Announcement

Collapse
No announcement yet.

ABA League 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Zvezda uzima , ko to ne vidi već sada nek ne gleda košarku ili je pak navijački zaslepljen, što je i ok.
    Jeste li svi vi starosedeoci sa ovog foruma nekada davno oboleli od virusa prorokovanja i pisanja totalno neargumentovanih postova ili samo neki? Dajte malo da se pise o sportu, ostavite svoje seretske postove i gledanja u kuglu za neku novu temu.

    Najvece sanse ima Buducnost, pa Zvezda, pa Partizan, pa Cedevita. Tuzno je to sto se vec sad zna ko ce u plej of, samo ostaje da odgledamo Partizan - Cedevita pa da vidimo i koji su parovi. Nadam se da ce bar taj mec biti rezultatski neizvestan, ali mi se javlja "rutinska pobeda giganta iz Beograda na zelju, borbu i pune tribine".
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Vazna pobeda, nad Zadrom, Apic zaista sjajan igra iznad svih mojih prognoza priznajem.

      Comment


      • U Aba dva Borac izgubio od Sparsa sve dalje su od plej of zone, nakon 12 kola Primorska suverena 11 pobeda, sledi Mzt sa 9, Lovcen i Sparsi sa 8.

        Comment


        • Comment


          • Te 4 ekipe ce biti u plej of, jedino mozda Sutjeska napane, ostali tesko. Bice interasantan taj f4, Lovcen je sad za ove prilike nabavio pofine sponzore na celu sa Bemaxom, kod njih je sad nenormalna atmosfera, nije sto su moji ali su ozbiljan kandidat, samo da potraje

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Lovcen ima vrlo zanimljiv tim, iskreno voleo bih da ih vidim u visem rangu.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Vazna pobeda, nad Zadrom, Apic zaista sjajan igra iznad svih mojih prognoza priznajem.
                Steta sto nije mogao da igra u proslom kolu.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Zanimljivo

                  http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...osi-stetu-ligi

                  Comment


                  • Ha, ha, Mega.
                    Samo što nije.
                    Videćemo u čije ime talasaju.

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      ..
                      Videćemo u čije ime talasaju.
                      Vrlo moguce u ime kluba Goge Bitadzea.

                      Comment


                      • Zvwzda i Partizan jurili Bitadzea ?

                        Nije bilo lako dovesti Bitadzea u konkurenciji Zvezde i Partizana, ali smo uspeli”, dodao je Bokan.

                        Comment


                        • Lepse je tako reci i istaci sebe u prvi plan.

                          Comment


                          • Jesmo i mi ovo formirali spin masinu ili vama Faye pravi neku bunu zbog plata?

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Sve, sve ali da smo hteli da dovedemo još jednog centra je komedija.

                              Comment


                              • Mozda ste htjeli njega prvo, pa kad je Misko rekao njet dosao Cirbesic

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X