Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ne moze da nema veze kad lik pre OI nije udario lopticu mesec i po, mozda i vise bilo ne secam se tacno. Vidi se i da Novak ima probleme, ne moze da ne primjetis to u igri, onako vidi se da pravi duple, neke nerezonske poteze i slicno. E sad, sto su oni vrhunski sportisti i da su navikli da igraju pod bolovima to je sasvim druga stvar. Rafa je rekao da je zglob ok i da ide ka boljem, ali naravno treba i vremena da postigne formu.
    OVAKO

    Comment


    • Povreda je samo opravdanje, cim su tu i igraju znaci da su dobili dozvolu medicinskog tima i da su spremni da igraju. Ako nisu dobili dozvolu i igraju pod bolovima, rizikuju, i mogu da pogorsaju ostecenja, onda su glupi. Del Potro je za mene mnogo glup momak i to sam sto puta do sad rekao, covjek je dvije godine sebi oduzeo zbog prelosih i preglupih odluka.
      sigpic

      Comment


      • Ne kontas me izgleda. Evo primer ja treniram kosarku, sjebem se i pauziram 2 mjeseci, naravno da cu imati problem sa formom i sa samopouzdanjem. Eto kod Rafa je kombinaciju od obe, znaci izgubio je skroz ritam na FH-u, a naravno s time i samopouzdanje. Evo odlicno ga udara u 4 i 5 seta, bas stetu pravi Pouileu tim udarcem.

        Inace pao je Puj poprilicno sad, mora da iskoristi Rafa ovo.
        OVAKO

        Comment


        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Pa ne moze da nema veze kad lik pre OI nije udario lopticu mesec i po, mozda i vise bilo ne secam se tacno. Vidi se i da Novak ima probleme, ne moze da ne primjetis to u igri, onako vidi se da pravi duple, neke nerezonske poteze i slicno. E sad, sto su oni vrhunski sportisti i da su navikli da igraju pod bolovima to je sasvim druga stvar. Rafa je rekao da je zglob ok i da ide ka boljem, ali naravno treba i vremena da postigne formu.
          Dok god drže reketu u ruci i jedan i drugi i mogu fino udarati sve su to manje tegobe... Delpo ne samo da nije mogao držati reketu u ruci uopće, nego ni puding nije mogao otvoriti..

          Slažem se da je teško postići idealnu formu i konstantu na nekom udarcu, ako imaš i najmanjih problema, ali ne vjerujem da sada trpi ikakve ozbiljne bolove...

          Uostalom, da nije te povrede bilo, siguran sam da mu se ne bi BH ovako vratio

          Comment


          • Razumijem, ali je prica do nocas bila da je Nadal u Njujorku najbolji ne ove sezone, nego poslednjih par sezona i sad opet problemi sa formom i samopouzdanjem, provuci ce se i prica o povredi.
            sigpic

            Comment


            • Ma ko je to rekao nisam ispratio? Ja sam pre pocetka turnira rekao da je 1/4 finale ok rezultat, ali kad je ispao Raonic povecao sam to na 1/2 finale. Ja sam svjesan i realan, na stranu to kad trolujem ponekad. Daleko je Nadal od najbolji u poslednjih par sezona, ali cinjenica je da ide samo ka boljem.
              OVAKO

              Comment


              • HAhah sada Nadal dobija opomenu. Pa mogu da se kladim da je 100 puta do sada trebao da dobije opomenu.

                Comment


                • Koliko loše Nadal igra ovaj FH drop... Daleko najlošiji njegov udarac

                  Comment


                  • Aleeeez ;)

                    Comment


                    • E jbg sad ce zijaniti mec.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Bori se Rafa
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          E jbg sad ce zijaniti mec.
                          Nece samo produzava pocetak Novakovog

                          Comment


                          • kakav poen rafe za brejk loptu bravooooooo

                            Comment


                            • Da je gađao Pouille ne bi mu ovako na reketu pogodio

                              Comment


                              • E jbt, kakav poen dobije za brejk loptu i uradi ono na brejk loptu. Upm imao ga, otvoren teren za BH, a on jedva do mrezu dogurao.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X