Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
    Zasto djavolom?
    Zato što mislim da je Bokan đavo, smutljivac, svako ko sa njim pravi savez mora biti svestan da pravi pakt sa đavolom. Čovek zbog svoje bolesne sujete i pokvarenosti je spreman sve da uništi. Al nema problema, samo nek oni đavolišu, obiće im se to o glavu.
    Last edited by Karamazov; 07-05-19, 21:11.

    Comment


    • Bokan nije djavo nego klasicno drvo koje niti zna da prica niti da se ponasa ..a jasno je i kako je dosao do toga sto ima ...jadno je to da uceni pametni ljudi ne mogu za zivota da zarade koliko on potrosi za nedelju dana ...

      Comment


      • Previse citas Kurir, Informer, Pink i Blic majstore. Ne zelim da ga branim ali sve to sto si naveo vazi za Covica ali ×100.

        Comment


        • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
          Previse citas Kurir, Informer, Pink i Blic majstore. Ne zelim da ga branim ali sve to sto si naveo vazi za Covica ali ×100.
          Obrazovanje ,intelekt i nastup Covca i Bokana ti mozes da poredis? Coki ima putera na glavi kao i svaki politicar koji je bio na vlasti ali on kao sportski radnik i bivsi kosarkas ne moze da se poredi sa drvetom zvanim Bokann ...

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Previse citas Kurir, Informer, Pink i Blic majstore. Ne zelim da ga branim ali sve to sto si naveo vazi za Covica ali ×100.
            Jok, ne volim te novine i televizije, volim sisolike časopise i hot kanale. Izgubio si baćo vezu sa onim što pišem. Tema je đavolski sastanak koji se održava u Podgorici. O tome sam pisao.
            Last edited by Karamazov; 07-05-19, 21:08.

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              Obrazovanje ,intelekt i nastup Covca i Bokana ti mozes da poredis? Coki ima putera na glavi kao i svaki politicar koji je bio na vlasti ali on kao sportski radnik i bivsi kosarkas ne moze da se poredi sa drvetom zvanim Bokann ...
              Pretera ga Kobra... bivši košarkaš [emoji848][emoji1]

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Dotle ide da i u razgovoru sa običnim navijačima KKP (znači nisu šipka fazon a nije ni komša) tvrde da su maksimum drugi jer ih država vlast minira...zato su im prošla ove sezone koliko 19 ili 20 igrača...kao da je BAS a ne KK.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Gradsko celjade, nekada igrao za Grocku...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • "KK Partizan NIS, kao najtrofejniji klub u ABA ligi i kao klub koji je ubjedljivo najgledaniji u regionu, ima dužnost da javnosti predstavi probleme u kojima se ova liga i klubovi, kao njeni vlasnici, nalaze. Nakon pojave raznih medijskih natpisa o tome koji klub koga podržava u sukobu nastalom na osnovama nekažnjenih prestupa u finalnim serijama u sezonama 2017/18 i 2018/19, KK Partizan NIS je obavezan da košarkaškoj javnosti u regionu predstavi sljedeće:

                    Zbog incidenata koji su nakon sezone 2017/18 prošli nekažnjeno, KK Partizan je na Skupštini ABA lige, prije početka sezone 2018/19 jasno tražio da se usvoje mehanizmi koji će spriječiti da se slične stvari ponavaljaju i koji će dovesti do toga da vinovnici takvih incidenata budu adekvatno kažnjeni, čime bi sačuvali integritet lige. O ovom zahtjevu, svjedoče i zapisnici sa Skupštine regionalnog takmičenja.

                    Nakon ponovljenih incidenata, ugled lige je toliko srozan, da klubovima, kao njenim vlasnicima, prijeti čak i tužba od strane kompanije Myd Sports, čime bi se finansiranje lige ozbiljno dovelo u pitanje a samim tim i njen opstanak.

                    KK Partizan NIS nikada neće biti sredstvo za potkusurivanje u sukobima zaraćenih strana, naročito ne u sukobima vinovnika incidenata koji su svojim ponašanjem doveli u opasnost opstanak same lige. Mi ćemo biti klub koji će konstruktivnim predlozima upućenim Skupštini ABA lige i njenim izvršnim organima, dati svoj maksimalan doprinos u očuvanju takmičenja koje čitavom regionu, u ovom trenutku, obezbjeđuje učešće u Evroligi i Evrokupu.

                    Kao odgovoran klub, Partizan NIS poziva sve klubove koji će na sednici Skupštine, 24. maja, odlučivati o daljoj sudbini regionalnog takmičenja, da svojim glasovima obezbijedimo regularno takmičenje, a vinovnike pomenutih incidenata adekvatno, u skladu sa propozicijama sankcionšemo.

