomenuti igraci nisu anonimusi, ali mislim da nije potrebno da se to pise u odgovoru na moj post, jer se on odnosi na nesto sasvim drugo.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Mene kad bi pitali ne bih mogao da se odlučim lako za tim u večerašnjoj utakmici koga bih označio kao izrazitog favorita. Za oba tima utakmica dolazi posle bolnih poraza u Evropi i sigurno će tražiti pobedu za povratak poljuljanog samopouzdanja, a takođe da izbegnu da se sastanu sa Zvezdom već u polufinalu ABA.
                      Možda je ipak blaga prednost na strani Partizana zbog domaćeg terena i uzavrele atmosfere koju mogu da naprave i na koju igrači Budućnosti nisu toliko naviknuti. 55%:45% za Partizan.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ne znam samo ko ulaže. A ko najviše kuka baš da bi skrenuo pažnju sa svojih rabota.
                        Dovoljno pogledati ko je od stranaca u rosteru CZ i nejasno postaje jasno.
                        Perperoglu, Regland i sada KC Rivers nisu anonimusi koji prvi put kroče na evropske parkete. Već i više nego proverena i ozbiljna imena.
                        To što vas neko malo nagazi, da ne kažem skine sa trona, pa se vama odma javi opasnost za budućnost kluba tu vam niko od vas samih ne može pomoći.
                        Sada niko ne spominje od vas ulaganje i kupovinu bivšeg igrača Panate. Izgleda ga Čovke našao za badava. Tepsiju ribe.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Mislis da igrac poslednjeg tima italijanskog prvenstva koji dodje na dva meseca ako dodje jos nije potpisao vise kosta od tima iz plej ofa spanske lige , koji didje na sest meseci? Daj malo realnosti, uostalom kvote lepo kazu za danas pored svih ulaganja Buducmosti kladionice vama daju prednost, kao i za kup u Nisu. Ti si bio druze najglasniji da je Zvezda neki favorit sad ne cujem to od tebe kad se gubi od Limoza ,razvaljena od Cedevite itd ,u boljoj ste formi registrovali 19 igraca, strani trener , videcemo kako ce se Rivers uklopiti ali vec u Kupu veliki ispit za Trinkijerija i breme favorita

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Mislis da igrac poslednjeg tima italijanskog prvenstva koji dodje na dva meseca ako dodje jos nije potpisao vise kosta od tima iz plej ofa spanske lige , koji didje na sest meseci? Daj malo realnosti, uostalom kvote lepo kazu za danas pored svih ulaganja Buducmosti kladionice vama daju prednost, kao i za kup u Nisu. Ti si bio druze najglasniji da je Zvezda neki favorit sad ne cujem to od tebe kad se gubi od Limoza ,razvaljena od Cedevite itd ,u boljoj ste formi registrovali 19 igraca, strani trener , videcemo kako ce se Rivers uklopiti ali vec u Kupu veliki ispit za Trinkijerija i breme favorita
                          I dalje tvrdim da je CZ za nijansu bolja od nas.
                          A ti stalno na pominjanje tvog voljenog kluba imaš veliko ALI. Stalno nešto smeta, fali a tabela te strašno demantuje.
                          Sada je KC Rivers pi*kin dim u odnosu na Renfra samo zato što je igrao za neku tamo Ređo Emiliju.
                          Po tome je Manresa španski i evropski gigant. Zar ne?
                          Zaboravlja se gde je pre samo godinu dana taj isti Rivers nastupao i sa kakvim uspehom.
                          Znam da braniš voljeni klub, tako i treba, samo malko realnosti i vraćanje u stvarnost nije na odmet.
                          Prvo skočiš pa kažeš hop, tek onda zaviruj u tuđe dvorište i donosi olakezaključke.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                          Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 10-02-19, 17:24.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            I dalje tvrdim da je CZ za nijansu bolja od nas.
                            A ti stalno na pominjanje tvog voljenog kluba imaš veliko ALI. Stalno nešto smeta, fali a tabela te strašno demantuje.
                            Sada je KC Rivers pi*kin dim u odnosu na Renfra samo zato što je igrao za neku tamo Ređo Emiliju.
                            Po tome je Manresa španski i evropski gigant. Zar ne?
                            Zaboravlja se gde je pre samo godinu dana taj isti Rivers nastupao i sa kakvim uspehom.
                            Znam da braniš voljeni klub, tako i treba, samo malko realnosti i vraćanje u stvarnost nije na odmet.
                            Prvo skočiš pa kažeš hop, tek onda zaviruj u tuđe dvorište i donosi olakezaključke.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                            Ali je zato sto tim gde igra sin predsednika kluba ne moze biti ozbiljan favorit, naravno da se nadam da bi iskustvo Riversa i nekad sjaj ovog igraca moglo nesto da promeni, kazes tabela? Cekaj pa nine tako davno zavrsena prosla sezona i tad tabela kaze Zvezda prva i sta smo videli ko igra Evroligu, mozemo imati i 22 -0 ali plej of je kljuc, a tu su po formi, trenerima, i rosteru Buducnost i Partizan favoriti, zato drage volje gledam veceras mec po izjavi Kola rekao bih da biraju Zvezdu u polufinalu , on rece nibe vazno mesto u plej ofu oscojicemo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              I dalje tvrdim da je CZ za nijansu bolja od nas.
                              A ti stalno na pominjanje tvog voljenog kluba imaš veliko ALI. Stalno nešto smeta, fali a tabela te strašno demantuje.
                              Sada je KC Rivers pi*kin dim u odnosu na Renfra samo zato što je igrao za neku tamo Ređo Emiliju.
                              Po tome je Manresa španski i evropski gigant. Zar ne?
                              Zaboravlja se gde je pre samo godinu dana taj isti Rivers nastupao i sa kakvim uspehom.
                              Znam da braniš voljeni klub, tako i treba, samo malko realnosti i vraćanje u stvarnost nije na odmet.
                              Prvo skočiš pa kažeš hop, tek onda zaviruj u tuđe dvorište i donosi olakezaključke.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Nije bas za nijansu, bolja je CZ dosta od KKP...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Nije bas za nijansu, bolja je CZ dosta od KKP...
                                Bio sam umeren.
                                Birao sam reči.
                                Da ne uvredim koga.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X