Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao tekmu, video sam da je Juve bio dominantniji i nestvarena odbrane Donarume na higlightsima. Vidim vec svi psuju Juve da su namestili itd, ne mogu da sudim stvarno, treba reci neko neutralan ko je gledao tekmu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma to samo idiot moze i da napise . Ubili ih tokom cele tekme, dva penala nam nisu dali, onda cist penal u zaustavno vreme koji je dosudjen, i jos se nesto bune

      Comment


      • Ja po odgledanim pregledima stvarno mogu da kazem da je Baka bio u ofsajdu kod gola Milana, i da je bio penal nad Dibalom u 1. poluvremenu. Statistika sama govori sve, mogao je Milan da prodje sa 3-4 gola u mrezi ali neverovatne odbrane Donarume sinoc. Najvise komentarisu to da je bila "napucana" ruka, bez namere i da se za to ne sudi penal, ali navikao sam na to
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Čudna je planeta zemlja, čudnija jo više jer je čine čudni ljudi....

          Npr. ako si navijač Milana onda ti linija za ofsajd izgleda ovako, pogotovo kad se igra protiv Juventusa


          a ako si navijač Juventusa onda ti linija zapravo izgleda ovako



          Pa procenimo sami.

          No nebitno stvarno, Juve je sinoć bio za dve klase bolji rival, zapravo Milan je izašao na teren u stilu jednog Krotonea, da se brani, legitimno po mom mišljenju, i tačno je da je Baka bio u ofsajdu kod gola, takođe je tačno da nad Dibalom nije sviran čist penal, isto tako je tačno da je u penal za pobedu bio čist kao suza. A što se igralo minut duže, to je zbog crvenog Sose.

          Na kraju, da ne idemo toliko daleko u prošlost, setimo se smao prošlog derbija u Milanu, pobedio Milan 1:0 svaka čast, ali se u tom meču desilo sledeće npr.



          Da li se podizala galama ? Nešto se ne sećam.....mislimo o tome.

          Comment


          • Princ Rima.

            Last edited by Rossonero; 11-03-17, 11:46.

            Comment


            • Ovaj Princ Rima ?



              Last edited by Brajkula; 11-03-17, 11:47.

              Comment


              • Najjače kad je Ramelovu skočio na kičmu ko Bruce Lee
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Ima i kad pljune Polsena.

                  Mnogo veliki majstor fudbala, ali i ne neki preterano veliki sportsmen.

                  Comment


                  • Jedna od najvecih gnjida od kad pratim fudbal taj Francesko Toti. Koliko je samo puta pljunuo igraca iza ledja po strani fudbalski kvaliteti, bas ocaj od sportiste.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja mislim da su Balloteliju rekli poslije ovoga: "Mario, Totti će ti oprostiti što te tukao"

                      To mu ne uzimam za zlo.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Ovo je nesto najjace.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ja po odgledanim pregledima stvarno mogu da kazem da je Baka bio u ofsajdu kod gola Milana, i da je bio penal nad Dibalom u 1. poluvremenu. Statistika sama govori sve, mogao je Milan da prodje sa 3-4 gola u mrezi ali neverovatne odbrane Donarume sinoc. Najvise komentarisu to da je bila "napucana" ruka, bez namere i da se za to ne sudi penal, ali navikao sam na to
                          Ma gol Bake je cist, jbg ne moze ono da se vidi tek tako. To da li je koji cm bio u offside ili ne, ne moze bas da se gleda. Al isti igrac igrao rukom nakon kornera Pjanica i sudija ne svira penal, a kasnije se buni nesto za sudjenje. Navikli ljudi da drame u vezi Juventusa i to ti je. A kad zakinu taj isti Juventus, ko svi dobri misevi sede u svojim lepim i komfornim rupicama.

                          Prvu tekmu nas zakinuli za cist gol, niko ni iz kluba se nije buniio. Pa protiv Bayerna prosle godine nas pokradose, pa opet se niko nije bunio. Protiv Udines-a bila dva penala, od koji jedan ocigledan, nijedan nije sviran, nema jbnih Italijanskih novina da pisu o tome. I zato imamo ovakve navijace kao Roossonero. Koji mrze Juventus iz dna duse i jedva cekaju priliku za iznesu svoju mrznju koju gaje u sebe. Pateticno.

                          Comment


                          • Da ti samo znas koliko je meni tvoje misljenje bitno.

                            tt
                            Last edited by Rossonero; 11-03-17, 14:40.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Da ti samo znas koliko je meni tvoje misljenje bitno.

                              tt
                              Pa naravno da ti je, ko ce drugi da te nauci da budes manje licemeran. Vec si se smirio kakav si bio. Valjda se nece vracati starim korenima, iako si eto danas malo potsetio.

                              Comment


                              • Taj Toti je veliki govnar od coveka, na stranu njegovo fudbalsko umece, to stoji ali kao covek ga nikada ne mogu smatrati za gospodina i gotiviti kao Maldinija, Nestu, Zanetija i Sedorfa.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X