Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma prošao ga, pa ipak odlučio da padne. Smejurija. U stvari nije, moglo je da odluči utakmicu, srećom nije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Sapleo se o Lazinu nogu
      Bukvalno, imao je nameru tako da iznudi faul, bar je to moj utisak.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Lazic ga je nagazio i on je pao - kakvo foliranje?
        Kronose faul kao i onaj Renfroa u finalu tad si prihvatio da sudija nihe video, nemoj sad.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Kronose faul kao i onaj Renfroa u finalu tad si prihvatio da sudija nihe video, nemoj sad.
          Isto to iz finala nije suđeno ni u košarkaškom El Klasiku. Tada je Ertel otres'o Ljulja i pištaljka ostala nema.


          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Kronose faul kao i onaj Renfroa u finalu tad si prihvatio da sudija nihe video, nemoj sad.
            Snimak na sunce, pa da vidimo da li je isto.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Faul ili ne, iluzorno sada izvoditi zaključke šta bi bilo kad bi bilo.
              Tu smo negde po kvalitetu. Kad smo kompletni i sa Markusom u igri možemo se pošibat sa vama bez problema.
              Biće itekako zanimljivo, da ne kažem napeto u polufinalu. Odlučiće inspiracija pojedinaca, ja se nadam, Trinkijeva moć i znanje u odnosu na Tomića.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Faul ili ne, iluzorno sada izvoditi zaključke šta bi bilo kad bi bilo.
                Tu smo negde po kvalitetu. Kad smo kompletni i sa Markusom u igri možemo se pošibat sa vama bez problema.
                Biće itekako zanimljivo, da ne kažem napeto u polufinalu. Odlučiće inspiracija pojedinaca, ja se nadam, Trinkijeva moć i znanje u odnosu na Tomića.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                Ovo posebno.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Hoće li neko da urasi ovog provokatora?

                  Renfroa umalo teže povrdelili on zajebava po glavnim topicima, umesto da poželi momku brz oporavak.

                  Jadno i za njegove standarde.
                  Da li je Lazić bednik kao što je sinoć Nikolić bednik ili je manji....ili je kojim slučajem veći bednik? Možda kao (kako se ono zvaše) level Čakarević bednik...ili možda bednik kao pecaroš, ili, ili...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Pa ovo su te situacije koje sudije nekad sviraju, a nekad ne. Mnogo blazi kontakt nad Renfroom je okarakterisan kao faul protiv Mornara i zato i jesu bili onakvi komentari posle tog meca.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      .
                      Pri kojem je rezultatu bilo ovo? Vidim da je do kraja ostalo 2min i kusur. Po ovom gifu , iz ovog ugla, ocigledan je faul, e sad nije moje da ocjenjujem na osnovu gifa....pojma nemam, cini se da je cisti faul...

                      Edit: kakav je lazic tigar, ovo ne moze svako da uradi, namazano
                      Last edited by Nemam_ti_kad; 03-03-19, 21:37.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Faul ili ne, iluzorno sada izvoditi zaključke šta bi bilo kad bi bilo.
                        Tu smo negde po kvalitetu. Kad smo kompletni i sa Markusom u igri možemo se pošibat sa vama bez problema.
                        Biće itekako zanimljivo, da ne kažem napeto u polufinalu. Odlučiće inspiracija pojedinaca, ja se nadam, Trinkijeva moć i znanje u odnosu na Tomića.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Cekaj, kako isti sad? Ja kad sam to tvrdio ti si Zvezdu sa pet igraca iz Fmp a proglasavao favoritima. Sve u svemu, uvek je lepo pobediti jaceg rivala, posto sam se nadao da izbegnemo Buducnost u polufinalu, videcemo mozda i bude tako.

                        Comment


                        • Jos dve runde u Aba 2, sjajni Djokovic doveo Borac na prag plej ofa, tri mesta se znaju, Primorska, Mzt, Sparsi, Borac,Dinamik, Sutjeska, su sa istim skorom Borac gostuje Rogaskoj, Dinamik kuci sa Primorskom, Sutjeska sa Metalnim zavodom Titom, cini se cacani najlaksi raspored ali videcemo.

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Upravo kreće utakmica FMP - Olimpija, koja može dati odgovore na mnoga pitanja. Utakmici prisustvuje i jedan od najuspešnijih trenera FMP-a Dušan Alimpijević.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X