Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kako se uplasio Tiafoe pobede. 5-3 u 5. setu i lagano vratio brejk Izner.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #47
      Svaka čast Tifou za sve prikazano u 5 setova, ako izuzmemo 4-ti koji je i tankovao malo. Šteta, tako mu je malo trebalo, Džon izvukao na iskustvo.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #48
        Izvuce se Izner, na svoj nacin u 5 setova, steta za Tiafoe-a ali mlad je i naucice vremenom kako da izdrzi pritisak.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          U poenima 149:148 za Džona. Svaka čast mlađe momče!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Sandugp View Post
            Jos i to da cujem... Kazem ja sve fino, samo da je sa zglobom ok i nemam ja dilemu uopste oko ovog US Opena.
            Ma zajebajem se namerno, znam da si se i ti sprdao. Mada stvarno Vesely vuce povredu, za to se nisam sprdao.
            John je ostao nekako, Rafa prosjecan danas, mada i Istomin je bio kriminalan.
            OVAKO

            Comment


            • #51
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #52
                Juuu šta Dušan radi, nisama ispratila 4-ti set, ali prilično indisponirano mlati po ovoj loptici u stilu "baš me briga".
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #53
                  Grceve.
                  OVAKO

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Sandugp View Post
                    Maro ako je tebi Endi lep, a Novak zgodan, onda imas nekih ozbiljnih problema..
                    I da, cisto da ne zaboravim: a Rodzer divan..
                    Ironija druže Sandu, ironija...

                    Nego kakav je ovo Congin autfit?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • #55
                      kako je bzv ovaj novi IBM ST
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Maxx-a View Post
                        kako je bzv ovaj novi IBM ST
                        Jeste vala katastrofa, kako Duci ne moze protiv raspalog Pera to je strasno, psiha ga ubija godinama, sto je i sam priznao!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Ma zajebajem se namerno, znam da si se i ti sprdao. Mada stvarno Vesely vuce povredu, za to se nisam sprdao.
                          John je ostao nekako, Rafa prosjecan danas, mada i Istomin je bio kriminalan.
                          Gledao sam nesto tog meca (Nadal - Istomin). Kada god je imao sansu Denis (brejk lopta ili bitan poen) zasro bi domacinski. Znaci tako debilne neiznudjene je pravio u bitnim poenima da to nije zdravo - fali mu neka daska. Ali opet rezultatski Nadal lagano.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Marija81 View Post
                            Ne mogu svi biti lepi, zgodni i divni kao Endi, Nole, Rodžer ili Rafa
                            Koji kako vidim popušta u trećem setu, a i čudno mi je izgledao posle onog dugog poena.
                            Nisam zensko pa ne mogu ocjeniti ali drago mi je da smatras da je Andy lijep. Mislio sam da i nije bas.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Sandugp View Post
                              Gledao sam nesto tog meca (Nadal - Istomin). Kada god je imao sansu Denis (brejk lopta ili bitan poen) zasro bi domacinski. Znaci tako debilne neiznudjene je pravio u bitnim poenima da to nije zdravo - fali mu neka daska. Ali opet rezultatski Nadal lagano.
                              Epa racunaj celi mec je bio takav, pa sad ti vidi. Steka FH kod Rafe, BH mu je strasno dobar, servira ok, ali nema ritma kod FH-a. Ja sa 1/4 finale sam zadovoljan, sve ostalo je bonus.
                              OVAKO

                              Comment


                              • #60
                                Ispade Monikica
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X