                    Takođe, Partizan NIS od klubova traži da se polazne osnove sa sve učesnike u regionalnom takmičenju ponovo jednako postave, jer u ovom trenutku to prosto nije tako.

                    Ukoliko menadžment lige i klubovi kao njeni vlasnici, uključujući i Partizan NIS, nijesu u stanju da obezbijede regularne uslove za takmičenje i sprovedu sopstvene propise, KK Partizan NIS više neće biti dio ABA lige i okrenuće se drugim ligama i drugim rješenjima.

                    I ovom prilikom, KK Partizan NIS napominje da je štiteći interese srpske košarke, prve dvije godine od osnivanja prve ABA lige odbijao da u njoj učestvuje, a da je na učešće u ligi praktično nateran, nakon lobiranja pojedinih srpskih klubova u sprezi sa klubovima iz regiona.

                    Kao i tada, Partizan će interese srpske košarke staviti iznad interesa pojedinaca i boriti se za dobro klubova i takmičenja, sa ciljem da se obezbijede fer uslovi, a ne da se očuvaju povlašćene pozicije do kojih su pojedinci došli na volšeban način.

                    Sa željom i uvjerenjem da će interesi košarke i želja da se ova igra zaštiti od neželjenih dešavanja preovladati, KK Partizan NIS upućuje sportski pozdrav svim klubovima u ABA j.t.d. ligi i čitavoj sportskoj javnosti u regionu.

                    Vidimo se u Banjaluci, 24. maja”, stoji u saopštenju Partizana, okačenom na sajtu kluba.


                    Korektno saopstenje Partizana. Makar retoricki, ne znam sta se valja iza brda ali korektno i u pomirljivom tonu, cini mi se tako.

                    Comment


                    • Kao odgovoran klub, Partizan NIS poziva sve klubove koji će na sednici Skupštine, 24. maja, odlučivati o daljoj sudbini regionalnog takmičenja, da svojim glasovima obezbijedimo regularno takmičenje, a vinovnike pomenutih incidenata adekvatno, u skladu sa propozicijama sankcionšemo.
                      Za događaje na petoj , kkcz je već kažnjena a Budućnost za dešavanje na trećoj .

                      Takođe, Partizan NIS od klubova traži da se polazne osnove sa sve učesnike u regionalnom takmičenju ponovo jednako postave, jer u ovom trenutku to prosto nije tako
                      Kkp do sada nije učestvovao u radu organa Aba lige ? Šta li je problem ...možda FMP ? Ako krenu tom logikom , mnogo teže je opravdati igranje menadžerskog kluba (Mega) koja u sred sezone šalje najboljeg igrača konkurentu za F4 ili Igokee koja dovodi igrače na mesec dana ?



                      I ovom prilikom, KK Partizan NIS napominje da je štiteći interese srpske košarke, prve dvije godine od osnivanja prve ABA lige odbijao da u njoj učestvuje, a da je na učešće u ligi praktično nateran, nakon lobiranja pojedinih srpskih klubova u sprezi sa klubovima iz regiona.
                      Veliki klub ne bi trebao da ponavlja baljezgarije kvazi novinara
                      Last edited by Samo Zvezda; 08-05-19, 12:11.

                      Comment


                      • Pa samo pomislite na sta bi Partizan licio da je ostao u ligi sa OKKBG, Borac, Spartak, Dinamik i sl ko bi u takav klub dosao da igra srpsku ligu? Umjesto da kazu hvala vam sto nam slijepima otvoriste oci, oni o srpstvu i njima kao ktitorima istog. Pa i ja bih se bunio da mi aparat prinude i prisile stave pod kontrolu i da za titulu dobijem konkirente.

                        Comment


                        • Meni se izuzetno svidja prvi deo objave KKP koji je vrlo izbalansiran i jezgrovit u drugom delu se rasplinjava i gubi poentu iz prvog dela obracanja.
                          Jedinstvena prilika da se u BL ABA liga vrati u normalu.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Tolika pisanija a poente nema,razvodnjeno palamudjenje bez cilja . . .

                            Comment


                            • Ovo je definitivno pisao Fegeltija. Trovač, zaslepljen mržnjom prema svemu što nije grobarsko. Pa neka Partizan slobodno istupi iz ABA. Ko ih tera da učestvuju? Siroti, naterani da igraju takmičenje iz koga se ide u Evropu.

                              Comment


                              • Slabo si ti pratio košarku tih godina da bi znao kako se išlo u Evropu.

                                Comment

                                Working...
                                X