Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki kiks Arsenala treba Murinju da bude kao šamar jer uspijeva da sve ovo vrijeme da bude iza njih.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Toni Pjulis objasnio neke stvari danas, sjajno takticki spremljena utakmica i zasluzena pobeda.
        sigpic

        Comment


        • Oce li covjeku ikad dati iole ozbiljnu ekipou da vodi? Vjerovatno ne. Ovo sto radi ove sezone je apsolutni doktorat.
          sigpic

          Comment


          • Gde ima avion da se iznajmi u Šapcu i okolini , treba nekom mom drugaru za nešto
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • 4 poraza Arsenala u 5 posljednjih utakmica, i ta pobjeda protiv Hala ne može se reći da je zaslužena. Ali 4 poraza u 5 utakmica, ovo ne znam da se ikome od top ekipa desilo ikad, čak ni Čelziju prošle sezone.

              Arsenalu se sezone ponavljaju redovno ali ovo je najgora situacija dosad čini mi se. Venger da se oprosti sa trofejom FA kupa, to bi bio lijep kraj.

              Comment


              • Ali ovaj treći gol je komedija. 3 čoveka iz WBA skaču na loptu a 4 igrača Arsenala ih gledaju sa zemlje. Pomislio bi čovek da WBA brani korner a ne da napada...

                Da vidimo kako Čelzi funkcioniše bez Hazarda.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Venger out Pjulis in. Strasno kakva kurcobolja posle treceg primljenog.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Izlaze klipovi sat, dva nakon utakmice. WBA kao da je igrao protiv omladinaca do 16 godina, 30 kila laksih..

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        4 poraza Arsenala u 5 posljednjih utakmica, i ta pobjeda protiv Hala ne može se reći da je zaslužena. Ali 4 poraza u 5 utakmica, ovo ne znam da se ikome od top ekipa desilo ikad, čak ni Čelziju prošle sezone.

                        Arsenalu se sezone ponavljaju redovno ali ovo je najgora situacija dosad čini mi se. Venger da se oprosti sa trofejom FA kupa, to bi bio lijep kraj.
                        Ti stvarno mislis da on ide na kraju sezone?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ti stvarno mislis da on ide na kraju sezone?
                          Nije da sam uvjeren ali meni se čini da je neizbježno, ovako loše nije bilo ni prošle sezone. Nezamislivo mi je da može ostati posle svih ovih rezultata od Votforda pa do današnjeg.

                          Comment


                          • Navijace na stranu, mislim da ce i Vengera biti sramota da produzi ugovor nakon ovakve sezone. Bez obzira sto ce ga uprava verovatno napinjati da produzi.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Ja da sam na njegovom mestu stvarno bi me bilo sramota da produžim , ali brate on je tvrdoglav i po malo je postao pohlepan tako da je on verovatno tu još jednu,dve sezone ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Joj veceras one divljake kad budem gledao prvi put nakon mjesec dana

                                Inace ja se stvarno nadam da ce doci menadzer iza kojeg se ove picke od igraca nece moci sakrivati. Ovo je sramotno sta oni igraju na terenu, sramotno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X