Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovi k'o da puštaju da ih mali Halilović voza po trojicu.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Hahahaah haos, jos posle kornera koji je pitanje je li bio. A Ronaldo dva gola, a nista covjek radio nije da valja veceras
      sigpic

      Comment


      • Na ljeto otimacina za Wengera izmedju Reala i Barce, veselo
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kakav sam ja mec propustio

          Comment


          • E pa oce, treba im luzerskog mentaliteta malo za promjenu

            Remi ili poraz Realu je svejedno, sad je utakmica prednosti ako dobiju zaostalu utakmicu i potpuno su potonuli u 2017. Slicno se desilo Barsi prosle sezone, gazili su i izgledali nenormalno dobro i onda pali u drugom dijelu sampionata, ali ne ovako rano ipak.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pih nisam videla šta je uradio... dobio direktan crveni?

              Comment


              • Sad sam odgledao snimak, sudija je bio KRIMINALAN. Nekoliko ponistenih golova pogresno, i jos dosta gresaka na obe strane. RM koliko god lose izgledalo ovih 2 kola da je odigrao uzeo je 4 boda a vrlo vrlo vrlo lako je mogao da prodje bez ijednog. Moze ovo mnogo da znaci za titulu, ovi golovi na kraju meca kad si u nokdaunu.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  E da, videla sam posle meča, neviđena glupost kad čoveku padne mrak na oči... uopšte nema veze da li je sklon tim stvarima ili ne.
                  U svakom slučaju zaslužio.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Guillem Balague to Sky Sports: "#Barcelona officials feel Sampaoli has the right style of play but not the right personality for the club"
                    ....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Joveta maši penal al' zato Iborra kapitenski prikucava za 1-0 protiv Bilbao-a.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Imao sam osećaj da će promašiti. Iznervirao se zato što ga sudija naterao da pomeri loptu, a nije mogao da je namesti jer je imala neka rupa pa lopta upada u nju. Na kraju mi je delovalo da je i on sam mislio da će promašiti...

                        Sreća pa je kapiten bio tu...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ali ovaj pokušaj Raul Garcie glavom, šteta što nije ušlo..
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Ninjo budi dobro. Ocekujem i nadam se dobrim vestima.

                            Comment


                            • Севиља наставила да сања о титули..Колико је боља атмосфера у Шпанији него у Енглеској, заиста огромна разлика..

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1236080

                                Ako je ovo tacno dobro je. Ajde Ninjo izdrzi i oporavi se, pa da podignes usatog u junu u Kardifu.

                                Comment

                                Working...
                                X