Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< US Open 2016.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Gde si bio nakon brejka?
    Reci mi ti sa svojih 372 posta naspram mojih 4 hiljade na teniskom podforumu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Da njega na kao brzem hardu jedan Wawrinka seta i radi sta hoce. Tuzno ali je tako
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ponavlja se RG,,,,Novak defanzivan, pasivan, servis nikakav, pusta Vavrinki da bude agresivan, pusta ga da mu puca paralele kako hoce,,,nista on nije popravio servis, stane mu kad najvise treba, ovakvom igrom gubi, daj boze da izvuce ovo ,,

        Comment


        • Od jbn vavrinke.

          Comment


          • Nista mu servis ne treba jer ga ni Vavrinka nema. Ali 3 od 14 brejk lopte, e to je neozbiljno i za challenger nivo. Pritom sa osnovne linije samo na momente igra kako treba, a opet bi mu i to bilo dovoljno da je iskoristio jedno od 5-6 sansi u trecem setu.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Reci mi ti sa svojih 372 posta naspram mojih 4 hiljade na teniskom podforumu.
              Kakav je ovo odgovor? Znas dobro sta sam mislio

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Reci mi ti sa svojih 372 posta naspram mojih 4 hiljade na teniskom podforumu.
                Sada se Đoković ulogira i napiše 10 postova, ti bi mu ga isto šuknuo
                Glupost si sad izvalio

                Comment


                • Bar da se publika okrene, pa da mu bar inat proradi, ovako je ravna linija.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Vavrinka igra sasvim pristojno, ali Novak neviđeno poklanja.
                    Novak očajno igra najbitnije poene.
                    Ne napada, radi isto što i na RG2015 A BILA SAM UBEĐENA DA JE NEŠTO NAUČIO.
                    Ma daj Maki, gledamo li isto. Svaku BL je ukrao dok Novak jednostavno nema na BL.

                    Comment


                    • Sramna igra Novaka u ključnim poenima, na stranu što će Bingomal uvijek očistiti liniju udarajući iz sve snage što je demonstrirao kod 30-15.

                      Comment


                      • Brzo će kraj ako ne izađe iz ove negative Nole

                        Mi-4c

                        Comment


                        • Pazi ovaj FH salje 20 cm u aut, a zicer. Ovo su neozbiljne greske i nista ne moze da se ocekuje kad ne razmislja uopste.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sad će STanko i ruku pustit... I dobit ovo

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ne, Novak upropasti svaku sansu. Apsolutno nista ne zasluzuje kad ovakve stvari radi.
                              Upravo, samo zbog glave je izgubio ovo. Usrao se u svakom ključnom trenutku, baš neverovatno nešto.

                              Comment


                              • Stanko ovo moze da izgubi samo ako je lud

                                Comment

                                Working...
                                X