Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad zamišljam nevjerovatan scenario. Da Wawrinka nekim čudom, tj. predajama (jer igrački šanse nema) osvoji US Open. Pa ko bi onda za 20 godina pominjao zlata i matrake (a ima i Stan zlato u dublu). Na nekim budućim forumima bi ljudi pisali o velikim igračima Federeru, Nadalu, Đokoviću a tu su još neki igrači Murray, Wawrinka itd. I pored toga što ta dva igrača ne mogu u isti koš, svako bi ih tu stavio. Zna se što je u tenisu najbitnije inače bi se poneko i sjetio Massua.
    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

    Comment


    • Vise ne znam ko se zajebava a ko ozbiljno pise

      Taj neko koji bude gledao podatke u toj nekoj buducnosti ce sasvim jasno i bez greske moci da vidi kakav je igrac bio Novak, kakav Rodzer a kakvi su bili Wawa i Andy. Ne vidim gde bi moglo doci do neke zabune. Novak je vec sad toliko nafilovao statisticke parametre, titule i pokrio sve opcije, da se ja vec neko vreme osecam dok ga pratim kao ono u starim igricama kad si uspeo da dodjes do bonus nivoa pa uz laganu setnju skupljas vockice kao besan
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Vise ne znam ko se zajebava a ko ozbiljno pise

        Taj neko koji bude gledao podatke u toj nekoj buducnosti ce sasvim jasno i bez greske moci da vidi kakav je igrac bio Novak, kakav Rodzer a kakvi su bili Wawa i Andy. Ne vidim gde bi moglo doci do neke zabune. Novak je vec sad toliko nafilovao statisticke parametre, titule i pokrio sve opcije, da se ja vec neko vreme osecam dok ga pratim kao ono u starim igricama kad si uspeo da dodjes do bonus nivoa pa uz laganu setnju skupljas vockice kao besan
        Moglo bi prskalice, zato sto vecina nece detaljno pregledati. Vec ce gledati koliko je ko bio na N1 koliko ko ima slemova, zavrsnih, mastersa i to je to ....
        A po tim kriterijumima Endi nije uopste mnogo iznad Vavca.
        I onda ce ta vecina imati upravo onako misljenje kako je amnesiac kazao. Druga stvar je sa zaludjenicima i ljudima iz tenisa i slicno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Pošto je live zaključan, moram ovde da napišem da je ogromno zadovoljstvo gledati Martinu Hingis , igraj carice 100 godina
          Last edited by mark !t zer0; 08-09-16, 20:16.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/usopen2016/...nav_id=1174606

            Bravo "mali" !!!!

            Ako bude u radnim parametrima povukao na roditelje jer talenta ima bice opasan teniser.
            Majka i otac su mu vrhunski doktori, hirurzi, tata profesor Kecmanovic, majka Maja Pavlov docent cerka generala.
            Oboje rade u prvoj hiruskoj klinici zajedno operisu bukvalno celu smenu...
            Veoma teske i zahtevne operacije...


            (izvinjavam se na off-u ali cisto da se znaju neke stvari )
            Last edited by cacanin; 08-09-16, 21:04.

            Comment


            • Izasao OOP za sutra: http://www.usopen.org/en_US/scores/s...chedule18.html
              Novak igra u 15:00...
              Inace sutra je prognoza i do 34 stepeni...Poznato je da je Gael slab sa kondicijom, nego jel znate kakav je kada je izuzetno toplo?

              I jos jedno pitanje. Nisam pazljivo pratio meceve, u koliko sati pada senka na centralni teren?

              Ne moze bas da se poredi, ali pre 2 godine je Novak igrao polufinale sa Nisikorijem po velikom suncu. Doduse tada cu poceli u 12, sada ce tek u 3. Kada upece sunce moze da bude opasno po Novaka. Srecnom sto mislim da ce Monfisu u najmanju ruku isto toliko da smeta.
              Last edited by 147; 08-09-16, 21:10.

              Comment


              • Nema sanse da upece, jer ce u 15h uveliko senka da bude na terenu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by pedja5000 View Post
                  Izasao OOP za sutra: http://www.usopen.org/en_US/scores/s...chedule18.html
                  Novak igra u 15:00...
                  Inace sutra je prognoza i do 34 stepeni...Poznato je da je Gael slab sa kondicijom, nego jel znate kakav je kada je izuzetno toplo?

                  I jos jedno pitanje. Nisam pazljivo pratio meceve, u koliko sati pada senka na centralni teren?

