Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrhunska zabava u prvih 20min

    Comment


    • http://www.football-italia.net/10012...ven-anti-mafia

      Tole lopove !!!

      Comment




      • Comment


        • http://mondo.rs/a994411/Sport/Fudbal...-Seriji-A.html

          Comment




          • Samo neka kuva. Dolazak igrača Juventusa u pratnji policije u Napulju.

            Comment


            • Kao da dolazi Papa
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Napulj da ce da gori veceras.

                Reina nije spreman za tekmu?

                Comment


                • Allegri pocinje bez Alexa Sandra, Dybale i Kvadrada, ne razumem o cemu se radi, nije bilo price o nekoj povredi. Startuje Lemina koji terena nije video odavno.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • sigpic

                    Comment


                    • Dobri su

                      Tezak mec za Juve, jer pokusalo se sa sto manje utroska energije da se dodje do povoljnog rezultata bez nekoliko prvotimaca. Dobro je na kraju ispalo.

                      Comment


                      • Uh, odlican rezultat s' obzirom da sa kakvom smo postavom izasli. Ali i dalje ne mogu da razumem zasto smo se branili od 5. minuta tj. od kada smo primili gol. Ako se ovakav pristup mecu ocekuje i protiv Barse onda mi nemamo sta da trazimo protiv njih. Ne bi me cudilo da ako se desi pobeda 1-0 u Torinu, odigramo ovakvu utakmicu u Barseloni, samo sto cemo proci sa 3 gola u mrezi najmanje.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ma ne necemo igrati ovako protiv Barse. Nema sanse.

                          Comment


                          • Joj Brozovica malercine.

                            Kvagijarela za 1-2 s penala. 86-ti minut..
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Taman kad pomislis da se vraca polako Inter, oni izgube od Sampdorije kuci...
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Mnogo su oni prosuli bodova na pocetak, da bi sada tek tako sve to nadoknadili. Na leto nekog krilnog napadaca, pored bekova, pa da ih vidimo.

                                Comment

                                Working...
                                X