Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje misljenje je da uprava kluba ceka da vidi sta ce da uradi ove sezone u LS. Sve mu zavisi od tog rezultata.

    Sigurno nisu platili Pipitu 100 miliona da bi uzeli ligu, nego se ide na osvajanje LS.

    Comment


    • To je ok ali Alegrija mijenjas ako imas bolju opciju.

      Comment


      • Najvjerovatnije da imaju vec neke zamjene, ali da mediji ovu pricu pumpaju, pumpaju je i to dobro.

        Opet naglasavam prema pisanju medija najblizi je klupi Arsenala.

        Comment


        • Ma spekulise se zbog toga sto su sve ucestalije svadje Maxa i igraca. Nema on taj odnos sa igracima kao Konte, dosta svadja, Mandzukic, Dibala, Evra, pa Bonuci, to nije moglo da se vidi kod Kontea. Sve zavisi od LS. Iskreno Juventusova 4 poraza sve idu Maxu na dusu, jer je svaki put igrao kao pi... sa 3-5-2 i cekanjem na kontre. Onda je promenio formaciiju, pokazao m..a i Juventus proigrao. Mnogo sam ga puta kritikovao zbog toga sto se nakon gola povuce i cuva rezultat. Tesko ce on u Arsenal, jer verujem da ce Venger produziti ugovor, ali opet kazem sve zavisi od uspeha u LS.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            E ako Colo dodje sigurno donosi LS. Njegov + italijanski mentalitet i ta taktika, tacno bi se vratio Juve iz sredine devedesetih
            Pa ako vec menjas Alegrija, Simeone je pravi izbor, ali treba ga dovesti Juve kao klub mu je u dugu za onu 2002.

            Comment


            • Ma gde ce Colo, on navija za Inter, ne bi on trenirao Juve nikad
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Iz postovanja prema navijacima Intera nikada ne bi mogao da treniram Milan. - Sinisa Mihajlovic

                Dalje sve znamo....

                Tapatalk
                Last edited by Rossonero; 26-02-17, 15:26.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ma spekulise se zbog toga sto su sve ucestalije svadje Maxa i igraca. Nema on taj odnos sa igracima kao Konte, dosta svadja, Mandzukic, Dibala, Evra, pa Bonuci, to nije moglo da se vidi kod Kontea. Sve zavisi od LS. Iskreno Juventusova 4 poraza sve idu Maxu na dusu, jer je svaki put igrao kao pi... sa 3-5-2 i cekanjem na kontre. Onda je promenio formaciiju, pokazao m..a i Juventus proigrao. Mnogo sam ga puta kritikovao zbog toga sto se nakon gola povuce i cuva rezultat. Tesko ce on u Arsenal, jer verujem da ce Venger produziti ugovor, ali opet kazem sve zavisi od uspeha u LS.
                  Zaboravio si sukob sa Lištajnerom.....

                  Ako ide Max ja bih, kada bih naravno mogao da bira, prvog uzeo ovog oca iz Totenhema, šta on napravi od najdosadnijeg fudbala ikada, alal mu ćufta.

                  Comment


                  • Lagano to rijesi najbolji vezista svijeta
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Covek je u strasnoj formi. Jos jedan strasan gol.

                      Comment


                      • Lepotica od gola. Onako šmekersi u suprotnu stativu...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • A je l ste videli sto je Perisic dobio zuti zato sto je sam sebi podigao loptu na glavu i onda vratio golmanu? Pojma nisam imao da je to zabranjeno.. i poprilicno mi je glupo sto je to kaznjivo

                          Comment


                          • Kakav fudbaler, nemoguce nesto
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • http://www.football-italia.net/98958...mo-claims-zamp

                              Da li je moguce

                              Comment


                              • Da sam dobio evro svaki put kada je on to rekao, sada bih mogao kupiti taj isti Palermo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X