Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2016/2017 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako izvuče onu kada je lopta bila na liniji samo da je uteraju....brat moj Rugani.

    Imamo njega i piše se da ćemo najverovatnije dovesi Kaldaru iz Atalante, isto fin momčić, štoperčić, 1994.godište i tu zatvaramo poziciju štopera do 2026.godine.

    U međuvremenu ako istrči neki novi klinja da ga pokupimo super, ako ne....opet super.

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Sa pola snage +7 u ligi i prvo mjesto u ligi prvaka nije lose,sad se samo dobro spremiti za mart i napasti ligu prvaka.
      Mnogo ti to optimistično.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Mnogo ti to optimistično.
        Samo optimisticno, samo vrhunske ambicije. Pa necemo valjda da pricamo kako bi bili zadovoljni da ispadnemo u cetvrtfinalu na primer.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Mnogo ti to optimistično.
          Pa to treba da bude cilj osvajanje lige prvaka mislim da je Juve sazrijo konacno da i klempu uzme.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Pa to treba da bude cilj osvajanje lige prvaka mislim da je Juve sazrijo konacno da i klempu uzme.
            Juve igra lošije nego prošle sezone. Nije to sa pola snage kako ti kažeš, ovo je sa punom snagom samo što ne ide sve tako lepo i lepršavo kao prošle i pretprošle sezone.

            Comment


            • Igra losije to si u pravu, fali jedan veznjak da sve bude kako valja. I fali Dibalica napred, da se konacno vrati u pravu takmicarsku formu i pokaze sve sto zna.
              Ali sve je to trenutno nebitno, jer ce odlucivati forma u februaru-martu kako ce se sezona dalje odvijati.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                Juve igra lošije nego prošle sezone. Nije to sa pola snage kako ti kažeš, ovo je sa punom snagom samo što ne ide sve tako lepo i lepršavo kao prošle i pretprošle sezone.
                Ako pričaš o LŠ, eto isto tako i Barsa igra lošije nego prošle sezone, sa njima i Real, da ne priačm o Atletiko Madridu, PSŽ-u....Bajern isto niti smrdi niti miriše. Pa ti vidi da l smemo da se nadamo !?

                Comment


                • Ma ne gledamo druge Brajko, ko ih sisa .... samo u se i u svoj kljuse .
                  Videcemo sta nam prolece donosi ... ima vremena da razmisljamo i o Usatom.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ako pričaš o LŠ, eto isto tako i Barsa igra lošije nego prošle sezone, sa njima i Real, da ne priačm o Atletiko Madridu, PSŽ-u....Bajern isto niti smrdi niti miriše. Pa ti vidi da l smemo da se nadamo !?
                    Pričam i za LŠ i za ligu. Ne znam ko te slagao da je Real slabiji ove sezone. Barsa trenutno ne igra kako zna, ali moze lako da se desi da uhvate ritam, to naravno vazi i za Bajern i za Atletiko pa i za vas. Ali vi ove sezone ne igrate ni blizu dobro kao prosle i pretprosle kada ste gazili zato mi je čudan taj optimizam. Pa da je Roma pobedila večeras bili bi na bod razlike i pričala bi se ovde druga priča.

                    Comment


                    • Pa ne, tvrdnja da smo mi optimisti je bila koncipirana na tome da ne igramo baš dobro (ali ipak pobeđujemo), ako tako gledamo na stvari, onda moramo konstatovati da nijedan favorit trenutno nešto ne briljira.

                      U Švabiji prvi Lajpcig - ne igra LŠ, u Francuskoj prva Nica - ne igra LŠ, u Engleskoj prvi Čelzi - ne igra LŠ, jedino u Španiji prvi Real - ali oni brane titulu, a zna se da prvak nikada nije odbranio tron, a isto tako i ne dominiraju mi nešto....a isto ko i Real mi smo prvi u Italiji a ne dominiramo sada nešto.

                      Comment


                      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                        Pričam i za LŠ i za ligu. Ne znam ko te slagao da je Real slabiji ove sezone. Barsa trenutno ne igra kako zna, ali moze lako da se desi da uhvate ritam, to naravno vazi i za Bajern i za Atletiko pa i za vas. Ali vi ove sezone ne igrate ni blizu dobro kao prosle i pretprosle kada ste gazili zato mi je čudan taj optimizam. Pa da je Roma pobedila večeras bili bi na bod razlike i pričala bi se ovde druga priča.
                        Mene ne oduševljava Real iskreno, gledao sam ih više puta, i kad god sam ih gledao oni su se nešto natezali sa protivnikom.

                        I ja da imam ribicu zveo bih se verovatno Dušica, a ne Duško.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Mene ne oduševljava Real iskreno, gledao sam ih više puta, i kad god sam ih gledao oni su se nešto natezali sa protivnikom.

                          I ja da imam ribicu zveo bih se verovatno Dušica, a ne Duško.
                          Te utakmice gde se natezao, ranije je gubio, sad ih dobija.

                          Razumem ja tebe, ti si večiti optimista.

                          Comment


                          • Ma verovatno je mrka kapa, ali ako se ne bi nadao ne bi ni gledao utakmice. Nije da nemamo šanse, no postoje, iskreno, timovi sa većim šansama.

                            Plus verovovatno ćemo se pojačati sa Vitselom. Nije to loša pričica.

                            Comment


                            • Juve je ekipa sastavljena od pobednika i iskusnih igraca. Nemaju u timu fensi imena ali imaju najbolju odbranu i igrace koji ce dati svoj maksimum kad je najbitnije. Glavu dajem da bi otresli svakog premijerligasa na kog nalete u LS. Tu bih ukljucio i Liverpul i Celzi iako ne igraju. Tim je jako pametno sastavljan, sa svrhom i jasnim planom. Nesto sto bi i engleski klubovi trebali da krenu da rade u skorije vreme. Pogba im mnogo nedostaje. Nista bolji nije bio ni prosle godine u ovo vreme ali se svakako oseti nedostatak fizicke dominantnosti u vezi. Kad se Markizio i Dibala vrate u formu i Juve ce opet poceti da melje.

                              Ali, uklet klub, i da stignu do finala, izgubice.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Nije da nema fensi imena, evo Iguain, Dani Alveš i Bufon, onako na prvu loptu, to jesu.

                                Ali da je pametno skockan tim, to je tačno.

                                Comment

                                Working...
                                X