Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve veze ima je li bio direktor ili predsednik, bitno da je bio glavni i odgovorni za najveći skandal u istoriji fudbala.

    Sent from my Honor 8

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Neka dečka, zbog ovakvih zažive teme i rasprave
      Nema on sta da se pusti, Interov navijac, doso lik malo frustracije neke da izbaci. Niej meni problem da pricamo o calciopoliju, vec sam to radio Ali ono ovavke toksicne postove ne mogu da svarim.

      Comment


      • Nemam ja nikakve frustracije.
        Moj tim je osvojio tripletu koju sanjate i nikada nije igrao seriju b.
        Rekao bih da frustracije imate vi jer znate da ste krali titule ali vam teško da prevalite preko usta.
        Lep pozdrav.

        Sent from my Honor 8

        Comment


        • Ih drug moj djeca koja su rodjena poslije te triplete danas idu u prvi razred osnovne skole.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by ChobbyNS View Post
            Nemam ja nikakve frustracije.
            Moj tim je osvojio tripletu koju sanjate i nikada nije igrao seriju b.
            Rekao bih da frustracije imate vi jer znate da ste krali titule ali vam teško da prevalite preko usta.
            Lep pozdrav.

            Sent from my Honor 8
            Aj što smo krali titule, nego je i Bufon igrao tikete

            Comment


            • Dodjes ovde posle godinu dana da nam to napises onako iz cista mira Nemoj da si frustriran, ne valja ti to. Mozes ti i na bolji nacin da komuniciras sa forumasim na ovom pfdu, ako to zelis. A ako to ne zelis, nemoj da brines ima leka

              Comment


              • Sećam se dana kada se o Hartu govorilo kao da je u pitanju Šilton.
                sigpic

                Comment


                • Ne znam sta mu bi kod onog gola Kondogbie

                  Inace, dobra utakmica. Icardi je strasan poacher, stavarno odlican igrac, ako ikad se odluce da ga prodaju nek dobro unovce, ovakav se igrac ne pusta lako.

                  Comment


                  • Milan vodi Genovu 1-0, Matias Fernandez nakon dugo vremena dao gol.

                    Genova igri prepustila Milanu u potpunosti, ne znam sta misle da ce postici.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Ne znam sta mu bi kod onog gola Kondogbie
                      Isto pitanje treba postaviti i za Kandrevin gol.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mati Fernandez. nekada davno bio na meti Barselone. Taj covjek ima neku magiju, uvijek ga volim gledati kako igra fudbal. Mogao je i vecu karijeru ostvariti sigurno ali i ovako ce nekima ostati upamcen kao meni.

                        Comment


                        • Dok je igrao za Colo Colo smatralo se da će napraviti nevjerovatnu karijeru.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Na tekmi Empoli-Napoli Skorupski odbranio penal Mertensu na samom pocetku.

                            Edit: Insigne popravlja stvari i Napoli vodi
                            Last edited by Jax Teller; 19-03-17, 11:52.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Il rigore per Napoli

                              Prejak je Napoli za Empoli, samo se cekalo kad ce ih napuniti.

                              Comment


                              • Mogao je Empoli do 3-3 na kraju, odlicnu sansu imao Makarone u nadoknadi. Evo Napoli 4 penala u poslednje 2 utakmice

                                Odlican pocetak Juventusa, mada je Barzalji 2 puta ispao i zamalo nas kostalo gola. Sada se ne treba povuci nego ici po jos jedan do kraja poluvremena.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X