Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Zasto mislis? Oni ti daju dva stranca koji dodju kod tebe za male pare ili nikakve (tipa neki Goss i slicno), posalju ti nekog klinca. Ti dodas domacicu i platis par veterana, mesano. Ja ti garantujem da se ABA uzima i da u EL ce biti slicno rezultati kao sada ako nista drugo. Recimo da su ti dali ovog Yustu ili Radoncica da igraju ono sto je Gudura igrao svoje prve sezone. Da su ti dali Hernangomeza pre 3-4 sezone i sl. O tome pricam. Ta deca tamo nece da igraju jos neku godinu, a ovde bi mogli.

    Dodas i nase malo, dovedes nekog Rochestija i sl. I prangijas. Nema da pravis dugove, pravis planove za buducnost. Kapne s vremena na vreme neki NBA otkup. To je to...
    Ma jasan je meni koncept, ima rezona pogotovo za takav neki klub kao Real, CSKA... Ali si istovremeno osuđen na tavorenje u EL, a to je poprilično slično sadašnjoj situaciji. Mercedes snabdeva i još neke timove sa motorima u F1, ali sebi pravi najbolji i nijedan od tih timova ne ugrožava njihovu poziciju, o tome ja pričam. Ja hoću Zvezdu da osvoji EL, bilo kada, da to bude cilj, a ne razigravanje igrača za velike timove.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ma jasan je meni koncept, ima rezona pogotovo za takav neki klub kao Real, CSKA... Ali si istovremeno osuđen na tavorenje u EL, a to je poprilično slično sadašnjoj situaciji. Mercedes snabdeva i još neke timove sa motorima u F1, ali sebi pravi najbolji i nijedan od tih timova ne ugrožava njihovu poziciju, o tome ja pričam. Ja hoću Zvezdu da osvoji EL, bilo kada, da to bude cilj, a ne razigravanje igrača za velike timove.
      Poenta je sto ti sada tavoris, sa povremenim nekim izletom a uz to gubis pare, zaduzujes i nisi finansijski stabilan. Tako da ako postignes isto a nisi u kanalu to je veliki plus. Mozes da iskoristis sve svoje politicke poene da napnes drzavu za halu, kompleks, da napravis dodatne aktivnosti koje donose pare. Sve to radis u nekom periodu i radis da se unapredis. Nece da se uvredi neki Real ili CSKA kad im otkazes saradnju, nahvatace Partizan posle i sl.

      Comment


      • Mirza Begic u Olimpiji.
        Last edited by Beli; 18-01-18, 10:19.

        Comment


        • Comment


          • Veliko iznenadjenje na Cetinju u drugoj ligi, Lovcen dobio Borac 82-78, Aleksa Popovic sjajan 27 poena indeks 34, kod Borca odlicni Pesakovic 20 poena.

            Comment



            • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post

                Videcemo u kakvom stanju je Erazem, ali dva veterana sa velikim karijerama i Morgan, vrlo zanimljiva centarska linija..Zakasnili su za plej of ali jurice evrokup i titulu u Sloveniji.

                Comment


                • Jel istina da je Marfi zavrsio sa Cedevitom????

                  Comment


                  • Jeste
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ma on je go kurac bio realno...Samo nisu nasli zamenu, niti za centra isto...Kazu nemaju love za nova pojacanja....kao sto sma i pisao ranije....Razvijaju mlade itd...mada ne bih ni sad otpisao onog ludaka za hrvatski kup :P
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ced svoje takmičenje završava u polufinalu f4 aba,taman da se sastane i sa Partizanom tako će bitiLoši su ove godine,losiji nego ranijih

                        Comment


                        • ajmo Mornar ...gazi boraniju

                          Comment


                          • Za koga li navija kronos na derbiju za poslednje mesto u PO?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Za koga li navija kronos na derbiju za poslednje mesto u PO?
                              Za bracu Hrvate mozda ....

                              Comment


                              • Buducnost ce kiksnuti sigurno bar jos jednom a mozda i dva puta ...moze Zvezda i do prvog mesta u regularnom delu

                                Comment

                                Working...
                                X