Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krioterapija je cudo!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Dobile su obe strane, kao sto sam pisao dobijaju velik marketing Cedevita. Sa Olimpijom mogu doci do EL a to je jos veci i bolji marketing. U Zagrebu to ocigledno nisu mogli, imace i navijace.Mozda se na pocetku budu bunili ali kad dodju imena, rezultati, oni ce se vratiti...

      Dobile su obe strane, mozda najvise grad Ljubljana, moci ce konacno da gledaju jedan ozbiljan projekat. Kaze Tedeski od kad su usli u kosarku zarada 2x..to je ono sto pricam, da se bogatim moze vratiti na neki nacin, samo mora biti bogat jbga..

      Al ne jbga..kod nas drzava stoji iza tima i onda je ludilo kad budes njabolji u zemlji...sve se moze kad se hoce, ako si pametan..on daje i uzima kosarci...i svaka mu cast. Koliko je zatrovan basket, govori cinjenica da je morao pobeci u Sloveniju...

      Molim te samo ovo da nam objasnis kako je Tedeski duplo zaradio od fiansiranja Cedevite. Evo neka uzme samo troskove koje je imao ove sezone, neka je dao i 3 miliona, gde je on zaradio od kosarke direktno jos 6 miliona, jesi li ti svestan sta si napisao , da on svake godine od kosarke na ulozenih 1 eur zaradi jos 1 eur.???


      Njemu je mozda zarada kroz Atlantic Group otislo u vis, jer pare za reklamu daje kroz kosarku ali nemoj mi reci da ljudi u Beogradu kupuju proizvode bivseg Soko Starka zato sto vezuju najlepse zelje cokaladu sa Cedevitom u Zg/ Ljubljani. Da Cedevita kao KK klub zivi samo od prihoda koje ostvare na terenu ne bi imali ni za Hk Ligu da otputuju do Varazdina.

      On ce kroz Olimpiju duplo manje ulagati sada a ime Cedevite ce plasirati u istom obimu kao i dok je bio u Zagrebu.

      To koliko je on licno dao para od kako vodi Cedevitu zna samo on, ali samo mi napamet navedi koristi koju je on ostvario od prihoda ali iz kosarke, znaci , ulaznice, prodaja igraca tv prava i pobeda u EL.

      Ako ne bude punio halu u Stozicama , ne bude pravio neke rezultate u EC ili ne daj BOze osvoji ABA LIGU publika u Ljubljani ce i dalje vikendom ici na Kgoru na skijanje i na Bled a ne na kosarku, otici ce on iz Ljubljane kao i iz Zagreba, sto je po meni legitimno, ici ce tamo gde moze napraviti barem neke pare.

      U svakom slucaju, dobro je da ima malo konkurencije, nadam se da ce jos neko iskociti u Aba ligi sa nekim projektom da se ne bi opet ista 4 kluba vrtela godinama u zavrsnici.
      Last edited by Šarac; 04-06-19, 15:47.

      Comment


      • Njegova firma je udvostrucila zaradu od kada ulaze u kosarku. Imas klip gde on to prica i kaze da ima benefite od toga i deo novca vraca ulaganjem u kosarku. Svestan sam da to ovde ne pije vodu, posto eto ko ulaze u kosarku eto tako,ali to sam ja pricao i pre ihaj vremena ali i skoro da on dobija besplatnu reklamu. I to ne samo na Balkanu,vec i u Evropi.

        Ne vraca mu se iz kosarke, vec od reklame preduzeca, posto covara nije uspeo sa tim u FMP-u pitanje je kako se on finansira, oh wait....Covek koliko god da je ulozi mozes to mnoziti sa onim sto su ulozili svi ostali predstavnici 10 klubova...to je tako jbga..

        Dla ce imati rezultate, pa igrace u F4 sigurno..tu sta bude bice...dal ce biti ljudi, ko to zna..videcemo...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Udvostrucio zaradu zato sto ulaze u svoj kosarkaski klub? Ovo bi bio presedan u Evropi.

          Comment


          • Kroz reklamu...Klub mu se zove Cedevita, ako si skapirao..Sigurno ima i olaksice zbog toga.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Cini mi se da to nije uzrok udvostrucene zarade....inace bi bio najisplativiji KK u Evropi. Olaksice....koje olaksice?

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Cini mi se da to nije uzrok udvostrucene zarade....inace bi bio najisplativiji KK u Evropi. Olaksice....koje olaksice?
                Moze tebi da se cini da je Virtus usao u PO, ali nije
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ko je rekao da jeste? Ti si rekao da je covek zaradio duplo zarad ulaganja u kosarku....i ostao ziv.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Udvostrucio zaradu zato sto ulaze u svoj kosarkaski klub? Ovo bi bio presedan u Evropi.
                    Nemoj da se cudis, kompleksni su to odnosi. Covjek je vlasnik velikog brenda uz to je iz EU. Nema prepreka (carine, kvote...itd) da se njegov proizvod ne nadje u svakom marketu i apoteci u EU. Ogromno trziste. Nema on nista od toga da laze nas sa tom izjavom, jer bi u sustini lagao sebe. Godisnja reklama u svim zemljama EU bi ga vjerovatno kostala mnogo vise nego sto ga kosta preko KK. Sad jos moze i da smanji davanja za KK a da dobije bolju reklamu. Jedini nacin je da ne kupujes Cedevitu nego Multivitu.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Njegova firma je udvostrucila zaradu od kada ulaze u kosarku. Imas klip gde on to prica i kaze da ima benefite od toga i deo novca vraca ulaganjem u kosarku. Svestan sam da to ovde ne pije vodu, posto eto ko ulaze u kosarku eto tako,ali to sam ja pricao i pre ihaj vremena ali i skoro da on dobija besplatnu reklamu. I to ne samo na Balkanu,vec i u Evropi.

