Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo breee,na misice,bez servisa,mec kao da je trajao 4 sata,ajmo sad ovaj drugivda traje preko 4
    sigpic

    Comment


    • Znači počinje sat kasnije nego danas.
      Jedva čekam da čujem Novakov intervju, ali i šta Mats ima da kaže.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        Ako misliš na Djokovića pročitaj šta sam napisala pre par minuta.
        Vratni mišići su problematični, a ako si gledao od početka video si da je Novak imao 2 masaže, prvo levog, pa desnog vratno-ramenog dela.
        Novak nije folirant ako si to hteo da kažeš, a nadam se da nisi jer bi to bilo zaista jako ružno.
        Vidjelo se po zadnjem setu koji je od njih dvojice folirao.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Sad opuštenih 5 setova sledi 😁

            Mi-4c

            Comment


            • hahah.. Hejteri izviru kao zmija ispod kamena.. Monfa je hteo na snagu ali je zaboravio da snaga traje jedan set i to je cela prica

              Comment


              • Originally posted by Nesic View Post
                U koliko sati se igra finale?

                Mi-4c
                U 16 (22)

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • pa znan al to su teski uslovi za igru,vrlo sparno koliko san procita na official str uso-a a njih 2 umislili da je to umor/ozljede...lose

                  ugl mmnogo boje za tenis je da je nole dobi jer ovaj cirkusant nezasluzuje ni finale atp250


                  ajmo sad stanimal za ludo finale

                  Comment


                  • Izvinjavam se na ofu, ali izgleda da je Samuraj uspeo da postigne maksimalnu negativnu reputaciju. Retko se to vidja, obicno ljudi budu banovani pre nego sto to uspeju.

                    Nece biti lako Novaku u finalu, tek sada se vidi koliko srece je imao na ovom turniru...

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      Vidjelo se po zadnjem setu koji je od njih dvojice folirao.
                      Niko nije folirao.
                      Ili po tebi ispada da je npr. Novak izgubio onda bi Monfis bio folirant, a ovako je Novak?!
                      Kapiram ja da gajiš animozitet prema najboljem igraču današnjice, ali ne pokazuj to toliko otvoreno.
                      Nije lepo, a govori puno.
                      #neodgovaram
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Gaelovo ponasanje je sramotno, nesportsko. Razocarao me bas

                        Mats ce biti penzionisan u vreme AO
                        Last edited by Maxx-a; 09-09-16, 23:03.
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Nadam se da Novak nikada neće izgubiti meč protiv LaMonfa, ogromno nepoštovanje prema svjetskom broju jedan i fazi turnira u kojoj se našao

                          Comment


                          • Originally posted by pedja5000 View Post
                            Izvinjavam se na ofu, ali izgleda da je Samuraj uspeo da postigne maksimalnu negativnu reputaciju. Retko se to vidja, obicno ljudi budu banovani pre nego sto to uspeju.

                            Nece biti lako Novaku u finalu, tek sada se vidi koliko srece je imao na ovom turniru...
                            Nije maximalna, ja se jos nisam upisala.

                            Koliko sam samo puta Gaela branila...piiiii kakvo razocarenje...

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Monfa tankirao radi DC

                              Comment


                              • Originally posted by pedja5000 View Post
                                Izvinjavam se na ofu, ali izgleda da je Samuraj uspeo da postigne maksimalnu negativnu reputaciju. Retko se to vidja, obicno ljudi budu banovani pre nego sto to uspeju.

                                Nece biti lako Novaku u finalu, tek sada se vidi koliko srece je imao na ovom turniru...
                                Covjek je rasista, ima pravo da bude. Pravda za Samuraja.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X