                  Ne moze bas da se poredi, ali pre 2 godine je Novak igrao polufinale sa Nisikorijem po velikom suncu. Doduse tada cu poceli u 12, sada ce tek u 3. Kada upece sunce moze da bude opasno po Novaka. Srecnom sto mislim da ce Monfisu u najmanju ruku isto toliko da smeta.
                  Uslovi nesto brzi u toku dana i po suncu , u match up-u sa Monfilsom trebali bi vise da odgovaraju Djokovicu
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • ала смо ћаском заменили тезе и отишли на патриотизам, државне интересе и колико је вреднија златна медаља од слема.... водила се дискусија о томе да ли ће Мареј стићи до броја један и најзад осетити како је бити први на свету... затим је неко изнео изјаву Лендла да ће Нолету да помрсе рачуне..... ако им је то приоритет онда сам у том смислу рекао да није требало да игра девис куп и да јури златну медаљу, јер неће моћи и да буде број један.... ако је већ одлучио да се троши на знато и свесно пробао и да јури прво место, а за то му је било неопходно да освоји овај слем, онда нема шта да бесни и да тражи изговоре, једноставно има да каже себи, да, пробао сам и није се могло и нема шта да бесни и да пати, не може и јаре и паре... неко други можда и може, али он који игра на физикалију то не може да издржи.....

                    а то да ли тенисер више воли да има златну медању или да буде први на свету, нека сами одговоре...

                    за медаљу играш седам дана, а за бр.1 играш целу годину, под условом да си бољи од осталих...
                    Last edited by Žika; 08-09-16, 22:04.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nešto razmišljam, a mislim da sam to rekao i na sredini sezone, onako ne baš sasvim ozbiljno, ali mi se sada čini mogućim.
                      Wawrinka sada ima "eyes on the trophy", zna da mu je ovo vjerovatno najveća šansa da uzme USO. Definitivno je jedan od najopasnijih igrača za svakoga kada je fokus na nivou, kada namiriše krv. Vidi se da vjeruje da može. Od onog prvog maratona u Melbournu sa Đokovićem, pa do osvajanja AO, MC i RG, definitivno je shvatio da on može nešto što 99% toura nije u stanju napraviti, a to da kada igra svoju igru, da mu je totalno svejedno ko je na drugoj strani mreže. Famozni Stanimal Mode

                      On je dokazao da za razliku od većine Nishikoria, Raonića, Ferrera, Berdycha, Tsonge, Čilića... (izuzetak je jedino Delpo), ima i igru i glavu da dobije svakoga i da veže više pobjeda na turniru nad najboljim...

                      Sada, ukoliko bi on uzeo USO, ostao bi mu W da kompletira GS... Iako se zna da mu je trava daleko najlošija podloga, ako bi osvojio sada New York, ja bi mu na krilima toga dao nekih do 10% da uzme i W.

                      Sa kompletiranjem, bi li on bio među 10 svih vremena?
                      Ja mislim da bi.

                      Comment


                      • Vimbldon nikad ne moze osvojiti, tako da nema potrebe ni razmisljati o tome. Odskok, brzina, a i godine su tu, na travi nema sta da trazi jednostavno. Nema ni na ovakvom betonu generalno, ali moze jedan dobar dan da odluci i u Njujorku je sposoban da dolazi do polufinala u kontinuitetu jer je to na tri seta ipak, a onda je sve moguce, moze neka povreda da se desi, ludacki dan, na Vimbldonu to ne moze. Ranjiv je on na ovom USOu dosta, ono na RGu sto je igrao kad je uzeo titulu je potpuno druga prica bila. Pa i u Melburnu kad je Djokovica izbacio iako ne vjerujem da bi zdravi Nadal izgubio ono finale od njega. Na USOu i prosle godine je bilo dosta mucenja, ima ga i ove iako je u zavrsnici.
                        sigpic

                        Comment


                        • Стан се много потроши овде, а тек га чека мучење са јапанцем, може се десити да га унесу да одигра финале... ето како један турнир некоме може да донесе много среће.. са једне стране без по муке, а са друге стране кроз голготу и онда треба да будеш у финалу цар.... Ноле је пролазио кроз те муке, ред би било да му се једном све окрене и да му се врати...ето, да без неке посебне провере форме, лако добије слем....
                          sigpic

                          Comment


                          • Wawrinka će lagano dobiti Keia. U to ne sumnjam.. Gledat ćemo nervoznog Japanca i Stana koji dominira.

                            Comment


                            • Da je dnevni termin bio bih ubijedjen u pobjedu Nisikorija, ovako je 50-50 po meni. Kei je bolji na brzem betonu, to je jasno kao dan. Ali ovaj beton nije brz kao onaj u Kanadi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Njemu je mentalno gorivo potrošeno, a u dobra doba i fizičko. Skupo će ga stajati velika pobjeda, kao i uvijek do sad.

                                Comment

                                Working...
                                X