Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne ove godine jako tesko, trebaju I'm bolji stranci mislim...Jako tesko mada ko zna...Bice svakako zanimljivo...KKP ne moze tacno da I'm dodje danston I gudelok..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Buducnost ne ispunjava neke uslove za EL, sto ne znaci da nece pokusati da osvoje, tako da nam je Cedevita jedini konkurent u tom smislu.
      Grobari nisu konkurentni u svakom smislu

      Comment


      • Lako bi oni nasli kako da zatvore te stvari. Sao nemaju tim da osvoje ali nada uvek posotji..Imaju capital za Buducnost..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ova Buducnost stvarno gazi,nije sto su moji ali ....

          Comment


          • Originally posted by Ivan_pg View Post
            Ova Buducnost stvarno gazi,nije sto su moji ali ....


            Svaka cas', nisam znao da vas ima ovde, cestitke na odlicnim igrama! Napadate li vi EL dogodine? Cini mi se da je Bokan rekao da se nema fiansija za EL

            Comment


            • Originally posted by Antona View Post
              Svaka cas', nisam znao da vas ima ovde, cestitke na odlicnim igrama! Napadate li vi EL dogodine? Cini mi se da je Bokan rekao da se nema fiansija za EL
              Pominjao sam ja vec odje,Buducnost i ako joj se otvori sansa za EL prodace to,kao one godine Cedeviti sto su prodali.Klub se bori za sto bolji plasman na tabeli samo da bi se podigao sebi cijenu u play off-u.

              Comment


              • Borite se da bi osvojili ligu valjda? Cemu toliki budzet za tako mediokritetne ciljeve, da bi Cedevita i Zvezda imali jake protivnike u ligi?
                Uvek mozete da odustanete, pa ce da ide finalista lige u evroligi.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Pominjao sam ja vec odje,Buducnost i ako joj se otvori sansa za EL prodace to,kao one godine Cedeviti sto su prodali.Klub se bori za sto bolji plasman na tabeli samo da bi se podigao sebi cijenu u play off-u.
                  Ne može to Budućnost da proda, EL odlučuje o tome ... e sad, možda Jordi to proda nekim bogatim Rusima, Turcima ... to je već posebna priča.
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Zapocela je i juniorska Aba liga, jos jedna sjajna ideja da se i najbolji juniori regiona takmice, rezultati prvog kola,

                    Crvena zvezda mts : Mega Bemax 74 : 60

                    Cedevita : Igokea 77 : 80

                    Mornar : MZT Skopje Aerodrom 82 : 86

                    Budućnost VOLI U19 : Partizan NIS 65 : 87

                    Comment


                    • Rezultati drugog kola Aba lige za juniore.

                      Partizan NIS U19 : Petrol Olimpija U19 69 : 84


                      MZT Skopje Aerodrom U19 : Cibona U19 66 : 91

                      Cedevita U19 : Budućnost VOLI U19 81 : 89

                      Crvena zvezda mts U19 : Mornar U19 113 : 62

                      Dve najbolje ekipe iz Zagrebacke i Beogradske grupe ide na finalni turnir u Laktase.

                      Comment


                      • Rezultati treceg kola Aba juniorske lige

                        Petrol Olimpija U19 : Cedevita U19 75 : 108

                        Cibona U19 : Crvena zvezda mts U19 75 : 94

                        Budućnost VOLI U19 : Igokea U19 75 : 83

                        Mornar U19 : Mega Bemax U19 46 : 117

                        Comment


                        • Na zavrsni turnir juniorske Aba lige , iz beogradske grupe plasirali se Crvena Zvezda i Mega, iz zagrebacke Igokea i Buducnost, finalni turnir je u Laktasima.

                          Comment


                          • Prvo prestani da pominjes Valtera drugo Valter je pomenuo Zagorca preeee svih ovih najava da dolazi i pre nego sto je Ostoja potvrdio da pregovaraju, ako ti je krivo sto ti ne znas ljude i ne ides na utakmice dacu ti moju sezonsku posto narednih 10 dana nisam u Bg u pa odgledaj meceve u tom periodu, inace stvarno smaras konstantnim kukanjem i prozivkom.
                            Ispade da su ljudi koji idu na utakmice ipak neobavesteni ili pricaju sta su procitali na raznim portalima.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Ispade da su ljudi koji idu na utakmice ipak neobavesteni ili pricaju sta su procitali na raznim portalima.
                              Smaracu njihov predsednik je najavio dolazak, ali je vise novca trazeno, ali bitno da si ti jedva docekao posle koliko 10 dana, daj malo nadji drustveni zivot, devojku, izadji na neku utakmicu ne juri Valtera po forumu, opet kazem dacu ti ja sezonsku ako ti je mali dzeparac, stvarno iritantno postaje, mada sam i ja lud sto ti odgovaram.
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 29-11-17, 01:26.

                              Comment


                              • Mijailović je dodao da pregovori sa Zagorcem i njegovim menadžerom i dalje traju, ali nije hteo da otkriva detalje zašto su se odužili.

                                "Pregovori su tekli do danas i mi nismo potpisali ugovor. Molim vas da u budućnosti o tome razgovarajte samnom. Ti pregovori nisu završeni. Ja želim najbolje klubu, a menadžer svom igraču. Ne mogu da kažem da su nam ponuđeni uslovi štetni za Partizan, ali mogu da budu bolji".

                                Comment

                                Working...
                                X