Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Kako me nervira ovo što Juve prepušta inicijativu. Daj igraj svih devedeset minuta, još si evidentno bolja ekipa.
    Nisi jedini, mnogo puta su zajebali tekmu zbog ovakvog pristupa.

    Comment


    • Ma to je taj stil i to gura Alegri, amin. Nikada se to neće promeniti dok je Italijan na klupi. Jedino da nas uzme Gvardiola pa da krenemo sa pas igrom do iznemoglosti.

      Kedira je jedino što me brine u ovom trenutku, više od mesec dana njega ko da nema na terenu, ni gore ni dole, neprimetan.



      Krivo mi zbog Pjace što ne utera ono glavom na kraju, očajno je šutnuo, treba mu ta jedan gol kao hleb naš nasušni, samo mali klik, inače se vidi da je potencijal vanvasionski,.

      Comment


      • Pre bih ja Rincona ili Sturara u startnoj nego Kediru u ovom trenutku. Bar ce oni biti sigurniji pozadi.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Sturara ne volim da vidim ni na klupi.

          Na leto putuje taj, živi bili pa videli.

          Comment


          • Sto se Gonzalo najbolje na svijetu krece u kaznenom to nista
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Sturara ne volim da vidim ni na klupi.

              Na leto putuje taj, živi bili pa videli.
              I Lemina u paketu sa njim.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Perverzija je Galjardini, realnost, ima petlju, pravi.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Juve ih razbija vec godinama, jbe se Lazio-u u za skudeto u ovom trenu. I Juve da prospe bodove ovde, opet bi mogao da nadoknadi, svestan je toga Lazio, ali nisu dorasli Juventusu.
                  Ma ne brate, Lacio se neće borit za titulu u Seriji A još dugo, ali to drugo ili treće mesto bi mogli da pojure pošto imaju dobre šanse za to. Ali to se ne radi tako što izađeš onako mlitav na teren i primiš dva gola za 10 minuta. Niko ne očekuje da pobede oni Juve, ali bar pokušajte nešto nemojte skidat gaće odmah.

                  Last edited by HeadBurn3r; 22-01-17, 17:52.

                  Comment


                  • Nije nas dugo dobio Lacio, poslednje što su uradili valjano protiv nas jeste ono izbacivanje iz polufinala kupa kada je u poslednjim sekundama Markizio promašio prazan gol. Te godine su i osvojili Kup.

                    Posle toga kad god smo naletali na njih bila je rutina.

                    Comment


                    • Pa dzaba Headburneru, ne znam koliko se tu pitao Lazio. Kad Juve juri rezultat i igra puno snagom, tesko je napraviti bilo sta. I Roma je to osetila na svojoj kozi, kad nije mogla meda 70. minuta.

                      Comment


                      • A još interesantnija je činjenica da uvek kada se u Juveu upale crvene svetiljke, alarm, natrči nam nedužni Lacio.

                        Jbg mora da im se vrati sa kamatom za 2000. godinu, mada su nam se i oni sami odužili uskoro pobedom nad Interom u poslednjem kolu.

                        Comment


                        • Oduzio se Lazio za sve pare, ono sto su oni uradili 2002. retko bi koja ekipa. A one 2000. su nam vise delegati krivi jer su dopustili da igramo onaj mec protiv Perugia-a. Bazen bio i on dopusi da se igra

                          Comment


                          • Otvori Roma ove, biće laka tri boda.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Pa dzaba Headburneru, ne znam koliko se tu pitao Lazio. Kad Juve juri rezultat i igra puno snagom, tesko je napraviti bilo sta. I Roma je to osetila na svojoj kozi, kad nije mogla meda 70. minuta.
                              Pa nije ni Juve nešto igrao posle datog gola, stisli su ih do gola a posle se većinom uspešno branili.

                              Kako igra Facio to nije normalno, najbolji štoper Rome trenutno ubedljivo.

                              Comment


                              • Korini je juče dao ostavku.

                                Il prossimo neo allenatore del Palermo Diego Lopez, è atterrato nel primo pomeriggio di oggi a Milano, dove a breve incontrerà il Patron rosanero Maurzio Zamparini ed il ds Nicola Salermo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X