Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Ali je zato sto tim gde igra sin predsednika kluba ne moze biti ozbiljan favorit, naravno da se nadam da bi iskustvo Riversa i nekad sjaj ovog igraca moglo nesto da promeni, kazes tabela? Cekaj pa nine tako davno zavrsena prosla sezona i tad tabela kaze Zvezda prva i sta smo videli ko igra Evroligu, mozemo imati i 22 -0 ali plej of je kljuc, a tu su po formi, trenerima, i rosteru Buducnost i Partizan favoriti, zato drage volje gledam veceras mec po izjavi Kola rekao bih da biraju Zvezdu u polufinalu , on rece nibe vazno mesto u plej ofu oscojicemo.
    Ono od prošle sezone ne ponavlja se svaki put.
    Sklon sam tvrdnji da će pre Partizan uzeti trofej nego Budućnost.
    CZ po meni apsolutan favorit. Kao tim ste najbolji. U nama ćete imati ozbiljnog takmaca u PO svidelo se to nekome.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nije bas za nijansu, bolja je CZ dosta od KKP...
      Nije sve ni do kvaliteta igrača, već do timske hemije i taktike/postavke igre u odnosu na ono što imaš u rosteru. Zvezda nominalno ima četvrti tim u takmičenju, ali je uspela da bude najbolja zbog prethodno iznesenih razloga.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Radanov, Odzo, Simanic, Nenadic, Covic, ljudi to su igraci iz Fmp a, to dosta govori ko uzima pet igraca odjednom iz drugog tima, ok jedan ili dvojica po generacihi , trener pocetnik, veterani, jedan evrokup plej bez zamene, prosle sezone sa boljim timom nije uradjeno nista cak ni taj kup. Videcemo, mozda Rivers donese nesto za zavrsnicu.

        Comment


        • Regland, Stratos, Zirbes, i KC rivers EL igraci i to iskusni...Ojo ajde manje vise..onda imas Barona 15ppg u turskoj..Faye najboljiigrac 3 tima Grcke..Onda Lazic, Dobric,Davidovac posle EL sezone..Ristic NCAA Arizona..Simanic kao top prospekt u svom godistu...Pisaj me ako smo ikada imali bolje i vise stranaca iz EL sezone, vi navedite ako smo imali.. Sve ostalo je tesko trolovanje...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Malo špijuniram konkurenciju[emoji57]



            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • E moj Pote, da si dao ovo sad bi mi bio na avataru. Ovako cu i dalje da te zovem najgorim plejem Aba lige [emoji16]

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Stefan Pot, na ovom forumu poznatiji kao "najlošiji plej u ABA ligi", umalo sam da dobije Cedevitu u Zagrebu.
                23 poena, 7 asista, 6 skokova, 3 ukradene, 1 TO za indeks 34.
                Možda opet bude igrač kola.

                Comment


                • Nije baš sam, bilo je tu još dobrih igrača.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Steta za Fmo, bio bi to lep skalp, Duop izgleda u dobroj formi pred kup, inace ne znam dal je pisano Mazaret nakon kratkog izleta u Fmp u pojacanje ambicioznog Novog Pazara.

                    Comment


                    • Gratis od Repeše ovih 2 i po minuta Barovića na početku utakmice.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Povredi se Goga..ova buducnost se raspada..odose pare u 3pm..xD e moji podgoricani...4 poena za 7minuta..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ubiše ih ko Nemce. [emoji23]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Sad samo loptu na niski post, i po cenu promašaja.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Koliko znaci trener, sjajan Partizan o tome pricam vec neko vreme, mada mozda i podgoricani biraju Zvezdu u plej ofu kao najlakse, videcemo

                              Comment


                              • Kol igra u skladu sa svonim procentima i u skladu sa onim sto sam od njega ocekivao

                                Comment

                                Working...
                                X