Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eee Bili Bobe, jebo te Palasio...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Krle jesi li zadovoljan sa radom Piolija?

      Kako se FBD izgubio sa ovakvim igracima i dalje mi nije jasno.

      Gabigol prica se nastavlja, ali ovaj put je dobio 5 minuta.
      Last edited by Rossonero; 21-12-16, 21:48.

      Comment


      • Dobar skor ima Pioli za sad, jedino protiv Napolija je bilo očajno... Mislim da može lepo da izgura ovu sezonu. Neminovnost je dolazak Čola ili 2017. ili 2018.

        5 minuta za Gabigola ali iskreno pokazao je bar po meni dosta dobrog.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Nesto se krije iza price Gabigol.
          Last edited by Rossonero; 21-12-16, 23:01.

          Comment


          • Chinese Super League side Beijing Guoan are prepared to offer €35m for Juventus’ Mario Mandzukic, according to reports.

            The Croatian striker is a fan favourite in Turin for his all-action style, and has scored five goals in all competitions this season, as well as providing two assists.

            However, Corriere della Sera is reporting that Beijing Guoan are ready to test the Bianconeri’s resolve with a €35m bid.

            In addition, a huge salary would be put on the table for Mandzukic, who currently earns around €3.5m per season.

            Juve would be hesitant to sell, given their lack of depth in attack, but the reported fee for a 30-year-old could prove
            tempting

            Comment


            • Pustio bih ga odmah za 35 miliona.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Iz ovih stopa ... bez trunke razmisljanja ... jeste odan, jeste dobar, jeste pozrtvovan ... ali 35 milki
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Nema Mario mesta u prvih 11, tako da ga za te pare treba prodati i investirati u budućnost, investirati u Domeniko Berardija.

                  Comment


                  • Ovo mora u nov post, tabela od sezone 2006/2007, dakle od farsopolija pa ovamo



                    Juve i pored sezone u Seriji B, u ovom trenutku prvi.

                    Comment


                    • Ja odgledah 2 vezane Intera i najveća pozitiva mi je Candreva. Dosta napada ide preko njega. Razigrava igrače, ubacuje se, stalno traži loptu..prilično zahvalan igrač.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Kandreva za beka u 3-5-2 nema jače na celoj planeti.

                        Comment


                        • Kakva golčina Insignea

                          Comment


                          • Nikad ništa taj Lorenco nije znao.

                            Comment


                            • Hahahahahha kako nije dobio drugi zuti za ovo simuliranje Kalinic, stvarno mi nije jasno

                              El Sharawy inace isto slozio jedan dobar iz slobodnjaka

                              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

                              Comment


                              • Al ga jeftino primi Napoli. Slobodnjak sa 27 metara, odbila se lopta od živog zida...

                                Bar će tekma živnuti malo...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X