Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džekson i Erl Klark žali Bože što primaju platu.


    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Buducnost je bolja, to je jednostavna istina, uz publiku i ajde domacinsko sudjenje plus bez Stratosa to ce i sledecipit ovako zavrsiti, videcemo u petoj kad bude tek pritisak dal ce nasi igraci onako pogadjati , tu tek Buducnost ima prednost .

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Džekson i Erl Klark žali Bože što primaju platu.


        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Dzekson i Klark veceras najbolji..Dugo te nije bilo , otkud bas vcrs he?

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Dzekson i Klark veceras najbolji..Dugo te nije bilo , otkud bas vcrs he?
          Bio suspendovan mesec dana.
          Koti je bio solidan, Erl je bio kriminalan sa šutem 1/8 iz igre.
          Džekson jeste pogodio tricu koja je skroz prelomila ali igrač sa takvom šuterskom reputacijom ne može ritam pronaći.


          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Bio suspendovan mesec dana.
            Koti je bio solidan, Erl je bio kriminalan sa šutem 1/8 iz igre.
            Džekson jeste pogodio tricu koja je skroz prelomila ali igrač sa takvom šuterskom reputacijom ne može ritam pronaći.


            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
            Stegnut je u seriji ali tu je sad kad najvise treba, ako odigra isledece dve ovako, ko ce se secati Beograda .

            Comment


            • Toliko je ovakvih mečeva odigrao, kako klupskih tako i reprezentativnih da ne pije vodu reći kako je stegnut.
              Došao je u PG da rešava ovakve mečeve. Kad će ako ne sada kada je biti il ne biti za Evroligu.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                Hvala tebi generacijo.
                Izvinjavam se najiskrenije.
                Tebi najviše.

                Međutim stoji da izvesni lik ovde postoji
                isključivo, ali isključivo da bi provocirao.
                Valar dohaeris.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Svaka cast, odigrali ste muski u ovim uslovima za razliku od nasih koji skidaju gace na gostovanjima. Iskreno Tomic 5 puta bolje vodi momke od Repese. Mnogo ste timski jaki, to se uzivo vidi pogotovo, gdje posle prekrsaja ili auta komplet svi u isto vrijeme prilaze igracu da daju podrsku. Cini mi se da su Cirbes i Choo veliki ortaci, ovaj mu brisao znoj sa svojim peskirom [emoji23]
                  Sve u svemu, ja nisam zadovoljan, divljamo i dalje, Erl dobija i dalje svoje usrane minute, Popa nema, ne siri se roster, i dalje mnogo brainfartova.
                  Iskreno, mislim da su iz oba kluba odgovorni za ova sranja sto se desavaju. Druze, utakmica je visokog rizika, vi pustate da grupa od 20 momaka seta od zapadne do istocne tribine. Sad cujem za brojne propuste koji su se desavali u Pionir. Nema potrebe za ovim situacijama.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • Jel u su u Pioniru napadnuti igraci Buducnosti tokom utakmice pa je prekinuta, nisam ispratio..?Sad me zanima tvoje misljenje ali bez dzinksa, igra li se peta?

                    Comment


                    • 5. Sto posto, ne moze u ovakvim uslovima da se dobije na strani nema sanse, sem da sutirate opet 80% iz igre.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Mislim da si u pravu Valtere.
                        Teško mi je da priznam, ali peta utakmica je bliža opcija nego da će se rešiti u petak.
                        Zato je večeras bilo ključno da pobedimo.
                        Psihički najviše nismo izdržali.
                        Bez obzira što smo bili bez Stratosa i Joea.

                        Comment


                        • Slazem sw, to sam doduse tvrdio i nakon druge tekme kad su ovde nasi masovno slavili, nikad nisam voleo to pravljenje raznja pre zavrsetka, i u petoj je Buducnost apsolitni favorit.

                          Comment


                          • Ja baš mislim suprotno.
                            Da će Zvezda sada pokazati karakter, odreagovati kako treba i rešiti seriju u svoju korist.
                            I bez Grka i Amera vi ste pojam za nadobudne đetiće gde svako ponapsob vija ličnu statistiku.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Peta utakmica u ovako kontaminiranoj atmosferi je HAOS.
                              Ko zna šta će se sve desiti na četvrtoj.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Slazem sw, to sam doduse tvrdio i nakon druge tekme kad su ovde nasi masovno slavili, nikad nisam voleo to pravljenje raznja pre zavrsetka, i u petoj je Buducnost apsolitni favorit.
                                Kako može biti apsolutni?
                                Potkrepi mi ovo. Živ se pojedem da čujem objašnjenje.
                                Bzv si skeptik zbog jednog lošeg poluvremena i sada teoretišeš ste u podređenom položaju.
                                Teško se tri u nizu dobija bilo ko a ne Budućnost da nadigra Zvezdu.
                                Ako dođe do pete proće ko mi ako ne i gore...

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X