                      Ne vraca mu se iz kosarke, vec od reklame preduzeca, posto covara nije uspeo sa tim u FMP-u pitanje je kako se on finansira, oh wait....Covek koliko god da je ulozi mozes to mnoziti sa onim sto su ulozili svi ostali predstavnici 10 klubova...to je tako jbga..

                      Dla ce imati rezultate, pa igrace u F4 sigurno..tu sta bude bice...dal ce biti ljudi, ko to zna..videcemo...

                      Pa kako se onda Miskovic, MK Kostic, Karic i ostali tajkuni nisu setili da kupe OKK Beograd, Vrsac ili KK Novi Pazar i svoj kapital udvostruce kroz kosarku.

                      KK MK HOTELI, KK BRACA KARIC SPARSI, pa kroz kosarku bi tu lovu obrnuli i eto metroa kod Tesla Grada u Makiskom polju za Bogoljuba, ne mora da finansira kampanju SNSa nego samo ulozi u kosarku i eto prosperiteta.

                      Jbte pa ja sam mislio da je samo DR Terzic mag ekonomije koji od 61 miliona eur prihoda uspe da ovu godinu napravi 5 miliona eur veci minus nego u godini bez LS, sada imam Tedeskog koji pravi pare na kosarci !!!!!

                      Vatutine budaletino, sta ti treba da dajes 40 miliona godisnje za KK klub u Moskvi, dodju brate u bivsu jugu i ulozi duplo manje i izaci ces bogatiji duplo.

                      Comment


                      • Daj prijatelju nemoj nas blamirati vise. Ljudi citaju ovo, pomislice da moze svako da pise, pa ce doci njih milion sa RSB, i ovako ih ima previse

                        Elem, njegova firma je udvostrucila zaradu na godisnjem niovu od kada je poceo da ulaze u kosarku. Ne ulaze on ne znam kakve ogromne pare za ono sto dobija. Ima jos firmi koje to rade, kao Efes pivo npr..niko ne bi znao za njega da nema kluba itd..Ima pametnih ljudi koji znaju kako da spoje posao i zadovoljstvo...

                        Ajde sad ponovi jos jednom ono sto si ponovio danas 5 puta
                        Last edited by LosmiSK; 04-06-19, 17:09.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment



                        • Dracarys!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Pa kako se onda Miskovic, MK Kostic, Karic i ostali tajkuni nisu setili da kupe OKK Beograd, Vrsac ili KK Novi Pazar i svoj kapital udvostruce kroz kosarku.

                            KK MK HOTELI, KK BRACA KARIC SPARSI, pa kroz kosarku bi tu lovu obrnuli i eto metroa kod Tesla Grada u Makiskom polju za Bogoljuba, ne mora da finansira kampanju SNSa nego samo ulozi u kosarku i eto prosperiteta.

                            Jbte pa ja sam mislio da je samo DR Terzic mag ekonomije koji od 61 miliona eur prihoda uspe da ovu godinu napravi 5 miliona eur veci minus nego u godini bez LS, sada imam Tedeskog koji pravi pare na kosarci !!!!!

                            Vatutine budaletino, sta ti treba da dajes 40 miliona godisnje za KK klub u Moskvi, dodju brate u bivsu jugu i ulozi duplo manje i izaci ces bogatiji duplo.
                            Ulaganja su mnogo manja nego CSKA, njima se hebe jer ulazu drzavne pare, verovatno ih peru i ko zna od cega je i bas ih briga da se cimaju...

                            Sto se tice Karica i MK nije isto kada prodajes Cedevitu napitak ili gradis zgrade na namestinim tenderima ili ovaj Kole Bog zna sam sta radi...

                            Vidis i pop primeru Efes Pilsena...

                            Coki je pokusao sa FMP, ali kome ce sta konzerve jbga..

                            Lik je ulozio mozda 1-1.5m svojih para godisnje...tj firme..sto nije puno za ono sto dobija kao za reklamu....Ako imas sta da napravis mozes da reklamiras...Oni se zovu Cedevita ...znaci firma..direktna reklama..jbm li ga , ne znam kako da vam objasnim.

                            Mozda on laze a coki govori istinu...hoce to kod sluzbe u stare dane..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Daj prijatelju nemoj nas blamirati vise. Ljudi citaju ovo, pomislice da moze svako da pise...
                              Ne znam sto me ne pustis da se blamiram a ti da nastavis o samohvalisanju kao velikog kosarkaskog strucnjaka... verujem da ljudi jedva cekaju da tako nesto procitaju, ipak ne moze bas svako da pise kao sto si rekao, nego samo odabrani.

                              Comment


                              • Nema više druga Tite.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X