Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ne razumijem, sta onda radi na turniru ako je zaista tako? Je li lud? Nadal se povrijedio tokom turnira, nije bez ledja dosao da igra turnir od prvog kola. Novak je tu, znaci da je spreman za tenis, ako rizikuje povredu i igra povrijedjen ustvari onda nije bas najpametniji.
    Pa nije psiho je zato i ima rezultate kakve ima ali ne igra on sam tenis.
    Borio se do samog kraja na turniru koji nije trebao da igra a koji je igrao posle 1 kola sa blokadom u ruci , ne vuci me za jezik ... da si blizi kunem ti se sad bi upalio auto i dosao da ti pokazem nesto i onda bi ti sve bilo jasnije...

    Ponavljam samo da bude zdrav i opet ce sve da ih brise kao metlom.

    Comment


    • Zbog njega slobodno, da nema Novaka imao bi taj jedan srecni Slem zbog povrede Nadala, mada mozda ne bi ni njega, jer ne bi pobijedio u cetvrtfinalnom mecu na AOu
      sigpic

      Comment


      • Da li bi Novak prosle godine dobio Stana u NJujorku? Ja mislim da da, ali nikako ne mogu da budem siguran

        Comment


        • A gledaj ih kakvi su na slici - nasmejani srecni. Srecniji Novak sto je Stan uzeo od samog Stana. A da je obrnuta situacija ne bi bas tako bilo. Jeste ubedljivo najbolji gubitnik. Previse dobar za moj ukus.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by pedja5000 View Post
            Da li bi Novak prosle godine dobio Stana u NJujorku? Ja mislim da da, ali nikako ne mogu da budem siguran
            Naravno da bi dobio, ali se trebaš roditi sretan i pojaviti kad treba.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Pa nje iskoristavao brejk lopte jer je bio prenervozan i preplasen. Razmisljao je o posledicam - tj sta ce biti ako ne iskoristi - evo sada je video sta je bilo.
              Valjda vise ni o cemu drugom sem o narednom poenu razmisljati nece. Mogao je i sada u cetvrtom setu komotno da se vrati u mec - ali nije uspeo jer se previse zentao.
              Da li je mogao 1-2-3 brejka da dodju greskom protivnika ili da sacuva bilo koji servis gem greskom protivnika... pa to se desava na svakom mecu ovde NIJE.
              Ko zna sta bi onda bilo.

              Comment


              • Nisam gledao, ali mogu da zamislim kako je srecan sto je uzeo jos jedan oval u Vavrinka restoranu
                sigpic

                Comment


                • Mnogo je Novak blizak sa Stanom. Evo Roger je kao prijatelj sa Vavrinkom, al kada dodje mec samo gleda kako psihicki da sjebe stana. Odigra mu sabr, Mirka malo poskoci i tolko od Vavrinke

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Naravno da je sretnik. 3 GS-a ima a igra tenis 1-2 godišnje, postoji li sličan slučaj u istoriji tenisa? Stvarno misliš da bi on dobio Rafaela prošle godine u RG ili onda da se nije povrijedio?
                    Mozgu, Vavrinka ima muda, igra muski tenis. Za razliku od pacijenata poput Berdiha, Raonica, Nisikorija itd., covek ima herca. Sprecio Federera da uzme Monte Karlo, Nadala da uzme svaki slem makar dva puta i Novaka nekoliko puta pobedio na slemovima. To nije sreca covece. Nema tu veze konstantnost, njegov maksimum je daleko iznad Mareja i ostalih pobrojanih.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      A gledaj ih kakvi su na slici - nasmejani srecni. Srecniji Novak sto je Stan uzeo od samog Stana. A da je obrnuta situacija ne bi bas tako bilo. Jeste ubedljivo najbolji gubitnik. Previse dobar za moj ukus.
                      Niko na mreži nije tako srdačan kad izgubi, nije to meni baš normalno.

                      Comment


                      • Originally posted by pedja5000 View Post
                        Mnogo je Novak blizak sa Stanom. Evo Roger je kao prijatelj sa Vavrinkom, al kada dodje mec samo gleda kako psihicki da sjebe stana. Odigra mu sabr, Mirka malo poskoci i tolko od Vavrinke
                        Raznese ga, Vavrinec mu pritom svasta kaze, Federer bi se slobodno prije ubio nego dozvolio sebi da izgubi finale Slema od Vavrinke. On cupa, grize, takve postavlja na svoje mjesto. Djokovic to ne umije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne morate sada da ga pljujete toliko. Kao da svaki postupak i potez njegov mora neka komisija da odobri, šta li...svašta!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by zxcv View Post
                            Mozgu, Vavrinka ima muda, igra muski tenis. Za razliku od pacijenata poput Berdiha, Raonica, Nisikorija itd., covek ima herca. Sprecio Federera da uzme Monte Karlo, Nadala da uzme svaki slem makar dva puta i Novaka nekoliko puta pobedio na slemovima. To nije sreca covece. Nema tu veze konstantnost, njegov maksimum je daleko iznad Mareja i ostalih pobrojanih.
                            Ovo Mozgu misliš na Wawrinku i prst prema mozgu? Slobodno reci da je Rafaelo igrao povrijeđen a pošto si mu nabrojao sve uspjehe u dvije rečenice samo si potvrdio moj post, hvala ti na tome

                            Comment


                            • #Onokad Novakovi navijači pljuju Novaka.
                              Ljudi vama je čaša uvek poluprazna, meni obrnuto.
                              Mislim da ću da odmorim par dana od foruma.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Ovo Mozgu misliš na Wawrinku i prst prema mozgu? Slobodno reci da je Rafaelo igrao povrijeđen a pošto si mu nabrojao sve uspjehe u dvije rečenice samo si potvrdio moj post, hvala ti na tome
                                Prvi set je Vavrinka dobio protiv zdravog Nadala. Drugo, ti ne kapiras opet poentu. Ne mogu 3 slema da budu slucajnost i sreca. Zasto ovo ne naprave Berdih, Conga, Nisikori itd. Ne mogu, nemaju taj kalibar.

                                Comment

                                Working...
                                X