Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Markota i zvanicno u Cedeviti

    Comment


    • Usrećiše se.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Sto Laki, rezervna cetvorka domaci igrac, iskusan ima iskustvo dugo u Evropi, veca rotacija za ovaj nivo sasvim dobar.

        Comment


        • Još jedan krš u rangu onog nesretnika što su ga doveli prošle godine pa otpustili i pre no što je odigrao išta.
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Comment


            • Pasalic napustio Bosnu koja se raspada i dosao u Vrsac, koji sad po meni figurira i za ron Aba 2, lige, Mzt nastavio po starom otpusten Todorov trener.

              Comment


              • Nakon odgledane utakmice Mege i Igokee mogu da sumiram utiske, što o igri Mege, što o, nakon ove partije sasvim izvesno, nesuđenom pojačanju Ennisu. Mega se u priličnoj meri oslanja na doprinos dva igrača Bitadzeu i Čančaru, kojima se sporadično priključuju Rebić, Fundić i Ennis. Ovaj poslednji, koji je svekolikoj ciganskoj populaciji bio u fokusu jer je figurirao kao potencijalno pojačanje, je sad se može reči ništa više od ABA ligaškog igrača, postoji samo dok utakmica ne dođe u clutch time, a onda ne može da finišira ni ulazom, a šut sa distance nije postojao celu utakmicu (0/4 za tri). Većina od ovih 7 asistencija nisu rezultat nekog fantastičnog pregleda igre i pravovremenog dodavanja u pozicionom napadu, možda je bila jedna ili dve takve asistencije, ove ostale su proizvod ili poslednjeg pasa kada se pravi višak u napadu, ili posle kontre. Sklon je izgubljenim loptama i pored ove tri još toliko puta je bio na ivici da izgubi loptu. Zaključak, nije ni za jedan EL klub, pa ni za Zvezdu.
                Last edited by dekkard; 09-12-17, 18:10.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nakon odgledane utakmice Mege i Igokee mogu da sumiram utiske, što o igiri Mege, što o, nakon ove partije sasvim izvesno, nesuđenom pojačanju Ennisu. Mega se u priličnoj meri oslanja na doprinos dva igrača Bitadzeu i Čančaru, kojima se sporadično priključuju Rebić, Fundić i Ennis. Ovaj poslednji, koji je svekolikoj ciganskoj populaciji bio u fokusu jer je figurirao kao potencijalno pojačanje, je sad se može reči ništa više od ABA ligaškog igrača, postoji samo dok utakmica ne dođe u clutch time, a onda ne može da finišira ni ulazom, a šut sa distance nije postojao celu utakmicu (0/4 za tri). Većina od ovih 7 asistencija nisu rezultat nekog fantastičnog pregleda igre i pravovremenog dodavanja u pozicionom napadu, možda je bila jedna ili dve takve asistencije, ove ostale su proizvod ili poslednjeg pasa kada se pravi višak u napadu, ili posle kontre. Sklon je izgubljenim loptama i pored ove tri još toliko puta je bio na ivici da izgubi loptu. Zaključak, nije ni za jedan EL klub, pa ni za Zvezdu.
                  Gresis ,gresis silno sine ! Mi ga i ne uzimamo da bi kidao u EL ove godine ,potpisuje se na 3 god ,da bi sledece kidao u EL i da na kraju zaradimo na njemu ....U aba ce biti odlican

                  Comment


                  • Originally posted by darko pancev View Post
                    Gresis ,gresis silno sine ! Mi ga i ne uzimamo da bi kidao u EL ove godine ,potpisuje se na 3 god ,da bi sledece kidao u EL i da na kraju zaradimo na njemu ....U aba ce biti odlican
                    Stvarno? Nema se strpljenja za igrače od 22, 23 godine a igrač od 26 godina predstavlja zalog za budućnost? Alal vera na logici.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Stvarno? Nema se strpljenja za igrače od 22, 23 godine a igrač od 26 godina predstavlja zalog za budućnost? Alal vera na logici.
                      ti vidim samo kudis ..ok i to je legitimno ..koje je tvoje resenje da cujem ...

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        ti vidim samo kudis ..ok i to je legitimno ..koje je tvoje resenje da cujem ...
                        a strpljenja se ima ali se para nema sto ti je nadam se dobro poznato

                        Comment


                        • Ma ne kudim, gledam šta je najbolje za Zvezdu, a ne za tamo nekog menadžera koji bi da se ratosilja igrača koji objektivno nije za ovaj nivo takmičenja u kojem mi učestvujemo. Moramo malo više sebe da cenimo i to što jedini pripadamo eliti i u skladu sa tim takvi i igrači da nam dolaze. Rekao sam već više puta koje je rešenje po meni, videti još neko vreme da li može suva drenovina da se iscedi iz Radičevića , ako ne, okrenuti se pravim opcijama za nas, u Grčkoj, Turskoj, Francuskoj, nije Zalizani jedini menadžer na svetu pa da mora samo od njega da se pazari, na kraju krajeva i on kad bude video da ima konkurenciju nudiće bolje igrače pod povoljnijim uslovima, nego do sada.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ma ne kudim, gledam šta je najbolje za Zvezdu, a ne za tamo nekog menadžera koji bi da se ratosilja igrača koji objektivno nije za ovaj nivo takmičenja u kojem mi učestvujemo. Moramo malo više sebe da cenimo i to što jedini pripadamo eliti i u skladu sa tim takvi i igrači da nam dolaze. Rekao sam već više puta koje je rešenje po meni, videti još neko vreme da li može suva drenovina da se iscedi iz Radičevića , ako ne, okrenuti se pravim opcijama za nas, u Grčkoj, Turskoj, Francuskoj, nije Zalizani jedini menadžer na svetu pa da mora samo od njega da se pazari, na kraju krajeva i on kad bude video da ima konkurenciju nudiće bolje igrače pod povoljnijim uslovima, nego do sada.
                            koje je resenje po tebi nisam upucen ?

                            Comment


                            • Pročitaj taj moj post koji si citirao.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Pročitaj taj moj post koji si citirao.
                                od cekanja radicevica nema nista ,po meni je on na izlaznim vratima upravo zbog Enisa a da ne kazem zbog Davidivca koji igra fenomenalno a atipican je i vrlo nezgodan po protivnika

                                Comment

                                Working...
                                X